سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
چهارشنبه 17 خرداد 1396 / 18:33|کد خبر : 4940|گروه : سیاسی

ائمه جمعه مریوان حادثه تروریستی تهران را محکوم کردند+متن

ماموستا شیرزادی و ماموستا رستمی حادثه تروریستی روز چهارشنبه تهران را که منجر به شهادت 12 نفر و مجروحیت 42 نفر شد محکوم کردند.

ماموستا شیرزادی و ماموستا رستمی حادثه تروریستی روز چهارشنبه تهران را که منجر به شهادت 12 نفر و مجروحیت 42 نفر شد محکوم کردند.

ماموستامصطفی شیرزادی امام جمعه مریوان در گفتگو با خبرنگار زریوار خبر با محکوم کردن اقدامات تروریستی روز چهارشنبه تهران، گفت: همه ما مسلمانان و ایمان دار این هر گونه حمله های تروریستی را از طرف هر کسی که باشد محکوم می کنیم . 

وی این گونه اقدامات را دور از دین اسلام خواند تصریح کرد:در دیدگاه اسلام وحشت و خوف و ترس بر مسلمانان نهی شده است.

امام جمعه مریوان با بیان اینکه پیامبر عظیم شأن اسلام به مسلمانان تأکید کرده است که نباید بقیه مسلمانان را به هیچ نحوی اذیت و آزار دهند، گفت: مسببان این خشونت و خونریزی در پیشگاه پروردگار ملعون و نفرین شده هستند.

ماموستا شیرزادی افزود: دین اسلام و مبانی اسلامی هرگز دنبال ترویج خشونت و خوف در جامعه نبوده است و این اقدامات تروریستی به نام دین و اسلام محکوم و عامل آن نفرین شده اند.

ماموستا فایق رستمی نماینده  مردم در مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار زریوار خبر، با محکوم کردن اقدامات تروریستی تهران، حرم مطهر و مجلس شورای اسلامی، گفت: دشمن همواره به دنبال بر هم زدن امنیت و آرامش است.این گروه ها تروریستی بوده و در نهایت نابود خواهند شد. وی افزود: مردم باید هوشیار بوده و دوست و دشمن خود بشناسند.

امام جمعه مسجد قبا مریوان در ادامه عنوان کرد: اسلام دین انسان دوستی و نوع دوستی و مهربانی است. در دین اسلام حتی ترحم نسبت به حیوانات نیز وجود دارد. خدای رحمان این اقدامات را خاصه در ماه مبارک رمضان حرام کرده است. 

نماینده مردم در مجلس خبرگان بیان کرد: مسلمانان در سراسر جهان باید متحد باشند و دست تفرقه را بشناسند. داعش به نام اسلام این اقدامات غیر اسلامی را انجام می دهد. این گروه تابع هیچ دین و مذهبی نیست و زیر پرچم محمد رسول الله در حال ریختن خون مسلمانان است.  مسلمانان باید همیشه بیدار و آگاه و متحد باشند.

گفتنی است در 
حادثه تروریستی روز چهارشنبه تهران در مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام(ره) که توسط داعش صورت گرفت منجر به شهادت 12 نفر و مجروحیت 42 نفر شد.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شاهینچهارشنبه 17 خرداد 1396 | 19:12

2
0

حادثه ی بدی بود هیچ کس منتظر چنین چیزی نبود امنیتی ترین کشور جهان حادثه تروریستی در پایتخت

پاسـخ

Vsپنجشنبه 18 خرداد 1396 | 00:17

5
0

ملت ایران یک ملت انقلابی و سرافراز است و نباید این ملت را در مقابل قدرت های بزرگ به تسلیم وا داشت و آن را تضعیف و سرشکسته کرد، زیرا ملت ایران به اقتدار، زنده است و اگر این اقتدار نبود، دشمن همچون برخی کشورهای وابسته و مزدور منطقه، بر کشور مسلط می‌شد اي رهبرم همچنان انزجار خود را از كشورهاي امريكا اسرائيل و رژيم احمق ال سعود اعلام ميداريم
فداي تمام پاسداران عزيز فداي چشمهاي زيباي خودت اي رهبر واراسته

پاسـخ

دینپنجشنبه 18 خرداد 1396 | 01:07

5
0

باید بیشر از گذشته علمای دینی در مساجد و به صراحت اعلام بکنند که این افراد کافر هستند متاسفانه هنوز تعداد قلیلی فقط میگویند کارشان بد است ولی چون به خدا و رسول ایمان دارند پس کافر نیستند این فاجعه است فاجعه.
اخر کسی که در شنگال اون همه وحشی گری انجام داده باید حرفش را باور کرد که بگوید به خدا و رسول ایمان دارند
نه برادر این حیله شرعی است باید علما صراحتا اعلام موضع بنمایند
موضوع داعش بسیار مهم است و باید بخصوص در این ماه مبارک رمضان هرروز قبل از افطار در مورد ماهیت واقعی انها برای مردم موعظه بکنند ولی به ندرت از منبر میشنویم

پاسـخ

منپنجشنبه 18 خرداد 1396 | 03:38

4
0

خداوند متعال این امنیت رو از ما نگیره.چون امنیت فقط تو ایران اسلامی پابرجاست

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی