سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
چهارشنبه 11 مرداد 1396 / 14:35|کد خبر : 5074|گروه : پزشکی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان, مدیر بهداشت و درمان مریوان یکی از بهترین هاست/ تغییر دکتر سایه میری را نه تایید می کنم نه تکذیب

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، گفت: دکتر سایه میری از مدیران بسیار موفق دانشگاه علوم پزشکی است و اگر یک روز قصد جابجایی و تغییر وی را داشته باشیم حداقل باید مدیریت  معادل شبکه بهداشت و درمان مریوان را به وی بدهیم. مطمئنا اگر بالاتر نرود پایین ترین نخواهد آمد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، گفت: دکتر سایه میری از مدیران بسیار موفق دانشگاه علوم پزشکی است و اگر یک روز قصد جابجایی و تغییر وی را داشته باشیم حداقل باید مدیریت معادل شبکه بهداشت و درمان مریوان را به وی بدهیم. مطمئنا اگر بالاتر نرود پایین ترین نخواهد آمد.

نشست خبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اصحاب رسانه صبح روز چهارشنبه در سنندج برگزار شد، در این نشست خبری دكتر سیامک واحدی گزارشی از عملکرد دولت تدبیر و امید در سالهای 1396-1392 حوزه بهداشت و درمان استان کردستان ارائه داد.

دکتر واحدی در نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگار اعزامی زریوار خبر در خصوص زمزمه های تغییر مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان مریوان، گفت: چناچه قصد تغییر و عوض کردن دکتر سایه میری را داشته باشیم  یا فرد دیگر را جایگزین کنیم بنا به دلایل مدیریتی مجموعه دانشگاه علوم پزشکی است. چنانچه تخلفی صورت گرفته باشد تخلف را اعلام می کنیم اگر تشویقی باشد تشویق می کنیم.

وی افزود: برنامه های در راستای اینکه یک مدیر دچار روزمرگی نشود داریم اما دکتر سایه میری جزء مدیران بسیار موفق ما است و تعویض دکتر سایه میری
نه تأیید نه تکذیب- اگر اتفاق بیفتد ربطی به مسائل تنبیهی ندارد.

دکتر واحدی تأکید کرد: دکتر سایه میری از مدیران بسیار موفق دانشگاه علوم پزشکی است و اگر یک روز قصد جابجایی و تغییر وی را داشته باشیم حداقل باید مدیریت یک شبکه معادل شبکه بهداشت و درمان مریوان را به وی بدهیم. مطمئنا اگر بالاتر نرود پایین ترین نخواهد آمد.

دکتر واحدی ادامه داد: باید فردی با توانایی های وی برای مردم خوب و دوست داشتنی مریوان -که خودم یک سال در گذشته به عنوان متخصص داخلی مهمان آنها بودم و خیلی هم راضیم- باید پیدا کنیم و این خبرها که یک زمینی با نیروی انتظامی و جهاد کشاوزی علت تغییر این مدیر است اصلا به این موضوعات ربطی ندارد  و در این خصوص به هیچ دستگاهی اجازه دخالت نخواهیم داد.

وی در خصوص پزشکی که در مرگ سهیلا مولودی مقصر شناخته شده, منع فعالیت شده و تاکنون حتی یک نسخه برای هیچ بیماری ننوشته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در این نشست خبری با اشاره به احداث و راه اندازی پروژه های مراکز درمانی، به بیمارستان کوثر سنندج با 637 تخت ،بیمارستان 32 تختخوابی سروآباد، بیمارستان 32 تختخوابی دهگلان، بیمارستان بانه با 96 تخت و بیمارستان سقز با 217 تخت اظهار داشت: پروژه های طرح تحول نظام سلامت در پنج حوزه؛ کلینیک های ویژه ، بلوک های زایمان LDR، بخش های اورژانس بیمارستانی، شیمی درمانی، تشخیص و غربالگری سرطان و تجهیز تخت های ویژه ICU و CCU در حال انجام است.

در ادامه رئیس دانشگاه گفت: تاکنون کلینیک های ویژه سنندج، قروه ، مریوان و بانه افتتاح شدند و همچنین کلینیک های ویژه سقز و کامیاران در شهریور ماه و کلینیک ویژه دهگلان نیز در آذر ماه افتتاح خواهند شد.

دکتر واحدی همچنین با اشاره به افتتاح بلوک زایمان LDR بیمارستان بعثت سنندج ، افزود: بلوک زایمان LDR بیمارستان امام خمینی دیواندره در آذر ماه، بلوک زایمان LDR بیمارستان سینا کامیاران و بلوک زایمان LDR بیمارستان بوعلی مریوان در بهمن ماه سالجاری افتتاح و بلوک زایمان LDR  بیمارستان جدید سقز و بلوک زایمان LDR  بیمارستان جدید بانه نیز جهت اجرا، طراحی گردیده اند.

وی همچنین اظهار داشت: اورژانس بیمارستان توحید سنندج افتتاح گردیده و اورژانس بیمارستان امام خمینی سقز در شهریورماه و اورژانس بیمارستان بوعلی مریوان در بهمن ماه افتتاح خواهند شد.

رئیس دانشگاه در این نشست از افتتاح بخش های شیمی درمانی ، تشخیص و غربالگری سرطان در بیمارستان توحید سنندج در بهمن ماه ، بیمارستان بوعلی مریوان در شهریورماه، بیمارستان شهید بهشتی قروه در آذر ماه و غربالگری بیمارستان سقز در بهمن ماه خبر داد.

سیامک واحدی در این نشست خبری که در سالن اجتماعات ستاد دانشگاه برگزار شد پیشاپیش 17 مرداد روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه تبریک گفت. 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

علی خانزادیچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 14:53

34
14

مردم شریف مریوان لیاقت مدیرانی چون دکتر سایه میری را دارند اما مسئولینی که برای عزل این مدیر مردم دوست را دارند لیاقت مریوان و مریوانی را زیر سوال میبرند چون با افشا گری سرازیری فاظلاب به دریاچه نهایت دلسوزی و صداقت را نشان داده است نه چون مسئولینی شاید بومی تر از ایشان که به چنین مساله ی چشم بسته بوده اند...

پاسـخ

همشهریچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 15:07

32
23

افسوس و صد افسوس که مدیری لایق و دلسوز مثل دکتر سایه میری رو داریم از دست میدیم
شبکه بهداشت و درمان مریوان با رفتن دکتر سایه میری یتیم میشه

پاسـخ

مریوانچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 15:53

37
15

آقای دکتر واحدی توجه داشته باشند همه ما میدانیم که لیاقت دکتر سایه میری خیلی بیشتر از رئیس شبکه بهداشت مریوان است ولی در مریوان پستی بالاتر را نداریم که لایق دکتر باشد بحث ما این است که به هر طریق ممکن مانع از جابجایی ایشان شوند چون مریوان به این مدیر شریف و توانا نیازمند است لطفا نگذاری جابجا شود.

پاسـخ

مصلحت و شجاعتچهارشنبه 11 مرداد 1396 | 16:14

25
8

از يك مدير جسارت رو بگيري
چي ميمونه
يك مترسك
حرف حق زدن صفت مديران لايقه
مديراني كه ابايي از حذف شدن از كرسي و منصب ندارند
اونايي كه به خوشون ايمان دارن
واااي بر مجموعه اي كه بالاترين مقام ان زبون باشه
چه دردي ميشه اين وقاحت ترس
مصلحت انديشي و پايبندي به اصول مجموعه از بديهيات است
اما مصلحت خويش نگه داشتن به قيمت كوتاهي از رسالت مديريتي فاجعه است
دكتر واحدي از مديري شجاع و شير دل است
و
بر سر سفره ي مريوان رزق و روزي خورده
افرين بر او
ايشالا نماينده و فرماندار ازين مرد درس شجاعت بگيرن

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی