سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
چهارشنبه 11 مرداد 1396 / 21:58|کد خبر : 5075|گروه : اجتماعی

شورای منتخب شهرمریوان برای انتخاب سرپرست برای شهرداری به توافق رسید

اعضای منتخب شورای شهر مریوان با اتفاق آرا توافق کردند یک نفر از کارمندان رسمی شهرداری این شهر را در اولین روز کاری به عنوان سرپرست شهرداری مریوان انتخاب کنند.

اعضای منتخب شورای شهر مریوان با اتفاق آرا توافق کردند یک نفر از کارمندان رسمی شهرداری این شهر را در اولین روز کاری به عنوان سرپرست شهرداری مریوان انتخاب کنند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، امید درخشانی سخنگوی اعضایمنتخب پنجمین دوره شورای شهر مریوان با اعلام این خبر، گفت: طی جلسه ای در بعدازظهر روز چهارشنبه 7 عضو منتخب شورای شهر توافق کردند با توجه به اینکه زمان آغاز بکار شوراهای دور پنجم در 14 مرداد است و هنوز پرونده متقاضیان تصدی پست شهرداری مریوان توسط اعضا بررسی نشده است، برای انجام امورت شهری یک نفر به سرپرست شهرداری انتخاب شود.

انتخاب شهردار واجد شرایط از حقوق اولیه و غیرقابل انکار شورای اسلامی شهر است و تحمیل شهردار قبلی به شورای جدید تهدید کننده حقوق شوراست و وجاهت قانونی ندارد. مطابق تبصره (1) بند (1) ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1/3/1375 و قانون استفساریه ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای کشور و انتخاب شهرداران مصوب 6/3/1382 ، شورا می بایست .درصورتی که شورا به هر دلیل نخواهد شهردار فعلی را مجدداً انتخاب نماید و موفق به انتخاب شهردار واجد شرایط دیگری هم نشده باشد می تواند وفق وحدت ملاک تبصره ذیل ماده 73 قانون مذکور نسبت به انتخاب سرپرست برای شهرداری اقدام نماید.

سخنگوی پنجمین دوره شورای شهر مریوان، بیان کرد: اعضای شورا از روز شنبه 14 مرداد در طول هفته در زمان بندی مشخص پرونده متقاضیان پست شهرداری مریوان را بررسی می کنند. وی تأکید کرد: شورای جدید تلاش می کند در اولین فرصت شهردار جديد مریوان را انتخاب کند.

به گزارش زريوار خبر، نکته مهم و قابل توجه این است که اداره شهرداری توسط سرپرست در هر صورت نباید بیش از سه ماه به طول بیانجامد. طبق قانون سرپرست شهرداری باید یکی از کارمندان رسمی شهر مریوان باشد و با توجه به اینکه فواد کریمی شهردار فعلی شهر مریوان کارمند شهرداری سنندج است در اولین روز کاری شورای جدید باید کنار رود و فرد منتخب شورای جدید به عنوان سرپرست شهرداری مریوان کار خود را آغاز کند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

همشهریچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 22:13

55
17

درود بر شرفتان شورای جدید

پاسـخ

جان جانانچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 22:14

26
64

چه شیر تو شیرش کردند از همین الان ..ولی همین شهردار فعلی باشه بهترین گزینه هستند .خسته نباشی زریوار خبر عزیز

پاسـخ

شهروند پیگیرچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 22:19

61
10

با سپاس از سایت مردمی زریبار خبر برای اطلاعرسانی سریع وصریح وعرض تشکر نسبت به منتخبین عزیز بخاطر شجاعت وصلابت در تصمیم ،بنطر میرسد در این شرایط شوراهای محترم بهترین تصمیم را گرفتند ولی بعنوان یک شهروند از آنان درخواست دارم که به محض شروع بکار پیگیر منافع همشهریان که متاسفانه بعلت ندانم کاری شوراهای دور چهارم تلف ویا در حال تلف شدن است باشند خواهشمندیم که بدون اغماض با این قضیه برخورد وشفاف سازی که شعار شوراهای دور قبل بود وهیچ وقت انجام نشد را سرلوحه کار خویش وبه عموم همشهریان اطلاعرسانی کنند.

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 22:31

54
19

واقعا شورای جدید نشان دادند که تحت تاًثیر نظر هیچ شخص و ارگانی قرار نگرفته و کاملا مستقل عمل میکنند ۰امیدوارم این مسیر تا چهار سال بعد همچنان با اقتدار طی گردد۰

پاسـخ

اداکچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 22:32

22
58

انتظار مردم از شورای شهر و دولت تعیین یک سرپرست غیر بومی متعهد و متدین و متخصص امور شهری می باشد که تنها خدمت صادقانه را بدور از جناح و باند و منافع شخصی در نظر داشته باشد ؛ مابقی کارمندان شهرداری مریوان هر کدام قبلا امتحان خود را پس داده اند و کارنامه هایشان مشخص.

23
10
شهروند پنجشنبه 12 مرداد 1396 | 08:31

جناب اداک،چرا غیر بومی مگر تو شهر خودمان قحط الرجاله،اتفاقا ازهمین نیروهای بومی آدمهای خوش نام و پاکی پیدا میشن که بجز خدمت به مردم هیچ هدف دیگری ندارند،من نمیخواهم از کسی نام ببرم ولی اگرهمین شهرهای شهرستان مریوان را مرد سنجش قرار بدیم ،برایمان روشن خواهد شد که مدیریت دلسوز وخدمتگزار هم داشته وداریم

پاسـخ

امیرچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 22:39

22
43

هر سال میگیم دریغ از پارسال

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 22:46

40
13

موفق باشید

پاسـخ

پیمانچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 23:04

62
23

شهردار به جز اینکه شهر را به هم زده ,هیچ کار مثبتی نکرده است.پولی که هزینه قله بیهله شد اگر هزینه زیبا سازی دریاچه زریوار _این بهشت خدایی_ می‌شد .به قطب گردشگری ایران تبدیل می‌شد. استان گلستان دریاچه مصنوعی ساختند.ببینید سالانه چه جمعیتی گردشگر داره.آقای شهردار کیسه های خالی سیمان را از پایین جاده فاز ۲ قله بیله جمع کنید که تو بوته ها ریختن..

پاسـخ

سردوشچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 23:12

47
11

خدمت دوستان واعضااءشورای جدید به عرصه تصمیم گیری شهری خیر مقدم میگویم دوستان متوجه باشند شهر قانون مدون وداررد در این چند سال دنبال مکنند که به نظر میاد موفق بوده درزمینه برنامه ریزیی شهری که اگر صرف نظر از تفکرهای جناحی درنظر گرفته شود موفقیت برای هرشهروندی به دنبال خواهد داشت

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 23:35

56
25

احسن به اقای درخشانی مطمینم اگر یکی از اعضای شورای این دوره اجازه بده و مانع کار نشوند ؛ شما همه ی مشکلات را بررسی خواهید کرد!

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 23:51

56
12

چون این دوره هم افردا منفعت طلبی به شورا راه پیدا کردن لطفا بهشون اجازه ی هر کاری ندین

پاسـخ

شادمانپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 00:31

26
7

به شرف 3 دانه سرمه قولاتم دا له خوشیا
برا رحمه ت له باوکتان شورای دوره 5م
خاصتان پی کرد.
ها کریمی *******اگر کمکیشو گرک بو له اسباب کشی مال و منزلت که کمکت که ین با زوتر بروی. ********

پاسـخ

شهروندپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 00:48

7
37

لطفا همین شهردار رو دوباره شهردار کنید

پاسـخ

سامانپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 01:06

5
26

سلام و عرض ادب
به نظر بنده درسته که شورا و شهردار دوره کنونی از لحاظ مالی و کار با کسری های بسیاری روبه رو شده اند اما گاها باید واقع بین بود که به راستی شورا و شهردار دوره فعلی از لحاظ سرانه فضای سبز و آسفالت معابر سطح شهر خدمات خوبی را به جا گذاشتند پس جا دارد خدا قوتی بهشون گفته و آرزوی موفقیت برای شورا و شهردار جدید داشته باشیم

پاسـخ

اصیلپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 01:11

21
7

باسلام و عرض خسته نباشی درود به شرفتان مناسب ترین و به جا ترین تصمیم گرفته شده ولی تصمیم تکمیل تر ان است از همین ابتدا پیگیری *املاک شهرداری که املاک تمام مردم این شهر تعلق دارد که توسط جناب کریمی خود نما صورت گرفته البته با همکاری شورای دوره چهارم انجام دهند و در اولین جلسه رسمی شورای دوره پنجم مصوب شود که کارشناسان و افراد که در زمینه املاک و قوانین واگذاری املاک شهرداری به غیر تخصص دارند پیگیر ان مسئله باشند.... ممنرن

پاسـخ

یک دنیا بدیهی بی اساسپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 01:35

27
9

درود برشوراهای دوره پنجم بژی حاجی کریم که دربرابر مقاومتهای منصور مرادی ومشاورش پافشاری کرد

پاسـخ

کارگران بدبخت شهرداریپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 06:00

23
6

باسلام
ماکارگران شهرداری خداوکیلی دیگه خسته شدیم .تمام شهر رو به طور کامل پاک وتمیز میکنیم ولی نه شورا ونه شهردار هیچ توجهی به مانمیکنند .اقای شهردار فکرشو کردی اگه یه روز ما کار نمیکردیم شهر باچه مشکلاتی روبه رو میشد...ما کارگران از صمیم قلب به شوراهای جدید خوشامد میگیم و ازشون تقاضامندیم به فکر کارگران باشند ...به خدا قسم ظلمی که به کارگران شهرداری شده به فلسطین هم نشده.........باتشکر..

پاسـخ

شهروندپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 07:01

22
6

کارنامه ی آقای شهردار وقتی قابل دفاع نیست که میبینیم برای فراخوان شهردار مهاباد ایشان به رده ی نامزدهای نهایی راه پیدا نکردن؛ یعنی تا این حد ضعیف؟!!!!

پاسـخ

برزگرنیاپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 07:09

22
6

از شورایی که برای رسیدن به منصب شورای حاضره هر میثاق نامه ای رو امضا کنه باید انتظار نداشت اجازه ورود افراد نخبه و صاحب ایده رو به میدان بده؛ آقای( **) به چه قیمتی حاضرید منافع شخصی رو به منافع عموم ترجیح بدید؟!! از روز قیامت نمی ترسید؟! کارنامه (ف.ک) به هیچ وجه قابل دفاع نیست که برایش سر و دست میشکنید!!

پاسـخ

کوردهپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 07:09

7
13

امیدوارم بعد از این مدتی از این دوره شوراها دوستانی که الان به به و چه چه میکنند دوباره شروع به انتقاد بیجا و حرفهای بی مورد در موردشون نکنند. البته انتقاد به جا و شایسته همراه با پیشنهاد بایستی باشد. متاسفانه یکسری بیکار تو جامعه هستند که از همه شاکی و نسبت به همه چی انتقاد دارند و به هیچ صراطی مستقیم نیستند.

پاسـخ

کاروپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 07:52

19
9

یکی از وظایف مهم و اصلی شورای شهر تعیین شهردار است بدون شک تصمیم شواری دور پنجم در برکناری فواد کریمی *******کاوه باخویش و خلیل میرزایی و امید حیدری صحیحترین اقدام اولیه بوده و ضرورت وانتظار دارد****** در 4 سال دوره گذشته در حوزه های مختلف شهرداری بالاخص حقوقی و املاک .شهرسازی.عمران.مالی .را به جدیگیری نموده و از احدی اپرسنل خاطی و شهردار گذشت و چشم پوشی ننمایندو موضوع شفاف سازی بدهیهای ابجاد شده به طلبکاران که هیچوقت شورای شهر و شهرداری حاضر به اعلام ان نبودند به اطلاع مردم و رسانه ها ی استان برسانند.تا مردم بدانند که شعارهای شورای دور پنجم جز وعده های پوچ و خالی و عملکردی منفعت طلبان چیزی بیش نبوده

پاسـخ

شهروند مریوانیپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 08:10

5
31

با سلام و احترام .
هیچ جای تشکر و قدر دانی از شورای های جدید وجود ندارد چون تا الان هیچ کار مثبتی که انجام ندادن بلکه اظهار نظر مجمع شوار جهت انتخاب شهردار از روی حسادت و کینه ورزی بوده، نه ناکارآمدی آن . جا دارد از تک تک اعضا شورای و شهردار قدیم تشکر نموده و آرزوی موفق برایشان داریم. چون تغییر در شهر مریوان دوستان و مردم به خوبی احساس کردن و این از تلاشهای شبانه روزی اعضای محترم شهردار و شورای شهر قدیم مریوان بوده.

پاسـخ

زریبارپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 08:20

19
2

با سلام،\\r\\nشوراهای محترم لطفا یکبار برای همیشه اقتدار خود را به مردم ثابت کنید ،وتحت تاثیر وفشار هیچ شخص وارگانی قرار نگیرید،و فقط به مردم وآرای آنها تکیه بزنید،چون تنها راه حل برون رفت از این معضلات که گریبانگیر این شهرمان شده این است که یک شهردار پاکدست ودارای تجربه که با شورا هماهنگی وتعامل خوبی داشته باشد میتواند این مشکلات را تاحدی ریشه کن نماید وبنده مطمئن هستم در میان ثبت نام کنندگان تصدی پست شهرداری مریوان فرد یا افرادی هستند که در طول مدیریت خود ثابت کرده اند که فقط به فکر آبادانی بوده اند ،ولی به دلیل تنگ نظری بعضی اشخاص از ادامه خدمت در پست خود باز مانده اند،خواهشمندم از افراد باند باز استفاده نکنید ،کلید حل بعضی از مشکلات همین است،تاریخ شما را قضاوت خواهد کرد

پاسـخ

همشهریپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 11:33

28
5

با سلام، دسمریزاد به سخنگوی شورا بابت قاطعیت و شجاعت و همچنین سایر اعضای موافق با این تصمیم بجز (ی. ش)!!!!

پاسـخ

یک شهروندپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 11:57

7
33

آعاز به کار شوراهای منتخب پنجم را به اعضای شورا و مردم عزیز شهر تبریک عرض میکنم.
در ارتباط با تعیین شهردار نکته ای را خدمتتان عرض میکنم:
همچنانکه مستحضرید با توجه به شرایط جوی در مریوان پروژه های عمرانی حداکثر در مدت 6 ماه میتواند انجام شوند، الان هم تا پایان مهر 3 ماه باقیمانده است در صورت تعیین سرپرست برای شهرداری حدود 45 روز زمان برای معرفی و تایید امضا و ... زمان میبرد و عملا اگر کارها کاملا متوقف نشوند بسیار کند میشوند و این به نفع شهر نیست چون 50% فصل کاری را از دست میدهیم حالا بماند که شهردار هم امسال معرفی میشود و این هم 45 روز زمان برای معرفی و... نیاز دارد پس واضح است برای جلوگیری از توقف پروژه ها و استفاده حداکثر از فصل کاری شهردار سابق تا معرفی شهردار جدید همچنان فعالیت کند.
لذا از شورای منتخب خواهش میکنم به خاطر وضعیت شهر تا معرفی شهردار مورد توافق شورا آقای شهردار کنونی همچنان فعالیت نماید،با توجه به موارد گفته شده لازم است شورای محترم حتی اگر برخلاف میلشان باشد به خاطر مردم این اقدام را انجام بدهند.
برایتان آرزوی توفیق میکنم امیدوارم این 4 سال را در خدمت صادقانه به شهرمان و مردم سپری کنید و از آزمون رای مردم سربلند بیرون بیابید.

9
6
کارگران شهرداری پنجشنبه 12 مرداد 1396 | 22:04

لطفا تا امدن شهردار جدید همون سرپرستو تعیین کنید و دیگه تا
تمام حق وحقوق کارگران شهرداری پرداخت نشده هیچ وقت کارعمرانی رو ادامه ندهید...به دست همین کارگران بدبخت چندتا پارکو درست کردید و افتخارشو مال خودت کردی ...لطفا ازخدا بترسید و به فکر حق وحقوق کارگران بدبخت باشید...شوراهای جدید تمام کارگران شهرداری چشم امیدشان به شماهاست....یادتان نرود که کارگران شهرداری همون انسانهای هستند که شهرو به پاکی وتمیزی کامل به اینجا رسانده اند ...پس دربرابر زحمتهاشون حقشونو هم بهشون بدهید ...

پاسـخ

مریوانپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 12:45

34
0

کاش میشد به ***** شهردار و معاونینش رسیدگی میشد

پاسـخ

ساسانپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 12:51

30
2

چهه جالب شما یعنی با شهردار قبلی و آقای مرادویسی تابحال گفتمان و رایزنی نداشتید...به احتمال زیاد به توافق نرسیدید.
بهرحال امیدواریم که فردیکه مدنظر می باشد فردی توانا و قابله اصلح باشد

پاسـخ

بیپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 13:25

13
3

موفق باشید

پاسـخ

ناشناسپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 13:50

29
8

آقا یاخانم جان جانان،واقعا چه جوری به خودتون اجازه میدین که بگین همین شهردارفعلی باشه؟که بمونه شهرمریوان رو بیشترازاین نبود کنه؟که شهرداری مریوان روبدهکارترازاین بکنه؟که فقط پارک درسته کنه برامون؟یعنی تنها وظیفه شهرداری پارک درست کردنه؟پس مسائل دیگه شهرچی میشه؟الان که یه عالمه قیررایگان دادن بهش یادش افتاده معابررو آسفالت کنه اونم معابری که جلو چشمه ومردم میبینن،بعضی محلات ازروستاهم وضعیتش بدتره،دیگه فوادکریمی دوره ش باید تموم بشه؛اون مریوان رو به اندازه ی کافی نابود کرد البته باکمک شورای دورچهارم

پاسـخ

پیامپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 13:51

15
25

امیدوارم در این مدت زمان بهترین شهردار را انتخاب کنند,از جمله جناب شریفی و جناب قاسمی پور از افرادی هستند که لیاقتش را دارند..از شهردار جدید هم خواهشی دارم,دارو دسته فواد کریمی رو از شهرداری برکنار کنید,جز برادرش که آدم فوقلعاده شریفی است,منظورم از دارو دسته افرادی چون ****** و....است...که شهرداری را ملک پدری خود میدانند,و افراد خاص خودرا انجا راه میدهند....

پاسـخ

کارگران شهرداریپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 14:42

23
5

وقتی واست پیام میفرستن دروب سایت منتشرش کن....الان توهم با شارکم مریوان هیچ فرقی نداری هردوتون باشهرداری همدستید

پاسـخ

پاسخ به نظر یک شهروندپنجشنبه 12 مرداد 1396 | 16:24

34
9

نمی دونم چرا این جملات برام آشناست از خود اقای نماینده همین توجیهات رو شنیدم ؛ یا شما نماینده هستید یا اینو از طرف ایشون نقل کردید ؛ شایدم مشاورش باشید که به جای ایشون مطالب رو رواج می دید

پاسـخ

انتخاب شهردای غیره رسمیجمعه 13 مرداد 1396 | 19:26

13
114

اونایی که دوس دارن شهر دار کنونی دوباره شهردار بشه لایک سبز و اونایی که دوس ندارن دوباره شهر دار بشه لایکقرمز رو بزنند

نام و نام خانوادگی شهردار کنونی : فواد کریمی

پاسـخ

سیروانشنبه 14 مرداد 1396 | 16:43

5
64

سلام خدمت تمامی دوستان آدم باید یه کم منصف باشه باید وقتی قراره مقایسه ای انجام بشه باید این شهردار رو نسبت به تمامی شهرداران دیگه مریوان مقایسه کنی که انصافا بهتر از اونا بوده قطعا تخلفات و سواستفاده هایی شده ولی دوستان که بالا اینقد به شدت انتقاد میکنن اگه همین شهردار نبود الان هیچ فضای سبزی برای نشستن نبود قله ایمام و پارک شانو و پارک ورودی شهر 22 گولان و بازسازی باغ پارک پارک حاشیه شهر و همچنین آسفالت خیابان اصلی شهر و شهرک صنعتی و ... داشتم انصاف هم خوب چیزیه چند جا شنیدم که میگفتن پارک ورودی شهر که قبلا بوده هنر نکرده درسته بوده ولی کدوم شهردار اونو درست کرد هیچ شهرداری اینکارو نکرد والا تابستون آدم جرات نداشت بره اونجا اینقد گیاه اونجا بود آدم میترسید بره من واقعا یه خسته نباشید میگم خدمت این شهردار واقعا با وجود بودن 11 نفر شورا که قانع کردن هر کدام هنر میخواد ایشالا همیشه موفق و موید باشه

پاسـخ

اصیلیکشنبه 15 مرداد 1396 | 16:10

20
2

جناب سیروان شما باید منصفانه اظهار نظر کنی چند مطلب در جواب مطالب شما اولا تا حالا هیچ شهرداری این مدت زمان در اختیار نداشته که اقای کریمی داشته و زمان برای شهردار و اجرای برنامه های دراز مدت به موفقعیت شهردار کمک میکند دوما شما ایا از بدهی هایی که این جناب بابت همین فضا سبز ها و کوه امام بار اورده خبر دارید کدام شهردار این قدر این شهر را بدهکار کرده ایا شما ترافیک روز جمعه را که به خاطر همین بی تدبیری و برنامه شهردار را ندیده ای فضای سبز به چه قیمتی مگر هزینه یک پارک درست کردن چقدر می باشد ایا زمینی تملک نمود که هزینه ان بالا باشد شما از بدهکاری میز و مبلمان و وسایل ادارت شهرداری خبر دارید ایا بغیر از این چند خیابان که فقط وفقط به خاطر ابقای خود به سریع انجام میدهد ان هم طوری که هنوز جدولها را بازسازی نکرده اسفالت را انجام داده و دوبازه باید اسفالت تازه باز سازی و تخریب شود ومعلوم شد همه طاهر سازی است و فقط برای ابقا چند سال اینده کوه امام را هم میبینیم چه بسرش خواهد امد جای سوال است این چند سال شهرداری قیر نداشت که در یک ماه جهاد اسفالت سر بگیرد ان هم مسیرهای که در دید می باشد از وردی شهر فرمودی تا جایی که یادمان باشه از مسیر وردی قبل اقای کریمی شروع شده بود حتی پیاده رو ان هم تا گلزار شهد انجام شده بود که همان پیاده رو اصل هزینه بوده و همان گیاه که میفرمایید خاکبرداری و اجرای ان قبل کریمی انجام شده بود البته بدون بدهکاری از پارک شانو گفتید در زمان اقای بالکانه همه کار ان بغیر از چمن کاری انجام شده بود البته ان هم بدون بدهکاری از کوه امام گفتید بحٹ تملک و مشکلات ان که از اجرا مهمتر بود قبل ایشان انجام شده بود البته بدون بدهکاری این اسفالتی که فرمودی از همان سه هزاز تن قیر رایگان میباش نه خرید قیر تنی یک میلیون و چهارصد نبوده بلکه در حال حاضر قیر حدود هفصد هشصد هزار می باشد تقریبا نصف زمان شهردارهای قبلی ولی باید یلد اور شدان زمان بوجه شعرداری پنج تا شش میلیارد بوده نه سی میلیارد کنونی منصف انجاست مقایسه شودمتراژ ااسفالت ان زمان در مجموع و حال در مجموع چهار سال دیگه از تها تور زمینها به پیمانکارها بماند تا /*******

پاسـخ

اصیلیکشنبه 15 مرداد 1396 | 16:19

11
3

یادم نبود اقای سیروان فرمودند یازده شوار سخته ما که کلا تا جای خبر داشتیم سه نفر از اعضای شورای حرف و برنامه و کنترل داشتن مابقی فقط بله می فرمودند پس درست ان است بگوید سه نفر شورای سخته راضی کردن نه یازده چون ما بقی خنٹی ب**********

پاسـخ

ملتدوشنبه 16 مرداد 1396 | 18:02

1
9

بخدا قسم این ملت بنی اسراییلی رفتار میکنن فقط چهار سال دیگه بیا و ببین دارن تخریب میکنن صف ندارن اصلا

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی