سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
دوشنبه 17 مهر 1396 / 13:16|کد خبر : 5274|گروه : پزشکی

دیدار مجموعه بهداشت و درمان شهرستان مریوان با امام جمعه مریوان

در دیدار مدیر شبکه و روسای واحدها با امام جمعه مریوانف ماموستا شیرزادی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت شبکه بهداشت و درمان مریوان خواستار تکریم بیشتر مراجعین به بیمارستانها شد.

در دیدار مدیر شبکه و روسای واحدها با امام جمعه مریوانف ماموستا شیرزادی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت شبکه بهداشت و درمان مریوان خواستار تکریم بیشتر مراجعین به بیمارستانها شد.

به گزارش زریوار خبر به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مریوان، در مورخه ۹۶/۷/۱۷ جناب آقای حاج ماموستا شیرزادی امام جمعه شهرستان مریوان در محل ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان با دکتر هوشیار سایه میری مدیر شبکه و روسای بیمارستان ها، رییس مرکز بهداشت و روسای واحدهای مالی و حراست و پشتیبانی دیدار نمودند.

در این دیدار دکتر سایه میری مدیر شبکه بصورت مختصر عملکرد شبکه بهداشت و درمان را در طی سال گذشته ارائه داد و ضمن تقدیر و تشکر از ماموستا شیرزادی در خصوص همراهی و پشتیبانی همیشگی ایشان در حوزه بهداشت و درمان و نقش ویژه و مهم ایشان در تنویر افکار عمومی و ارتقاء سطح آگاهی مردم در برنامه های بهداشتی و درمانی شدند و همچنین در خصوص حضور ملاقات کنندگان در ساعات غیر از ساعات ملاقات حمایت و کمک مردم را خواستار شدند .

در ادامه ماموستا شیرزادی امام جمعه محترم شهرستان، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر و پرسنل شبکه و در رأس آنها وزیر محترم بهداشت و اشاره به ارتقاء سطح امکانات بهداشتی و درمانی و رضایت نسبی مردم از حوزه بهداشت و درمان در چند سال اخیر گفت: سیستم بهداشتی و درمانی و خدمات صادقانه در این راه موهبت و نعمت پروردگار است و بر لزوم رعایت شرایط مناسب جهت ارائه خدمت توسط مردم فهیم شهرستان تاکید نمودند.

وی همچنین  از مدیر شبکه بهداشت و درمان و مجموعه پرسنل بیمارستان های فجر و بوعلی و مرکز بهداشت به خاطر خدماتی که به مردم ارائه می نمایند تقدیر نمودند و در ادامه رهنمود های لازم در خصوص تکریم مراجعین بیان کردند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهرونددوشنبه 17 مهر 1396 | 21:52

8
5

با تشکر از امام جمعه محترم مریوان از تاکید بر تکریم ارباب رجوع در بیما ستانهای فجر و بوعلی، لازم است یاد آوری شود تعدادی از پرستاران و پزشکان محترم بخصوص پزشکان متخصص چندان توجهی به بیماران ندارند و در بیمارستانها معمولا پزشک متخصصی در بیمارستانها حضور ندارد تا به موقع در مواقع اضطراری و اورژانسی به وضع بیماران اورژانسی رسیدگی کنند ؛ ضمنا بعضی از پرستاران محترم نیز تمایلی به خدمت و رسیدگی به بیماران ندارند و علت را کم بودن حقوق خود اعلام می کنند، چه کسی مسئول و پاسخگوست؟؟

پاسـخ

امیرسه شنبه 18 مهر 1396 | 12:25

7
0

ضمن عرض سلام وادب جناب اقای دکترسایه میری چرابه فکر جذب پزشک متخصص زنان نیستی زحمت بکشید یک بار بعد ازظهرها یه سری به مطب دکتر بداقی بزنی وازنزدیک ببین چه جنگ ودعوایی هرروزه اونجا میشه وچقدر بیمار جمع شده اند ایا واقعا برای این شهر بااین جمعیت یک نفر پزشک جواب گو است لازم به ذکر است درسالهای قبل 4پزشک متخصص زنان مطب داشتن واین چنین مشکلی وجود نداشت

پاسـخ

یک دوستچهارشنبه 19 مهر 1396 | 12:29

0
9

هه ر بژین به ریزان که ریمی و فه یزی

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی