سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
یادداشت/
چهارشنبه 24 خرداد 1396 / 15:29|کد خبر : 4961|گروه : اجتماعی

بدهی های میلیاردی و روزه سکوت شهرداری و شورای شهر مریوان

سکوت شهرداری و شورای شهر در خصوص بدهی ها چهار ساله آنها همه حدس و گمان ها در خصوص وضعیت بی سروسامان شهرداری را به واقعیت بدل کرده است.

سکوت شهرداری و شورای شهر در خصوص بدهی ها چهار ساله آنها همه حدس و گمان ها در خصوص وضعیت بی سروسامان شهرداری را به واقعیت بدل کرده است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، در چهار سال گذشته شهرداری وشورای شهر مریوان هزینه های مادی ومعنوی زیادی را در حوزه رسانه متحمل شدند. از تهیه وسایل وامکانات مورد نیاز تا سقف چند میلیون تومان  برای خبرنگار صدا وسیما گرفته  تا ایجاد بستر برای افراد عریضه نویس و... بنام خبرنگار وعقد قرار دادهای گوناگون بابت پوشش خبری و گاهی نیز سرپوش خبری برخی موضوعات که انتشار آنها به صرفه وصلاح شورا وشهرداری نبود. اما آنچه در اینجا مورد بحث است عدم تحقق اهداف برخی از افراد مجموعه شورا وشهرداری است چرا که در طول چهار سال گذشته خروجی نهایی اکثر فعالان رسانه ای تحت امر شورا وشهرداری یا کپی پیست وباز نشر اخبار سوخته ودست چندم بوده ویا جبهه گیری و بی احترامی به شهروندان ومنتقدان وحتی برخی از مسئولان ودر نهایت اقدامات ناشیانه و گاه عجولانه وشتابزده برخی از این افراد باعث ایجاد  تنش ها و حاشیه سازی ها وخلل های گوناگون در زمینه اطلاع رسانی شفاف ودقیق به شهروندان بوده اند و نمونه بارز عدم اعتماد شهروندان به شورا و شهرداری در چهار سال گذشته پاسخ صریح و روشن و نه محکمی بود که شهروندان مریوانی در انتخابات اخیر به همه کاندیداهای عضو شورای دوره چهارم و حتی تعدادی از کاندیداهای تازه واردی  که گاها به عنوان گزینه های شهردارو شورا  مطرح بودند نیز تاوان این عدم اعتماد را پس دادند.

سکوت شهرداری و شورای شهر در خصوص بدهی ها چهار ساله می تواند معنی دار باشد اما آن چیزی که بیشتر قابل تامل تر است رسانه های متعدد و زنجیره ای شورا اعم از سایت و پورتال و روزنامه های چاپی و رسانه صداوسیما است که سیاست سکوت را در پیش گرفتند. شورا و شهرداری می خواهند یکماه آینده خود را با آرامش سپری کنند. از طرف دیگر تیم فعلی شورا و شهرداری برای ادامه حضور در جامعه نیاز به حفظ نیروهای رسانه ای خود هستند تا در آینده از آنها در همان پست ها بهره ببرند.

چرا شهردار و شورای شهر از طریق مجموعه افراد و رسانه های تحت امر خویش به صورت جدی و در اقدامی حرفه ای شفاف سازی نمی کنند پس آن همه هزینه ماهیانه که مجموعه شورا وشهرداری برای این افراد به اصطلاح فعال رسانه ای متحمل شده اند چه ثمره ودستاوردی برای شورا وشهرداری  داشته ودارد ؟

در واقع اگر مجموعه شورا وشهرداری  در امر رسانه ها به وضوح دچار اشتباهات فاحشی شدند که مجموعه مدیریت شهری شورا وشهرداری را بیشتر منزوی کرده و دایره بی اعتمادی شهروندان به آنها را هر روز گسترده تر می کند چرا که گردانندگان وب سایت ها وپورتال ها ونشریات شورا وشهرداری یا از میزان وجایگاه وحوزه اختیارات یک نشریه و وب سایت وپایگاه اطلاع رسانی داخلی بی خبر بودند ویا برخی از آنها به از هول حلیم افتادند توی دیک و با پرداختن به حواشی ونشر اخبار ومطالبی که هرگز به آنان ربط نداشت ودر حوزه اختیارات آنها نبود وعملا با این اقدامات ناشیانه وگاه هدفمند شهروندان را از بدیهی ترین حقوق خویش محروم کردند ودر واقع سهم شهروندان  تنها دریافت وپرداخت فیش های عوارض بود و گاهی نیز از محل همین پرداخت ها که جزو بیت المال هم محسوب می شود شورا وشهرداری  هزینه فشار به برخی شهروندان وخصوصا منتقدان که از سوی برخی افراد انجام می شد را پرداخت می کردند وایکاش در کنار این اقدامات اندکی نیز به امورات و وظایف خود می پرداختند.

اگر در طول این چهار سال گذشته از وب سایت ها وپورتال های داخلی ونشریات شهرداری وشورا بجای کپی وبازنشر اخبار فرامنطقه ای تنها بخش کوچکی نیز برای نشربه موقع مصوبات شورا وشفاف سازی در مورد میزان درآمد وهزینه ها اختصاص می یافت الان شورا وشهرداری اینگونه دچار حواشی گوناگون نمی شدند اما آنچه قابل توجه است که در موارد متعددی وب سایت های شورا وشهرداری تنها تریبون افرادی معدود بودند وبه جرات می توان گفت که وب سایت غیر قانونی شورا  وب سایت اختصاصی رییس شورا بود واکثریت اعضای شورای شهر وحتی کمیسیون های مختلف شورا از این تریبون نتوانستند برای انعکاس اقدامات وعملکرد وبرنامه ها و...استفاده کنند وعده ای از اعضای شورای شهر هم بخاطر نگاه غیر حرفه ای وسلیقه ای وسفارشی گردانندگان آن عملا این تریبون ها را بایکوت کرده اند  ودر مواردی که جای خالی آنها را فعالان رسانه ای ویا وب سایت ها ورسانه های دیگر پرکرده اند به کرات وب سایت غیر قانونی وفاقد مجوز شورای شهرناشیانه وکاملا غیر حرفه ای  به جای جذب مردم ، کامل دفع می کرد و مردم را از نهاد شورا ناامیدتر می کرد.

اینک که امپراطوری شوراهای دور چهارم وشهردار منصوب آنها رو به زوال است  شهروندان حق دارند که از آخرین وضعیت بدهی های شهرداری باخبر باشند چراکه شفاف سازی وانعکاس این موارد می تواند شوراهای دوره پنجم را در با چالش کمتری روبرو کند لذا وقت آن رسیده است که شورا وشهرداری فعلی مریوان در اسرع وقت نسبت به ارایه تراز مالی ومیزان بدهی وصورت هزینه ها ی خود در طول چهار سال گذشته اقدام نمایند چیزی که می بایست  برابر قانون وموادی از وظایف واختیارات آنها در چهار سال اخیر ودر چند نوبت  تحقق می یافت.

در نهایت پیشنهاد می شود که در صورت امتناع شهرداری وشورا از این کار شوراهای دوره پنجم در اولین اقدامات خود نسبت به حسابرسی وتهیه لیست مالی شهرداری وشورای در چهار سال گذشته وحتی ادوار وسنوات قبل نیز اقدام نماید وآن را به اطلاع عموم برسانند تا در پیشبرد اهداف وبرنامه های خود در طول چهار سال آتی با چالش ومشکلات کمتری برخورد نمایند.

نویسنده: فرید نیکخواه فعال فرهنگی و منتقد اجتماعی 

مطلب فوق بیانگر دیدگاه و نظر نویسندگان آن است. این سایت در نظر دارد با انتشار نظرات صاحب نظرانی از طیف های گوناگون، چشم انداز متنوع و متوازنی از دیدگاه ها رابه کاربران خود در شهرستان مریوان و استان کردستان ارائه دهد. محتوی این یادداشت توسط زریوار خبر نه تایید می شود نه رد . اما جهت گردش آزاد اطلاعات از نظرات فعالان اجتماعی استفاده می کند. 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

علیچهارشنبه 24 خرداد 1396 | 15:54

103
9

دستت درد نکنه فقط وقتی دوره این شوراها تمام بشه همه چی رو میشه حالا کسی جرات نداره بگه فقط شما دو ماه دیگه منتظر باشید کل مسائل مالی اینها رو میشه مطمین باشید

201
11
مسعود طلا فروش چهارشنبه 24 خرداد 1396 | 16:19

دکتر خلیل میرزایی جریان تفکیک زمینهای میرزا محمود پدرت جنب تپه موسک چیست؟ سوال کردم. لطفا جواب؟

11
43
مهدی چهارشنبه 24 خرداد 1396 | 20:03

جناب علی سلام.به نظرم آقای میرزایی تنها عضو شورا بودند که در دور چهارم *****نکردند و حداقل از نظر مالی پاک بودند .اما ای کاش ناسالم بودند. به قول برخی پرسنل شهرداری ایشان بیهوده ترین عضو شورای شهر بودندو تمام چهار سال دنبال مچگیری بودندو پس از چهار سال تونستند تذکر کتبی برای آقای باغانی بگیرند.و همچنین دستور اخراج یکی از پرسنل شهرداری را با هماهنگی شهردار صادر نمایند البته اخراجی کاملا غیر قانونی.چون اخراج قانونا شرایط داره و یک هیاتی یا کمیته ای آنهم پس از چند بار اخطار و..... چنین رایی را باید صادر کند نه هر شهردار یا شورایی که از پرسنل شهرداری خوششان نیامد بساط اخراجش را فراهم کنند.بهر حال خیلی وقتها ناسالم ها بیشتر کار مثبت میکنند تا به ظاهر سالمها

39
3
تا چهارشنبه 24 خرداد 1396 | 23:37

جناب مهدی سکوت 4ساله دکتر میرزایی سکوتی**********نبود؟*********** فقط نقش آدم خوبا مال اون بود

4
41
کارمند شهرداری پنجشنبه 25 خرداد 1396 | 15:08

اون رعایت ماده ۱۰۱ بود و هیچ مشکلی نداره البته ودویست تا پرونده مثل اونو داریم و تمام موارد قانونی رعایت شده . بنظرم اون بحث نقطه افتخار آقای میرزایی که رعایت قانون و مقرارت شده. بنده واقعا کارمند شهرداریم و مثل بعضی با اسامی دیگه نیستم و حاضرم خودم معرفی کنم. اما مطمنم که این با کارمندهای واقعی شهرداری سرجنگ داره بغیر چند نفرشون که مردم میشناسه چکاره هستند و این پیام را پخش نمیکنه.

27
1
کارخانه شن و ماسه کال جمعه 26 خرداد 1396 | 10:28

این آقای *****میرزایی در واحد عمران چیکار میکرد این چهارسال؟

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 24 خرداد 1396 | 15:55

85
5

لایک .واقعیتی تلخ که از نابسامانی مالی شهرداری حکایت دارد انکار کردنی نیست چون وضعیت پرداخت حقوق کارکنان آن شاهد محکمی بر این قضیه است هزینه ها را دوچندان کردن و نصفی ازآن را ****** کردند اگر تامل کنید می گیرید چی میگم .

پاسـخ

سلامچهارشنبه 24 خرداد 1396 | 20:14

41
2

با عرض احترام
بحث بدهی های میلیاردی یه بحثه و موضوع تهاتر و واگذاری میلیاردی املاک شهرداری به طلبکاران طی دو سال گذشته با مجوز شورای شهر و با هدف پایین جلوه دادن بدهی های شهرداری نیز بحثی مهم است که بایستی از آن غافل نشد . بنظرم حتی این موضوع مهمتر از رقم بدهی فعلی شهرداری است چون واگذاری املاک و مغازه های شهرداری صرفا با یک مصوبه انجام گرفته و مردم هرگز از آن مطلع نشده اند.

پاسـخ

هنرمندچهارشنبه 24 خرداد 1396 | 20:22

66
8

يك شوراي به درد نخور ولي پر ادعا!!!!

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 24 خرداد 1396 | 20:42

107
8

خلیل میرزایی که همیشه حامی فواد کریمی بوده چرا سکوت کرده این شهردار***** مقروض باید در دادگاه ملت محاکمه شود و جلسه ی طرح سوال علنی برگزار شود ای افرین بر تنها شورای مردمی که الحق تنهایی برابر 10 عدد شورا و یک شهردار ایستاده بخاطر ملت مریوان احسان سجادی درود بر شجاعتت همون که جمعی از شوراها در دوران انتخابات نتونستن در بین مردم ظاهر بشن و روشون نشد تا کاندید بشن خودش بیانگر همه چیز بود تنها سجادی بود که بازهم کاندید شد و با شهامت گفت که در شورا چه گذشته است انکه حساب پاک است از معامله چه باک است

پاسـخ

امیرچهارشنبه 24 خرداد 1396 | 21:48

5
36

هدف کاملا مشخص است،من این چیزا رو قبول میکنم ولی در واقع با کمی تامل میشه فهمید که قبل از روی کار آمدن شورای جدید شهر یه جوی مسموم علیه شهردار درست میشه واسه تخریب اون تا شهردار مورد نظر خودشون رو انتخاب کنند وگرنه چرا قبلا هیچکس حرفی نمیزد در این مورد؟؟

پاسـخ

شهروندمریوانیچهارشنبه 24 خرداد 1396 | 21:51

5
29

اگرراست میگی چراکسانی که ازخودتانه هرچیزی که دلشان. مینویسن ولی مال دیگران تهمت است

پاسـخ

شهروند پیگیرچهارشنبه 24 خرداد 1396 | 22:03

29
19

مثل همیشه آقای نیک خواه با مطالب بجاشون روشنگری نمودند،بعنوان یک شهروند عرض تشکر از ایشان وسایت زریبار خبر جهت انعکاس آن دارم ،در کوچکترین نهاد جامعه ما تا بزرگترین آن شفاف سازی لازمه همکاری سایر افراد جامعه وپیشرفت بیشتر ست ولیکن متاسفانه در این چند سال علیرغم اینکه شورا وبه تبع آن شهرداری که نمونه ملموس مردم سالاری ودموکراسیست از این امر مستثنی بوده وهست.حتما دلیلی برای خودداری شورا وشهرداری از ارائه عملکرد مالی هست که در برابر درخواست اقشار مختلف جامعه مقاومت می کنند.شوراهای محترم مطمین باشید که ماه پشت‌ابر نخواهد ماند وبالاخره زمانی فرا خواهد رسید که اقدامات حق وناحقتون در قبال این‌مردم بیچاره که شماها وکیل ووصی آنها بودید رو خواهد شد وآن زمان هم دیر نخواهد بود ،از شوراهای منتخب دور پنجم بعنوان شهروندی پیگیر در خواست دارم که قبل از هر کاری شوراهای دور چهارم این دکترها ومهندسین دلسوز را وادار به شفاف سازی واریه گزارش عملکردیشون نمایند تا مواخذه مردم وشریک **** آنها قرار‌نگیرید

پاسـخ

جواب قورباغه ابو عطاچهارشنبه 24 خرداد 1396 | 22:18

5
17

زیاد فیلم می بینی ، راستی فیلم سینمایی دوران انتخاباتت از فرماندار اسبق را چرا بعنوان عملکرد و نقد شهرداری ارائه نمی دهی !کیه به کیه شما که این همه القاب و عناوین دارید و همیشه آویزان این وانی، روزی مجیز شورا را میگی ، مدتی در در شهرداری خیمه می اندازی و روزی دیگر به طرف آنان سنگ پرتاب می کنی ، البته تو مقصر نیستی وقتی که آدم اصول نداره ، طبیعیه‌...

پاسـخ

جواب قورباغه ابو عطاچهارشنبه 24 خرداد 1396 | 22:18

11
37

زیاد فیلم می بینی ، راستی فیلم سینمایی دوران انتخاباتت از فرماندار اسبق را چرا بعنوان عملکرد و نقد شهرداری ارائه نمی دهی !کیه به کیه شما که این همه القاب و عناوین دارید و همیشه آویزان این وانی، روزی مجیز شورا را میگی ، مدتی در در شهرداری خیمه می اندازی و روزی دیگر به طرف آنان سنگ پرتاب می کنی ، البته تو مقصر نیستی وقتی که آدم اصول نداره ، طبیعیه‌...

پاسـخ

من و توپنجشنبه 25 خرداد 1396 | 03:35

20
3

آقای نیک خواه تجزیه و تحلیل خوبی کردی . متاسفانه این دوستان شورا و شهرداری ******* با این بادها بلرزند.یک توصیه برای اعضای جدید شورا روزگار می گذرد و بقولی چهار سال شما هم یک کلاه چرخانه.گویا شایعه ای بال در اینکه چند عضوی از شما ها هم در فکر معامله ابقاء جناب شهردار اگر چنین باشد وا تاسفا .میشه جریان تودیع و اخراج کد خدا قدیم دو جشن و پایکوبی معارفه کدخدا جدیدشما ها از منتخبین واقعی و جدید و نماینده عامه شهر هستید . لطفا آزموده را آزمودن خطاس اولین و شاخص ترین و بارزترین وظیفه تان انتخاب شهردار هست که قطعا بعدا استیضاح شهردار جزء غیر ممکن هاست.پس بخود ایی و تا کار از کار نگذشته دنبال شهردار بگریدی.شهرداری توانا و ....که متاسفانه شما ها فقط بازوی اقتدارتان شهردار هست و بس

پاسـخ

رضاپنجشنبه 25 خرداد 1396 | 08:21

27
2

یکی به من بگه حسن محمدی در شهرداری چکارس...!!!!!!!!!!!؟؟/

5
16
سكوت معنادار پنجشنبه 25 خرداد 1396 | 18:25

سالم ترين فرد شهرداريه. اگر واقعا بشناسينش.

پاسـخ

کپی پستپنجشنبه 25 خرداد 1396 | 08:55

5
13

جناب همکار هالیوود در اینکه افراد مجموعه رسانه ای شهرداری با شما هیچ فرقی ندارند. تردید نکن همه شما ها
هویت تان نیز کپی پست است. منتها اگه در شهرداری این وظیفه کپی پست را به شما می دانند. دیگه منتقدان شهرداری از کپی پست های فحش درمانی شما درامان نبودن، حالا خوهمین مسول پورتال شهرداری در ******** و بهترین رقیب توست . اما اگه ایشان مسول پورتامسول پورتال شهرداریست . خودتان مقصرید چون درمسابقه مجیز گویی به ایشان باختی . امیدوارم شورای بعد به تو فرصت دوباره بدهند . !؟

14
1
مسعود طلافروش جمعه 26 خرداد 1396 | 23:21

قطعا در شورای جدید جایی برای ******* ***** وپاچه خواری های شما وجود ندارد و شما به عنوان مهره ای سوخته که حتی جایگاه خانوادگی و اجتماعی تان را از دست داده اید لذا در جامعه هم تردومنزوی خواهی بود امیدوارم پاداش یک میلیونی اخیر که بابت****و.....گرفتی به زودی وصول شود

پاسـخ

شهرداریپنجشنبه 25 خرداد 1396 | 08:58

25
2

سلام، آقای جوانمردی لطفا موضوع بیمه کارگران شهرداری که دقیقا سه ماه پرداخت نشده و کارگران بدبخت برای دفترچه بیمه درمانی دارن و یه دکتر رفتن مشکل دارن را پیگیری کنید

پاسـخ

شهرداریپنجشنبه 25 خرداد 1396 | 08:58

20
2

سلام، آقای جوانمردی لطفا موضوع بیمه کارگران شهرداری که دقیقا سه ماه پرداخت نشده و کارگران بدبخت برای دفترچه بیمه درمانی دارن و یه دکتر رفتن مشکل دارن را پیگیری کنید

پاسـخ

مسعودپنجشنبه 25 خرداد 1396 | 12:33

37
2

خلیل میرزایی میدونه من کیم ! باید ازین به بعد کاوه و امید و لقمانهم بنده رو بشناسن. آقای میرزایی میدونه چی میگم

26
6
تتتتتتتت پنجشنبه 25 خرداد 1396 | 12:53

ای پوته ..... منم تورو میشناسم

پاسـخ

areپنجشنبه 25 خرداد 1396 | 12:35

37
2

باتشکر از جناب نیکخواە و پوشش خبری این مطلب توسط زریبار خبر اما به عقیده بنده ارفاقی در نقد ایشان شامل حال مجموعه ی شورا و شهرداری شده است آنهم این است که انتقاد به صورت کلی بوده و وارد جزییات نشده اند چون دقیقا عمق فجایع در داخل همین جزییات است آری شهرداری باید پاسخگوی ابهامات باشد صورتحساب و ریز تمام بودجه ها . دارایی های به فروش رفته . عایدات مناقصات زریبار و پارکینگ ها و فروش اموال مستعمل و غیره . درآمدهای کمیسیون ماده صد . درآمد حاصل از پاکت های ارسالی عوارض به در خانه های مردم ، محاسبه ی درصد ریالی مشارکت مردمی و همیاری شروندان در اجرای طرحها ، کمک های خارج از نوبت نماینده ، فرماندار در قالب کمک و پیشبرد اجرای طرحها در زمینه های آسفالت و مدیریت بحران و غیره و غیره و غیره ؟؟؟

شهردار باید پاسخگو باشد که چرا آقای ********* را از واحد مالی به سمت مسئول باشگاه ورزشی شهرداری انتقال دادند ؟؟
شهرداری باید پاسخگو باشد و آمار کلان نامه های ارسالی به شرکت گاز مبنی بر قطع گاز مشترکین بدبخت را اعلام نماید تاجایی که در مقطعی یکی از نیروهای شهرداری به اسم آقای ح الف با اکیپ های شرکت گاز همراه بود تا گاز مشترکین بیشتری قطع ***** شود

شهرداری باید نسبت به انتشار فاکتورهای خرید این چهار سال اقدام کند تا مردم بفهمند که لباس ورزشی که قیمت آن صد هزار تومن بیشتر نیست دویست و پنجاه هزار تومان معامله نشود

شهردار باید توضیح دهد که برچه مبنایی عضوی از شورا غیر از عضو کمیسیون فرهنگی ، باهزینه ی شهرداری اسپانسری چاپ کتاب باجناقش را برعهده می گیرد

شهردار باید پاسخ دهد که واقعیت های پرونده ی امثال محمود ****** چه بوده است ؟

شهردار باید پاسخ دهد******************؟

شهردار باید پاسخگوی نیروهای مازاد خود باشد و سهم هرکدام از اعضای شورا را در استخدام های غیر قانونی و بدون نیاز و خارج از چارت باشد

آری شهردار و شورای " شهرداری " باید پاسخگوی خیلی سوالات باشند اما آیا خواهند بود ؟؟؟؟!!!!!!!!
اما آیا خواهند بود

4
44
کارمند شهرداری پنجشنبه 25 خرداد 1396 | 18:54

و پاسخگویی تویی اخراجی با دوستانت که در پستی و جایگاهی نبودید که بتونید این چهار سال ***** بگیرید و لذتشو ببری. دست شهردار درد نکنه

36
3
حیکر پنجشنبه 25 خرداد 1396 | 23:50

جناب کارمند شهرداری نمیدونم منظورت کیه من روکسی اخراج نکرده توهم فکر نکنم کارمند شهرداری باشی چون کارمندهای شهرداری سه ماهه حقوق نگرفتن تا اینجوری ازشهردارش دفاع کنن یا جز همان ***** نزدیک شهرداری که شهرداری رو*****ورشکست کردید یا نکنه خود کا ****؟بهرحال تااین حد عصبانیت برای فشارخونت بده سنی ازت گذشته

31
4
میمکه کتان جمعه 26 خرداد 1396 | 00:16

کارمند شهرداری دچار توهم نشدی؟اولا شهردارت فعلا دستش توتصادف باماشین دولتی شکسته دوما بنده بالای 25سال سابقه خدمت دارم وصدتا مثل شهردار قرداردادیت نمیتونه اخراجم کنه سوما حتما یکی ازمواردی که بنده قید نموده ام شامل حضرتعالی شده که ازکوره دررفتی چهارما یکی جلو اخراج شهردار عزیزتو نگیره کارش تمومه ضمنا قرص فشارتو میل کردی امشب؟

24
1
مطلع جمعه 26 خرداد 1396 | 00:54

نگفنی تعداد چندهزار پرس غذا از رستوران ژمن جهت انتخابات م.م با لابی الف. ح

پاسـخ

شهروندمریوانیپنجشنبه 25 خرداد 1396 | 23:33

7
20

خیلی جای تاسف است کسانی که میان انتقاد میگیرندازشهردار چرااقای ایکس که خودش چهارسال درراس کاربودنداعتراض نکردندالان که درانتخابات شکست خورده است. میان ازمشکلات حرف میزنندبیاییدیه ذره ازعیبهای خودبگوییدبه ولله قسم خدمت کردن فوادجلوچشم هیچ کس پوشیده نیست

7
0
عه به شنبه 27 خرداد 1396 | 12:05

معلومه****** پره.صدات از جای گرمی بیرون میاد

پاسـخ

میمکه کتانجمعه 26 خرداد 1396 | 00:15

24
1

کارمند شهرداری دچار توهم نشدی؟اولا شهردارت فعلا دستش توتصادف باماشین دولتی شکسته دوما بنده بالای 25سال سابقه خدمت دارم وصدتا مثل شهردار قرداردادیت نمیتونه اخراجم کنه سوما حتما یکی ازمواردی که بنده قید نموده ام شامل حضرتعالی شده که ازکوره دررفتی چهارما یکی جلو اخراج شهردار عزیزتو نگیره کارش تمومه ضمنا قرص فشارتو میل کردی امشب؟

پاسـخ

مانگی سورجمعه 26 خرداد 1396 | 02:32

7
12

جناب فرید جنگلبرد منتقد؛؛
جهت یاد آوری عرض میکنم من وجنابعالی تو جمعیت هلال احمر همکار بودیم میشه بفرمایید سرچی اخراج شدید وبیرونتون کردند ؛؛ اگه تمایل داشته باشید برای همشهریان شفاف سازی میکنم؛؛ صرفا جهت اطلاع جناب منقد

پاسـخ

بي طرفشنبه 27 خرداد 1396 | 02:09

4
12

در طول تاريخ اثبات شده كه بدون نقد بي شك پيشرفت ميسر نمي گردد
اما نقد بايد بدور از جناح و برگرفته از واقعيت باشد شخص منتقد بايد هرگز كينه ي شخصي را با قلمش تلفيق ندهد
افراد منتقد اگر واقعا سازنده باشند باني اصلي پيشرفت و پويايي هستند
ممنون از جناب نيكخواه بابت نقدشون
اما نقد ايشان نامفهوم است اتهام را واضح جلوه نداده است
بنظر بنده قطعا شورا و شهردار خالي از ضعف و كم كاري نيست اما كمي از سر انصاف صحبت كنيم زحمات زيادي را نيز براي شهر كشيده اند كه اگر با ديدي واقع بينانه به امروز و ٤سال پيش مريوان بنگريم تغييراتي را خواهيم ديد كه عيان است
من به شخصه از شهردار و تعدادي از اعضاي شورا خسته نباشيد عرض مي كنم و اميدوارم شوراي منتخب دوره پنجم نيز در راستاي ارتقاي سطح شهر سازي ر رفاه شهروندان قدم هاي مثبت بردارند و برايشان آرزوي موفقيت دارم
با تشكر

پاسـخ

ساسانشنبه 27 خرداد 1396 | 08:56

0
0

زیوار خبر راجب این مطلب نظری دادیم لطفا از تایید آن صرف نظر نکنید...چندین بار راجب زمین های اتحاد1 و اتحاد2 جنب پادگان ارتش نظر و مطلب ارائه دادیم بازم از آن صرف نظر کردید ...

0
0
ساسان شنبه 27 خرداد 1396 | 16:29

ممنون بابت تایید این نظر پس نظر قبلیمون چی شد؟

پاسـخ

جوابیه رضاشنبه 27 خرداد 1396 | 10:21

8
1

اقای رضا شما واقعا بجا فرمودین این اقای ح م کیه که برابر ابلاغ رسمی دفتر حراست استانداری کردستان کارمند و مسیول حراست شهرداری سرواباد است .مگر در شهرداری مریوان قطعالرجال داریم یا اینکه کارمندان موجود فاقد تخصص کافی هستن که یک کارمند برخلاف قانون در دوشهر کارمند باشند و از دو جا حقوق بگیرند.اگر این تبانی نیست و همشهری بازی و اپارتاید گری نیست چرا این پست حساس به یک جوان متعهد و کارازموده واگذار نمیشود.این تخلف یکگی از هزاران تخلفی است که در حوزه نیروی انسانی یا همان کارگزینی دارد اتفاق میافتاد.حالا هم که جدیدا مسول کارگزینی هم شده شخصی با سابقه راننده کمپرسی شهرداری چناره دارای مدرک پایه 1 رانندگی انهم از موضع همشهری بازی .قطعا این گوم قول ته ر شده

پاسـخ

شهروندمریوانییکشنبه 28 خرداد 1396 | 12:55

1
3

چرادرطول خدمت شهردارهای گذشته هیچ کس به فکرمحله های حاشیه نشین نبودمگراینها ایرانی نبودندمگرمریوانی نبودندمگرمثل بقیه حقی برگردن مسولین نداشتندای کاش اینهاهم مثل فوادکریمی به اینهاخدمت میکردومطمنم که اقای شهردارشخصیت بزرگی رابرای خودساخته است این هم دربین مردم فقیر

پاسـخ

لدوشنبه 29 خرداد 1396 | 08:08

3
3

شک نکنید دوره پیش رو وضعیت بسیار وخیم تری خواهیم داشت. شورا و شهرداری جای افراد بالیاقت و متخصص است نه باند بازی ....

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی