سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
عرفانی به زریوار خبر:
شنبه 21 مرداد 1396 / 19:28|کد خبر : 5087|گروه : فرهنگی

اسامی نفرات برتر آزمون سراسری 96 مریوان/ 5 نفر رتبه زیر 100 کسب کردند

مدیر آموزش و پرورش مریوان، گفت: از تعداد 147 نفر که رتبه های زیر 2 هزار، تعداد 5 نفر با سهمیه منطقه سه و سهمیه ایثارگری رتبه زیر 100 را کسب کردند.

مدیر آموزش و پرورش مریوان، گفت: از تعداد 147 نفر که رتبه های زیر 2 هزار، تعداد 5 نفر با سهمیه منطقه سه و سهمیه ایثارگری رتبه زیر 100 را کسب کردند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، بهمن عرفانی مدیر آموزش و پرورش مریوان، گفت: آزمون کنکور سراسری 96 در شهرستان مریوان با شرکت 3 هزار و 118 داوطلب در تیرماه سالجاری با حضور 197 نفر در رشته های ریاضی و فنی، 584 نفر در رشته علوم انسانی، یک هزار و 883 نفر در رشته علوم تجربی و 340 نفر در رشته زبانهای خارجی در شهرستان مریوان شرکت کردند.

وی افزود: تعداد 5 نفر رتبه زیر 100 را در گروه های آزمایشی علوم رياضی و فنی، رشته علوم تجربی، علوم انسانی و زبان خارجی در منطقه سه و سهیمه ایثارگران کسب کردند.

عرفانی ادامه داد: تعداد 5 نفر رتبه دو رقمی، تعداد 60 نفر رتبه سه رقمی و تعداد 82 نفر نیز رتبه چهار رقمی کسب کردند.

اسامی کامل با رتبه، رشته و سهیه کسب شده دانش آموزان برتر کنکو رسراسری سال 96

نتایج اولیه کنکور 96 مریوان
ردیف نام و نام خانوادگی داوطلب رتبه رشته سهمیه
1 عبدالباسط ویسی تبار 5 رياضی منطقه3
2 رامین خوشنواز 7 انسانی ايثارگران
3 دیار محمدی 13 رياضی منطقه3
4 امید فتحی 23 تجربی منطقه3
5 ديار محمدي 26 زبان منطقه۳
6 عبدالباسط ویسی تبار 108 زبان منطقه3
7 تارا حيدري 162 هنر منطقه3
8 تارا رشيدي 168 زبان منطقه3
9        یادگار رسایی 183 تجربی منطقه۳
10 صائب اختر کاوان 194 رياضی ايثارگران
11 اميد فتحي 196 زبان منطقه3
12 هيمن محمودي 214 زبان منطقه3
13 صائب اخترکاوان 216 زبان منطقه۳
14 شيدا الياسي 244 انسانی منطقه3
15 سيّده ندا بارخدا 285 زبان منطقه3
16 محمّد كيانی 303 زبان منطقه3
17 مهران کمانگر 304 انسانی منطقه۳
18 اسماعيل محمديان 321 تجربی ايثارگران
19 گلاویژ ارژنگی 345 انسانی منطقه3
20 الهه هدايتي 349 زبان منطقه3
21 آرمان سجادي 354 زبان منطقه۳
22 محمّد نوید راست خدیو 356 انسانی منطقه3
23 آرمان شریفی 375 انسانی منطقه3
24 صونا امینی 377 انسانی منطقه3
25 صهیب شافعی نژاد 377 انسانی منطقه3
26 مهناز برايي ونينه 385 انسانی منطقه۳
27 پدرام صفری 386 رياضی منطقه3
28 سیده ندا بارخدا 390 تجربی ايثارگران
29 فرزان پینجوینی 395 رياضی منطقه3
30 امید حیدری 409 رياضی منطقه3
31 ثنا قادري 418 زبان منطقه3
32 امیر مدبر 422 زبان منطقه3
33 تارا فتحی 448 انسانی منطقه۳
34 سميّه بهرامي 484 زبان منطقه3
35 سمیّه رهروان 500 تجربی ايثارگران
36  اسامه ایراندوست 544 رياضی منطقه3
37 سمّيه بهرامي 552 انسانی منطقه3
38 چنور شفيع زاده 556 انسانی منطقه3
39 سنور نادري 572 هنر منطقه۳
40 راشد محمودي 597 رياضی منطقه3
41 رامين اخگر  604 انسانی منطقه3
42 شكيلا نادرپور 622 انسانی ايثارگران
43 آراس ابراهیمی 637 ریاضی مناطق
44 كيانوش محمدي 649 زبان منطقه۳
45 هيمن محمودي 651 تجربی منطقه3
46 نیما حیدر زاده  657 انسانی شاهد
47 آراس شوكتي 674 رياضی منطقه3
48 سيده فائزه مينويي 722 انسانی منطقه3
49 سيد آرمين غفوري فرد 723 رياضی منطقه۳
50 آرمان سجادي  749 تجربی منطقه3
51 هديه مولودي 754 زبان منطقه3
52 زانيار دافعي 770 انسانی منطقه3
53 صهيب رحماني  791 هنر منطقه۳
54 كژوان خسرويان 794 رياضی منطقه3
55 توران محمديان 796 هنر ايثارگران
56 هيمن سعیدي 806 زبان منطقه۳
57 ندا مروتي 846 انسانی منطقه3
58 ميلاد رحيمي پناه 856 انسانی منطقه3
59 ثنا كريم نژاد 873 انسانی منطقه3
60 اسرا ناصري 900 زبان منطقه3
61 احمد اشکاوند 914 انسانی منطقه3
62 شيما يزدان پناه 930 انسانی منطقه۳
63 پريا محمودي 958 تجربی منطقه3
64 بشرا بابايي 974 انسانی منطقه3
65 آرين فيضي  993 تجربی منطقه3
66 نسا رمضاني 1000 انسانی منطقه۳
67 محمّد احساني 1011 زبان منطقه3
68 آراس شوكتي 1020 زبان منطقه3
69 الهه هدايتي 1040 تجربی منطقه۳
70 هيمن قادري 1100 رياضی منطقه3
71 اسرا احمدي 1116 هنر منطقه3
72 آلان شریفی 1117 ریاضی مناطق
73 محمد بادفر 1126 رياضی منطقه3
74 کارزان احمدي 1167 تجربی منطقه۳
75 دلشاد درستاد  1168 زبان منطقه3
76 آكو بامه  1174 رياضی منطقه۳
77  كژان فتحي 1200 تجربی منطقه3
78 حانيه بزرگ منش  1238 انسانی منطقه3
79 مسعود چمني 1273 تجربی منطقه3
80 رويا اخگر 1296 رياضی منطقه۳
81 بهداد شريفيان 1318 تجربی منطقه3
82 نساء رمضانی  1344  انسانی  منطقه 3
83 سهيل حكيمي 1381 تجربی منطقه3
84 آرام خوش بيان  1391 تجربی منطقه3
85 سینا زارعي 1427 انسانی منطقه۳
86 یسرا کهنه پوشی  1443 زبان  منطقه
87 بشير پزشكيان 1529 تجربی منطقه3
88 عطيه روخنده 1534 انسانی منطقه3
89 هژار شيرواني 1565 رياضی منطقه3
90 کاردان اداک 1605 انسانی منطقه3
91 شيما محمودزاده 1608 تجربی منطقه۳
92 زانا میرزایی 1608 رياضی منطقه3
93 فواد قادری 1618 تجربی مناطق
94 روشنا داودي 1619 زبان منطقه3
95 مهران احمدي 1625 هنر منطقه3
96 تارا رشیدی 1629 تجربی منطقه۳
97 کاردان اداک 1650 انسانی منطقه3
98 ناصح یزدانی 1673 زبان منطقه3
99  فهیم رمضانی 1701 تجربی منطقه3
100 بهنام خزروان 1718 رياضی منطقه3
101 فواد قادري 1735 تجربی منطقه۳
102 سيدمحمّدچوري 1737 رياضی منطقه3
103 دیمن شاداب 1759 انسانی منطقه3
104  آرش اخترکاوان 1775 تجربی منطقه3
105 صهيب كهنه پوشي 1801 رياضی منطقه۳
106 شایسته دانگوش 1803 رياضی منطقه3
107 پويا فيضي 1900 تجربی منطقه3
108 ميلاد خالدي 1954 تجربی منطقه3
109 محمد محمدی 1960 زبان  مناطق
110 ژينو حيدري 1982 هنر منطقه3
111 گونا مؤمنی 2000 تجربی منطقه۳
112 تارا يزداني 2009 تجربی منطقه3
113 میلاد آذرمی 2018 رياضی منطقه3
114 سیّد سینا سجادی 2030 تجربی مناطق
115 حامد احمدپور 2038 ریاضی مناطق
116 محمد دوستکام 2042 ریاضی منطقه  
117 کامیاب سعدی 2084 رياضی منطقه3
118 سرور خسروي 2100 تجربی منطقه۳
119 کاوه عبدی 2116 انسانی منطقه3
120 یاسر خاوری 2147 انسانی مناطق
121 سينا شميراني 2147 زبان منطقه3
122 ثنا کریمی 2200 انسانی منطقه3
123 سینا اخگر 2221 تجربی منطقه3
124 ابراهیم قسیمی 2293 رياضی منطقه۳
125 ثنا رضایی 2300 تجربی منطقه3
126 مهدی باژیان 2237 ریاضی منطقه
127 اوين قطبي 2340 تجربی منطقه3
128 آمانج کانی گرد 2400 ریاضی منطقه
129 آریان شایان 2451 تجربی منطقه3
130 هژیر فاضل 2476 زبان  مناطق
131 مبین ادوایی 2486 انسانی مناطق
132 ثنا آسايش 2500 تجربی منطقه۳
133 گشین صیادی نیاز 2518 انسانی  شاهد
134 یسرا کهنه پوشی 2581 رياضی منطقه3
135 هیمن میرزایی 2583 ریاضی منطقه
136 میلاد شکری 2636 انسانی منطقه3
137 مبین طاووسی پور 2700 تجربی منطقه3
138 اردشیر زیبایی 2710 تجربی منطقه۳
139 سيدمحمّدچوري 2751 زبان منطقه3
140 ژينو حيدري 2800 تجربی منطقه3
141 فرهاد محمود نیا   2800 انسانی منطقه3
142 هتاو ازدری  2860  تجربی  منطقه 3
143 بلال روشناس 2885 ریاضی مناطق
144 فواد حكيمي 2890 تجربی منطقه3
145 كژان ملك 2923 رياضی منطقه3
146 نگار سلیمی 2994 رياضی منطقه3
147 محمد چمنی 2995 تجربی منطقه۳

 


انتهای پیام/

 

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

ثنارضاییشنبه 21 مرداد 1396 | 20:35

1
1

خیلی از رتبه هارو اشتباه نوشتید لطفا اصلاح کنید مثلا من ۲۳۰۰ نیستم ۲۱۶۶ بود رتبه م ...تشکر

پاسـخ

رحمت صفریشنبه 21 مرداد 1396 | 20:57

0
1

این نتایج باز هم قابل تغییر است. امیدوارم کسانی کە از قلم افتادەاند را بە ما معرفی کنید تا در لیست تقدیر شوندگان نهایی آموزش و پرورش درج گردند.
با تشکر از زریبار خبر و بینندگان خبر
تنظیم کنندەی لیست صفری

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی