سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
شنبه 15 مهر 1396 / 15:25|کد خبر : 5265|گروه : اجتماعی

مهریه بازیگران مشهور زن ایرانی چقدر است؟

بازیگرانی هم هستند که حسابی پوست آقا داماد را کنده‌‌اند اما در تمامی مصاحبه‌ها انکار می‌کنند.

بازیگرانی هم هستند که حسابی پوست آقا داماد را کنده‌‌اند اما در تمامی مصاحبه‌ها انکار می‌کنند.

به گزارش زریوارخبر، حرف از مهریه سلبریتی‌ها که می‌شود احتمالا همه در ذهنشان مهریه میلیاردی تجسم می‌کنند. خب بالاخره بازیگر معروف است، این مهریه خفن نداشته باشه، کی داشته باشه؟ اما شاید واقعیت، طوری که مردم تصور می‌کنند نباشد. مهریه بازیگران به شدت به شخصیت خود فرد برمی‌گردد و نگاهی که او به ازدواج داشته. البته بازیگرانی هم هستند که حسابی پوست آقا داماد را کنده‌‌اند اما در تمامی مصاحبه‌ها انکار می‌کنند.

 

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار پر سروصداترین مهریه را در کشور داشت. مرضیه برومند در مصاحبه‌ای اعلام کرد که خانم بازیگر که همان افشار باشد دوبرابر بودجه تئاتر کشور پشت قباله‌اش ملک دارد. بعد از آن، افشار حسابی شاکی شد و در تماسی به برومند گفت که مهریه‌اش 10 شاخه گل نرگس است که اگر همان هم شما را اذیت می‌کند، تقدیم تئاتر ایران می‌کنم. که برومند هم جواب داده: «نیازی به گل ندارد اما می‌تواند بنز زیرپایش را برای خانه تئاتر بفروشد!» جالب این‌جاست که کمی‌بعد یاسین رامین همان مهریه دهنده بزرگ، مصاحبه‌ای کرد و در آن گفت که مهریه 5 شاخه گل نرگس بوده است.

 


یکتا ناصر

یکتا ناصر

شوهرش تا قبل از عاشقانه‌ها کم‌تر شناخته می‌شد. منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه‌ها و همسر یکتا ناصر است. او در مصاحبه‌ای اعلام کرد که مهریه همسرش فقط 5 سکه بهارآزادی بوده است. آن‌ها سال 1394 باهم ازدواج کردند که ماحصل این زندگی، فرزندشان سوفیا است.

 


بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری

یکی از عجیب‌ترین نمونه سلبریتی‌ها، بهنوش بختیاری است. او در مصاحبه‌ای اعلام کرد که بدون عروسی، آرایش‌کردن و حتی خرید طلا و حلقه به محضر رفته و پس از عقد رفته‌اند سرخانه‌شان، تا زندگی را آغاز کنند. مهریه‌ای هم که توافق شده، 14 سکه بهار آزادی بوده است. اما نکته جالب این ازدواج، همسر اوست که در طی این سال‌ها همیشه از رسانه‌ها فراری بوده و بسیاری از مردم به دنبال شناخت او هستند. شاید دلیل اصلی پیگیری مردم، خاطره‌های عجیب و غریب بهنوش از همسرش است که اوج این خاطرات، داستان منت‌کشی‌ برای بازگشت شوهرش به زندگی بود. البته بختیاری در آخرین مصاحبه‌اش اعلام کرده که در اوج لذت از زندگی دو نفره به سر می‌برد و حسابی حالش خوب است. خدارا شکر!

 


نرگس محمدی

نرگس محمدی

اولین‌بار بحث ازدواجش در برنامه دورهمی مطرح شد، وقتی که در جواب مهران مدیری گفت خواستگار ندارد. بعد از آن خبری از او نشد تا برنامه تئاتری که در مشهد داشت. تئاتری مشترک با علی اوجی. گویا همان‌زمانی که مشهد بودند باعلی اوج عقد کردند و مدتی بعد هم، ازدواج آن‌ها رسما اعلام شد. نرگس محمدی مهریه خود را 110 سکه عنوان کرد که آن هم اصرار خود آقای همسر بوده است.

 


ویدا جوان


ویدا جوان

ویدا جوان برخلاف رسم و رسوم ایرانی‌ها خودش از ایلا تهرانی خواستگاری کرد. ایلا هم که اصلا انتظار خواستگاری نداشت بالافاصله قبول کرد! البته برای این‌که به خانواده‌ها هم احترام بگذارند، مراسم آشنایی ترتیب دادند که البته آن‌هم متفاوت بود. ایلا به جای گل و شیرینی با کتاب سعدی و دو جلد از کتاب‌های هوشنگ به مراسم خواستگاری رفت. اما ته هنری بازی‌شان، مهریه ویدا جوان است. 7111 شاخه گل رز هلندی به رنگ‌های سفید، قرمز و زرد .

 


نیوشا ضیغمی


نیوشا ضیغمی

آرش پولادخان متولد اصفهان و در کار تجارت نقره است. نیوشا ضیغمی که تحمل نمی‌کرده خانواده‌ها برسر مهریه در مراسم خواستگاری چانه بزنند همان اول کار را راحت و مهریه‌اش را 1 سکه بهار آزادی عنوان کرده است.

 

 
بهاره رهنما


بهاره رهنما

ازدواج اولش با پیمان قاسم‌خانی بود. اما ازدواج دومش بود که حسابی خبرساز شد. او برای ازدواج مجدد، مراسم عروسی گرفت و عکس‌هایش به وفور در اینترنت دیده می‌شد. امیرخسرو عباسی همسردوم رهنماست و مدیریت یک برند آرایشی معروف را به عهده دارد. رهنما او را حاج آقا خطاب می‌کند و تنها شرط ازدواجی که شوهرش گذاشته، نماز اول وقت است. رهنما مهریه خاصی ندارد و به قول خودش یک هدیه بین خودشان است اما حق طلاق، مسکن، حضانت و... را از شوهرش گرفته.


مهریه شما چقدر است؟

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهروندشنبه 15 مهر 1396 | 16:38

5
5

اگر الگوو سبک زندگی چنین افرادی ملاک انتخاب و خواستگاری باشد واقعا.... ازدواج آسان جوانان فراهم میشود...

1
0
دانا سه شنبه 18 مهر 1396 | 13:42

همش چرته،دروغ محض. دروغو از این بازیگران بگیری هیچی براشون نمی مونه

پاسـخ

ترانهشنبه 15 مهر 1396 | 17:15

4
0

800000 گل گلاریا

پاسـخ

مریوانیشنبه 15 مهر 1396 | 21:29

12
3

الان ایناچه ربطی به ماداره خوشحال باشیم یاناراحت؟ایناالگون؟؟؟

پاسـخ

رنگینشنبه 15 مهر 1396 | 21:52

8
4

اگر کسی بیاد با من ازدواج کنه من تنها 10 میلیون طلا می خوام دیگه هیچی نمی خوام

4
0
جواب نگين سه شنبه 18 مهر 1396 | 23:06

نگين جان آدرس بده خدمت برسيم!

پاسـخ

ساسانیکشنبه 16 مهر 1396 | 15:43

1
0

البته اگه این خبرا دقیق باشه ...
اگه خبر بر اساس سند ازدواجشون بود شاید تاحدی می توانستیم قناعت کنیم ...
بدا اینا همیشه تو هر فیلیمی مراسم عروسی و اینچیزارو اینقدا گرفتن که برای خودشون عروسی نگیرند...

پاسـخ

...یکشنبه 16 مهر 1396 | 19:22

30
0

سلام.از موضوع خبرتون زیاد خوشم نیومد. اخه اینام که نشدن مثال و الگو ..ایشالا همه دخترا به مراد دلشون برسن و با کسی که ازدواج میکنن اینقد خوب و درست و ویژگیهای مثبت داشته باشه که اصلا مهریه به چششون نیاد و در حد معقول بزارن.و البته آقا دامادها هم لطفا جهزیه نخوان از دختر خانم های دسته گل .گفته باااااشم

پاسـخ

فریادیکشنبه 16 مهر 1396 | 19:40

4
0

با مهریە سنگین نمیشود خوشبخت شد و زندگی ڕا ثبات داد زیادن کسانی که مهریه سنگین دارن اما هیچ دلخوشی و احساسی نسبت به زندگی مشترک ندارد

پاسـخ

آرام ( تنها )دوشنبه 17 مهر 1396 | 07:17

3
0

به خدا این جور نیست رنگین از اول این و می گی عقد که کردی همه چیز خود به خود عوض می شه ( به سر آمده حکیم است ) خودم یه بار گرفتارش شدم

پاسـخ

عهدیهدوشنبه 17 مهر 1396 | 23:36

1
0

اینا خودشون انقد دارن که احتیاجی به مهریه ندارن فقط محض اینکه کم نیارن بیشتر روی موقعیت اجتماعی همسرشون کلیک میکنن
اینا واسه خودشون یلین

پاسـخ

کمالجمعه 21 مهر 1396 | 09:42

1
0

به نظر من مهریه شرط زندگی اجتماعی نیست چون شرف وآبرو هرکس با پول وسکه نمی توان خرید یا نگه اشت بلکه با حسن تفاهم زندگی زوجین درراه صراط المستقیم می شود زندگی سالم وقناعت فراهم کردوابرازعشق همدیگر مانع جدایی شود حتی درسختیها

پاسـخ

بهاریکشنبه 30 مهر 1396 | 12:49

2
0

بله سکه شون کمه ولی ملک پشت قباله شونه اونا فقط حرف از سکه کم میزنند

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی