سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
ماموستا رستمی:
پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 / 22:10|کد خبر : 4873|گروه : سیاسی

حضور گسترده مردم در انتخابات رأی به توسعه و اقتصاد بهتر است/ رئیس جمهور آینده باید محرومیت های کردستان را رفع کند

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان، گفت:  رئیس جمهور آینده ایران باید به محرومیت های استان کردستان رسیدگی و جهت حل آنها اقدام موثری انجام دهد.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان، گفت: رئیس جمهور آینده ایران باید به محرومیت های استان کردستان رسیدگی و جهت حل آنها اقدام موثری انجام دهد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان و امام جمعه مسجد قبا مریوان در گفتگو با خبرنگار زریوار خبر، اظهار داشت: مردم استان کردستان و شهرستان مرزدار مریوان همیشه ثابت کردند حافظ نظام جمهوری اسلامی هستند و همیشه در پای صندوق های رأی حضور پررنگی داشتند.

وی با اشاره به انتخابات سال 94 خبرگان رهبری و حضور 80 درصد مردم کردستان در انتخابات،افزود: انتخابات بزرگترین جشن ملی ایران است. انتخابات روز اتحاد و انسجام و روز و پیروزی مردم و نظام است.

ماموستا رستمی حضور گسترده در انتخابات رأی به توسعه، رأِی به عمران و رأی به اقتصاد بهتر دانست. وی تأکید کرد مردم کردستان همیشه و همواره ثابت کرده اند که در برهه های حساس پشت نظام بودند.

نماینده مردم کردستان در خبرگان رهبری حضور مردم در انتخابات و رأی به کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراها را رأی به عزت شهیدان و حافظ خون شهیدان است. حضور مردم ارزش گذاشتن به خون شهدای انقلاب اسلامی است. وی همچنین افزد: حضور گسترده مردم پای صندوق های رأی مایوس کننده دشمنان اسلام و ایران است .

وی از احاد جامعه از پیر و جوان مردم کردستان خواست در روز 29 اردیبهشت ماه با حضور گرم و پرشور بار دیگر نظام اسلامی را بیمه کنند . وی حضور مردم در پای صندوق های رأی را وظیفه شرعی دانست و تأکید کرد: برای پیشرفت و آبادانی حضور گسترده داشته باشند.

ماموستا رستمی شرکت حداکثری مردم در انتخابات ایران را بزرگترین دموکراسی و فرصت برای نشان دادن قدرت نظام دانست.

ملا فایق رستمی در خصوص ویژگی کاندیداهای اصلح در شورای شهر، گفت: صداقت، درستکاری، امین بودن، عادل و مسئولیت پذیر بودن از جمله ویژگی های شوراهای خوب است وی تصریح کرد: اعضای شورا باید با مردم باشند و جهت حل مشکلات تلاش کنند. وی ارتباط شورا با مساجد را یکی دیگر از راههای درک مشکلات مردم عنوان کرد.

وی همچنین در خصوص کاندیداهای ریاست جمهوری نیز گفت: مسئولین نباید کشور را کوچک کنند و از پتانسیل ها و امکانات غنی مملکت بهترین استفاده را جهت رفای بیشتر مردم بکارگیرند . وی از بکارگیری همه ظرفیت ها جهت آبادانی کردستان تأکید کرد و تصریح کرد: انتظار داریم رئیس جمهور آینده ایران به محرومیت های استان کردستان رسیدگی و توجه ویژه ای داشته باشد، به نخبگان و وضعیت بیکاری بسیار تاسف بار استان کردستان وشهرستان های مرزی رسیدگی کند. وی خاطر نشان کرد: از سالهای گذشته هیچ استخدامی در دستگاههای اجرایی وجود نداشته است . وی همچنین گفت: دیگر انتظار ما از رئیس جمهور آینده توجه به زیر ساخت های استان کردستان بخصوص جاده مریوان-سنندج است.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

محمدیجمعه 29 اردیبهشت 1396 | 00:31

1
7

فرمایشات حاج ماموستا رستمی حرف مردم مریوان است و امیدوارم دولت به مشکلات و گرفتاریهای ذکر شده در حق مردم کردستان توجه کافی را از همین الان شروع کند و کم کاریهای گذشته را در این فرصت باقی مانده جبران کند

پاسـخ

وهابیجمعه 29 اردیبهشت 1396 | 02:38

3
7

عملکرد دولت روحانی در کردستان در هر زمینه ای ضعیف و در حد حرف بوده، عمل به فرموده های حاج ماموستا فایق رستمی یک تکلیف شرعی برای مسلمانان کردستان می باشد و کردستانی ها امروز حماسه ای بزرگ در انتخابات آفریده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان انقلاب و ملت خواهند زد.

پاسـخ

بارانجمعه 29 اردیبهشت 1396 | 02:53

3
8

ان شالله مردم فردا رأی به کسی بدیم که دروغ نگه. به کسی رای بدیم که بعد از چهار ساله نگه من نگفتم. رأی من سید ابراهیم رئیسی صد درصد

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی