سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
مدیرگروه نمایش دلقک دیوانه از اسپانیا:
دوشنبه 20 شهریور 1396 / 16:29|کد خبر : 5169|گروه : فرهنگی

مریوان خاص ترین شهردنیا است/ مردم در بازار از ما پول نگرفتند

مدیرگروه نمایش دلقک دیوانه ازاسپانیا بااشاره به اینکه تاکنون در ۷۵کشوردنیا نمایش اجرا کردند، گفت: شهرمریوان از لحاظ مردم و مخاطب تئاتر آن یکی از خاص ترین شهرهای دنیا است.

مدیرگروه نمایش دلقک دیوانه ازاسپانیا بااشاره به اینکه تاکنون در ۷۵کشوردنیا نمایش اجرا کردند، گفت: شهرمریوان از لحاظ مردم و مخاطب تئاتر آن یکی از خاص ترین شهرهای دنیا است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، فول ویوو در حاشیه دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان با اشاره به اینکه از طرف کمپانی اینترنشنال شوپارادتری فولی در این جشنواره شرکت کردند، گفت: در اسپانیا دولت از ما حمایت نمی کند بلکه ما از طریق اجراهای خود درآمدزایی می کنیم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون درجشنواره های متعددی در ۷۵ کشور دنیا حضور یافته و نمایش اجرا کردیم، بیان کرد: شهر مریوان جای خاصی است و مردمانی متفاوت از دیگر نقاط دنیا دارد.

وی بیان کرد: هرچند مریوان وارد فاز توسعه و شبیه شدن به خیلی ازشهرهای دیگر کشورها نشده است ولی از لحاظ فرهنگی و نحوه ارتباط مردم آن با مهمانان شهر بی نظیری است که ما در هیچ کجای دنیا ندیده ایم.

مدیرگروه نمایش دلقک دیوانه از اسپانیا افزود: به عنوان نمونه ما در کشور بحرین که بودیم مردم زیاد با ما ارتباط برقرار نمی کردند و بیشترتوی خودشان هستند و توجهی به افراد اطراف خود ندارند.

فول ویوو با اشاره به اینکه دومین بار است در مریوان حضور پیدا م یکند، اظهارداشت: مردم مریوان با ما خیلی خوب ارتباط برقرار می کنند و بسیار به ما احترام می گذارند.

وی عنوان کرد: برایم بسیار جالب بود روز گذشته به آرایشگاهی در این شهر رفتیم از هیچ کدام از ما پولی دریافت نکردند و گفتند شما مهمان ما هستید.


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

سیروان دادگردوشنبه 20 شهریور 1396 | 22:04

4
2

سلام و خسته نباشید به دست اندرکاران سایت خبری بسیارزیبا{زریوار خبر}،درودو سلام برمردم عزیز و مهربان مریوان و تشکر ویژه ازجناب آقای شفیعی فرماندار محترم که بسیار توجه ویژه ای به پیشرفت وآبادانی و توسعه ی همه جانبه در این شهر دارند و در مدت حضورشون فعالیتهای پررنگ و پر از صداقت و صمیمیت داشته اند و امیدوارم تمام مردم در هر جایگاه و سطحی با نهایت سعی و تلاش همیار و همدم فرماندارمحترم باشند،از خداوند منان طول عمر باعزت و سلامتی روز افزون برای همه خواستارم.

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی