سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
دوشنبه 15 خرداد 1396 / 16:59|کد خبر : 4931|گروه : اجتماعی

دکل های مخابراتی خطری برای سلامتی انسان ندارد/ مشکل اینترنت و تلفن خانگی مریوان بزودی حل می شود

رئیس مخابرات مریوان با اشاره به اینکه بزودی مشکل تلفن خنگی روستای برده شه حل می شود، گفت: پیمانکار رفع مشکل اینترنت شهرک نوبهار تعیین و بزودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

رئیس مخابرات مریوان با اشاره به اینکه بزودی مشکل تلفن خنگی روستای برده شه حل می شود، گفت: پیمانکار رفع مشکل اینترنت شهرک نوبهار تعیین و بزودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

مهدی ملایی رئیس مخابرات مریوان در پاسخ به نبود تلفن خانگی روستای برده رشه بخش سرشیو به زریوار خبر، گفت: با برگزای جلسات و همانگی لازم با اهالی روستا و دهیاری بعد از مرحله حفاری، بلافاصله اداره مخابرات اقدامات لازم جهت حل مشکل تلفن را انجام خواهد داد.

ملایی همچنین در خصوص اینترنت ضعیف شهرک نوروز و نوبهار، گفت: مشکل نوبهار با توجه به تعیین پیمانکار بزودی حل خواهد شد اما یکی از مشکلات شهر مریوان که شامل مناطق مختلفاز جمله شهرک های ذکر شده و موسک2 است عدم اجازه مردم و وجود معارض در نصب دکل در این مناطق است. وی با بیان اینکه در صورت همکاری شهروندان امکان دسترسی به خدمات اینترنت پرسرعت فراهم می شود، تأکید کرد: شایعات مضر بودن دکل های مخابراتی برای سلامتی انسان صحت ندارد، وی افزود: دکل های مورد استفاده در مریوان از استانداردهای لازم برخودار است و همان دکل هایی هستند که در کشورهای اروپایی مورد استفاده می گیرند.

 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال گذشته اعلام کرد که این دکل ها به هیچ عنوان برای سلامتی انسان خطری در بر ندارد. نتایج مطالعات انجام شده، حاکی از آن است که چگالی انرژی آنتن‌های «BTS» موبایل، از حد مجاز استاندارد ملی کمتر است. 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهرک نوروزدوشنبه 15 خرداد 1396 | 17:41

0
0

باعرض سلام وادب شهرک نوروزباتوجه به اینکه یک شهرک استانداردازهرنظرمیباشدامامتاسفانه هنوزتلفن ثابت(خانگی)نداریم ریاست محترم مخابرات لطفااقدام لازم رامبذول فرمایید.باتشکراهالی شهرک نوروز

پاسـخ

شهرونددوشنبه 15 خرداد 1396 | 18:02

1
0

خوب اقای ملایی اگر اون مردمی که میگید همکاری نمیکنن هیچ وقت همکاری نکن و اجازه نصب دکل ندهند باید تا کی شهرک موسک ۲از اینترنت پرسرعت و...محروم باشد ؟؟؟!!!اگه شرط اجازه ی مردمه چرا شهرداری هر روز از یک قسمت کوچه و لوله و...میسازد و خراب میکنید و اجازه ی هیچکس هم شرط نیست

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی