سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 / 22:57|کد خبر : 4869|گروه : سیاسی

رئیسی مسجد اهل سنت تهران را بعد از چهار سال بازگشایی خواهد کرد/جاده مریوان- سنندج برای دولت ها شرم آور است/ یارانه در دولت رئیسی 150 هزار تومان می شود

سخنران ستاد رئیسی در مریوان ، گفت: در دولت رئیسی علاوه بر افزایش یارانه به 150 هزار تومان کاارنه 250 هزار تومانی به جاونان بالا 17 سال بدون شغل پرداخت خواهد شد.

سخنران ستاد رئیسی در مریوان ، گفت: در دولت رئیسی علاوه بر افزایش یارانه به 150 هزار تومان کاارنه 250 هزار تومانی به جاونان بالا 17 سال بدون شغل پرداخت خواهد شد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، سرلک عضو پژوهشکده دفاع ملی بعدازظهر روز سه شنبه ساعت 19 بعدازظهر جنب مسجد جامع مریوان در ستاد مرکزی رئیسی  با حضور تعدادی از هواداران رئیسی ، گفت: در مسیری که از سنندج به مریوان در حرکت بودیم،جاده بسیار بد و شرم آوری بود. جاده ای که به مرز بین المللی وصل است شرم آور است چنین وضعیتی داشته باشد. در اینجا اصلا بحث انتخابات و این جریان و آن جریان نیست اینجا بحث جان مردم است. این از کم کاری دولتی فعلی و دولت های قبلی است که برای مردم و این جاده کاری نکردند.

آیا در کشور سرمایه نیست چرا باید پول جاده مریوان-سنندج را در شهرهای دیگر کشور هزینه شود. این استان ذخایر ارزشمندی دارد در این استان معدن طلا وجود دارد اما انگلیسی ها و خارجی ها در آن کار می کنند کار کردن در معادل طلای کردستان حق مسلم جوانان این استان است.

دولت ائتلافی رئیس و قالیباف قصد دارند یارانه ها را به سه برابر یعنی 150 هزار تومان افزایش دهند. برای هر نفر 150 در مرحله اول افزایش خواهد یافت. اگر مخالفان می گویند که تورم زا است اشتباه بزرگ است. برای یارانه 150 هزار تومانی تورم ایجاد نمی شود. یکی دیگر از برنامه های دولت رئیسی ایجاد حق کارانه برای جوانان 17 سال به بالا تا زمانی که شغل پیدا می کنند است. وی افزود: حق کارانه برای هر فردی 200 الی 250 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

سرلک در خصوص زبان کوردی نیز، گفت: این طرح نباید تنها در دانشگاه ها تدریس شود بلکه در طرح آقای رئیسی باید تدریس زبان کوردی از ابتدایی اجرایی و تدریس شود.

قول های که همه دولت ها به مردم کوردستان دادند دروغ بود هیچ کاری نکردند و به مردم دروغ گفتند اما آقای رئیسی شعار نمی دهد بلکه قصد دارد کار کند و در عمل ثابت کند که مردم کورد باید به حقشان برسند. چرا مردم کردستان باید از مدیران بومی محروم باشد چرا مسئول بلند پایه دولتی در زمان انتصاب استاندار میگوید به حجت شرعی نرسیدم که استاندار بومی برای کردستان انتخاب کنم . مگر شما در حدی هستید که برای مردم استان کردستان بحث شرعی بکنید و حکم بدهید. چرا به مردم کورد اعتماد نمی کنید چرا فقط شعار می دهید.

بازارچه های مرزی باید آزاد شوند و آقای رئیسی قول داده که آن ها را ساماندهی و ازاد کند و رونق و کسب و کار ایجاد کند. باید برای همه مرزنشنیان کارت و همه افراد باید بیمه شوند. وی همچنین از قول آقای رئیسی، گفت: در دولت کار و کرامت مسیر مریوان و شمال عرق و تردد مردم آزاد و آسان تر خواهد شد.

افرادی در این دولت بحث قاچاق می کنند و مردم را به بهانه کولبری می کشند و شرایطی سختی را برای آنها ایجاد کرده است اما مردم بدانید قاچاق و قاچاقچی ها کولبران نیستند بلکه قاچاق هزاران کانتینر های است که از گمرکات وارد می شوند و کشور را نابود کرده است. دولت بهتر است به جای جلوگیری از کولبران از کامیون های قاچاق گمرکات جلوگیری کنید.

دولت کار و کرامت رئیسی دولت مبارزه با فقر بیکاری است. دولت رئیسی دنبال رفع بیکاری در کردستان و مریوان و بازگشایی بازراچه های مرزی است.

سرلک در پاسخ به سوال و گلایه یکی از هواداران رئیسی در خصوص بسته شده مسجد اهل سنت در تهران در چند سال پیش، گفت: آقای رئیسی دنبال بستن مساجد نیست و قول می دهم این موضوع را به آقای رئیسی منتقل و از طرف آقای رئیسی قول می دهم مسجد اهل سنت در پایتخت بازگشایی شود.

وی تأکید کرد آقای رئیسی برنامه خوبی در بحث ایجاد اشتغال و فراهم کردم امکانات برای ازدواج جوانان دارد.


یارانه در دولت رئیسی 150 هزار تومان می شود

یارانه در دولت رئیسی 150 هزار تومان می شود

 

یارانه در دولت رئیسی 150 هزار تومان می شود

 

یارانه در دولت رئیسی 150 هزار تومان می شود

 

یارانه در دولت رئیسی 150 هزار تومان می شود

 

یارانه در دولت رئیسی 150 هزار تومان می شود

 

یارانه در دولت رئیسی 150 هزار تومان می شود

 

یارانه در دولت رئیسی 150 هزار تومان می شود

 

یارانه در دولت رئیسی 150 هزار تومان می شود

 

یارانه در دولت رئیسی 150 هزار تومان می شود

 

رئیسی مسجد اهل سنت تهران را بعد از چهار سال بازگشایی خواهد کرد

 

رئیسی مسجد اهل سنت تهران را بعد از چهار سال بازگشایی خواهد کرد

 

رئیسی مسجد اهل سنت تهران را بعد از چهار سال بازگشایی خواهد کرد

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

سانانسه شنبه 26 اردیبهشت 1396 | 23:28

45
19

به امید خدا روحانی می ماند .

10
22
ستاره چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 | 15:14

نه بزرگ به روحانی

پاسـخ

عادلسه شنبه 26 اردیبهشت 1396 | 23:52

16
19

مگر در خواب ببیند

پاسـخ

شمسهچهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 | 00:23

16
41

****** روحانی دروغگو و آالزایمری امیدوارم سرنگون شه رای ما رئیسی

پاسـخ

ریبوارچهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 | 00:28

22
42

روحانی بای بای ******* رئیسی رئیسی رئیسی

پاسـخ

کا رفیقچهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 | 03:19

33
11

آخر هفته میبینیم کی ها واسه همیشه میرن پیش دوستاشون تو دولت قبل

پاسـخ

the night kingچهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 | 12:07

18
4

************
یارانه ئه که یت به 150 با ئه ونه ی تر قورکه یت به سه رمانا

پاسـخ

مریوانکمچهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 | 12:11

5
13

کسی که تو چهار سال نتونه هیچ کاری بکنه مطمئن باشید تو 40 سال هم توان هیچ کاری رو نداره بیایید عاقلانه رای بدهیم تا کشوری آباد داشته باشیم. نزارید چهارسال قبل( بیکاری، رکود و فقر) باز هم تکرار بشه

پاسـخ

کوردی 1چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 | 14:04

16
1

سخنان بالا بسیار دلچسب و دلنشین بود اما :
... . . . همه اش در قالب دروغ گفته شد ... . . .
این وعده و وعیدها بازار گرمیه بخاطر خریدن رای است
یکی نیست بگوید آخر رئیسی کیست که بتونه این وعدها را اجرایی کند به رئیسی و سخنران خیالی فوق بگید با این اقتصاد ویران مملکت از کجا و با کدام منابع بودجه ایی پول 3 برابری یارانه و 250 هزار تومان کارانه تامین میشه تازه بماند تورم زا بودن این خیالات که پدر مردم بخصوص دهک های پایین جامعه را در میاره
هرآنچه دولت کلید تونست مردم را به راحتی هدایت کند رئیسی هم خواهد توانست! هیچ کدام از روحانی و رئیسی توانایی سامان بخشیدن به اقتصاد و ایجاد شادی ندارند.
تورو خدا اینها رو بنگر ، رئیسی و پدر زنش (علم الهدی) مخالف موسیقی و اجرای آن هستند نتیجتا چطوری با این تفکرات میتونند شادی رو به ارمغان بیارن اونوقت که شادی سر آغاز تحولات است اگر شادی نباشد جامعه مرده است!!!
نه به روحانی و رئیسی با این همه دروغی که تحویل مردم میدن...
مردم باید گوش و چشمشان را باز کنند و.........

پاسـخ

زخم دلچهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 | 15:11

5
9

سلام بر مردم بافرهنگ شهرستان های مریوان و سروآباد ما که در سختکوشی زبانزد کل ایرانیم ای غیور مردان و زنان با شرف که نسلمان از همان نیروهای مدافع کورانی قهرمان میباشد اینک در خواستی خالی از تعصب روحانی در دولتش چرا از کردها استفاده ننمود چرا از اهل تسنن تور راخدا تحقیق کنید چند تا مدیر کردو اهل تسنن در شهرداری تهران که وجود دارند لطفا بررسی کنید ما نباید دیگر اشتباهی که محرز است مرتکب شویم آزموده را آزمودن خطاست

پاسـخ

ستارهچهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 | 15:16

9
20

رأی ما فقط سید ابراهیم رئیسی

پاسـخ

دانیالپنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 | 21:26

8
12

باعرض سلام وخسته نباشی خدمت اقای ریسی انشلاه ریسی میبره به امیده خدا

پاسـخ

تنهاپنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 | 21:36

6
7

سلام اقای ابرهایم ریسی انشلاه با امیده خدا برنده میشی اما دله همیه جوان های مریوانی وچشمه شون به شماست براتون دعا میکنم

پاسـخ

دل شکستهپنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 | 22:10

5
9

سلام اقای ریسی امشب تا صبح شنبه رویه جانماز براتون دعا میکنم انشلاه میبریش چون حرف دل مردم وجوانان مریوان رو میزنید خدا یا کمکش کن

پاسـخ

بژی کوردستانجمعه 29 اردیبهشت 1396 | 00:46

8
3

روز جمعه یکبار دیگر مریوان به تدبیر و دیپلماسی رای خواهد داد و سیلی محکم دیگری به پیکر تندرو ها خواهد زد

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی