سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
پنجشنبه 20 مهر 1396 / 12:20|کد خبر : 5282|گروه : فرهنگی

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر برای 2 هزار دانش آموز مریوانی توسط انجمن ژیانه وه

عضو هیئت مدیره انجمن ژیانه وه مریوان، گفت: در یک سال اخیر برای 2 هزار دانش آموز مریوانی کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر برگزار شده است.

عضو هیئت مدیره انجمن ژیانه وه مریوان، گفت: در یک سال اخیر برای 2 هزار دانش آموز مریوانی کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، طالب نحوی مقدم عضو هیئت مدیره انجمن ژیانه وه مریوان، گفت: در راستای اقدامات انجمن فعالیت های گسترده سال تحصیلی  95-96 درباره آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی از جمله سو مصرف مواد مخدر برای دانش آموزان مقاطع مختلف و اولیا آنها صورت گرفته است.

انجمن در یک سال اخیر بالغ بر 30 مدرسه متوسطه و راهنمایی و ابتدایی آموزش های لازم را ارائه داده است که خیلی هم موثر واقع شده است.

وی افزود: بالغ بر 2000 دانش آموز در کلاس های آموزشی پیشگیری شرکت داشتند و تعداد 1500 نفر اولیا دانش آموزان هم در کارگاههای آموزش پیشگیری شرکت نموده اند.

وی تصریح کرد: تلاش می کنیم با تمرکز بر حوزه های حساس آموزشی به دانش اموزان در سطح مدارس آموزش و پرورش شهرستان مریوان روند پیشگیری مصرف انواع مواد مخدر در مدارس را کاهش دهیم.

وی بیشترین نوع اعتیاد در میان دانش آموزان و نوجوانان مریوانی مصرف سیگار، قلیان، قرص ترامادول و گاهی مصرف مواد مخدر گل و بعضا مشروبات الکلی است.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

سیناپنجشنبه 27 مهر 1396 | 03:32

0
0

عالی عالی عالی دستان خوش ژیانوه

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی