سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
موسس ستاد روحانی در مریوان:
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 / 16:07|کد خبر : 4807|گروه : سیاسی

فعالیت چهره های مذهبی در قالب جریان اصلاح طلب در ستاد روحانی/ آغاز شمارش معکوس در ریزش آرای روحانی در کردستان

موسس ستاد روحانی در سال 92 در مریوان، گفت: به واسطه بی کفایتی برخی اصلاح طلبان دولتی و حضور حلقه های مذعبی در قالب اطلاح طلب در مرکز استان شمارش معکوس در ریزش آری روحانی شروع شده است.

موسس ستاد روحانی در سال 92 در مریوان، گفت: به واسطه بی کفایتی برخی اصلاح طلبان دولتی و حضور حلقه های مذعبی در قالب اطلاح طلب در مرکز استان شمارش معکوس در ریزش آری روحانی شروع شده است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، اگر عملکرد شما که به نام اصلاحات وارد مدیریت بخشهای مختلف استان شدید؛ در این مدت چهار سال؛ مردم پسند و صادقانه و خالصانه بود ؛ امروز مجبور به گدایی کردن و پناه آوردن به شخصیتهای به ظاهر کاریزما ؛ و غیر معتقد به گفتمان روحانی و نیز التماس برای گرفتن ستاد و گدایی رای مردم نبودید.

اگر رانت ایجاد نمی کردید و بازار و دکان منفعت طلبی و حلقه های مذهبی در قالب فعالیت های به ظاهر اصلاح طلبی؛ تشکیل نمی دادید و شبیه خرداد نود و دو با ایمان و اعتماد به مردم جلو می رفتید ؛ این گونه امروز در تنگناه قرار نمی گرفتید.

در خرداد نود و دو مردم برای نجات از تفکر احمدی نژادی خود جوش به صحنه آمدند و روحانی را انتخاب کردند و نیازی به پناه بردن به هرکس و ناکسی که شما آنان را اندیشمند نامیده اید نداشتند و آن روزها رزومه و سابقه ای از شما کدخدایان اصلاح طلب دولتی وجود نداشت و اگر متوهمانه تصور می کنید ستاد و اعضای ستاد آن زمان تاثیری مثبت در رای مردم داشته اشتباه می کنید و اکنون که هویت واقعی و سابقه و عملکرد ضعیف و خودسری و ناتوانی شما برای مردم آشکار شده منتظر واکنش مردم باشید.

مردم تحول خواه و اصلاح طلب کردستان انحصار گری و انتقام گیری و بی کفایتی شما را قطعا به پای روحانی می نویسند هر چند ما دعا کرده بودیم این اتفاق نیفتد.

چند سوال:  شما که در ستادهای خود جوش و مردمی خرداد نود و دو حضور نداشتید و حتی در آن زمان بر علیه ستاد و گفتمان روحانی خرابکاری کردید معنی حضور امروز  و هدف از آمدنتان و در انحصار گرفتن ستادها چیست ؟

آیا به یکباره به گفتمان روحانی علاقه مند شدید یا اینکه بواسطه سابقه دوگانه اصلاح طلبی اتان ؛ به دعوت دوستان ناتوان در شورای ناهماهنگی لبیک گفتید برای نزدیک شدن به پست و مقام  در دولت دوم روحانی !!

مگر در خرداد نود و دو عارف به نفع روحانی کنار نرفت؛ چرا اهمیت ندادید؛ سوال دوم:  خطاب به اصلاح طلبان دولتی : چرا به جای دفاع منطقی از گفتمان روحانی به این و آن پناه می برید که واسطه شما و مردم شوند برای گدایی رای !!

آیا اگر مردم پسند و توانا و خردمندانه عمل می کردید؛ به شخصیتهایی ریاکار و سوخته و بیسواد که سالهاست گفتار و رفتار آنان متناقص و در تصمیم گیری سردرگم بوده و هستند ؛ و شما متوهمانه آنان را کاریزما و نخبه می نامید نیازی داشتید.

چرا در کنار حمایت و خواسته ها و انتقادات  بقیه نمایندگان ادوار و فعالین سیاسی مدنی حامی روحانی بی تفاوت و ساکت هستید آیا غیر از این است که آنان از شما دلسوز تر و مردمی تر و محبوتر هستند و ورود آنان به صحنه در نهایت به نفع روحانی اما به ضرر منافع شخصی و منفعت طلبی های شماست.

بنابراین مردم می دانند که منفعت طلبی و قدرت دوستی  بعضی از اصلاح طلبان دولتی آنقدر برجسته شده که متاسفانه به مرز هشدار رسیده و فعالیت های اصلاح طلبانه به پایگاهی برای عضو گیری و آموزش و نسل سازی و تبلیغ و ترویج افکار احزاب مذهبی خاص تبدیل شده است که با نگاهی ساده به سابقه و طرز تفکر اطرافیان جدید الورود به حلقه به خوبی می شود این ادعا را اثبات نمود و با این روندی که شما در پیش گرفته اید قطعا رأی مردم در استان کردستان نه بزرگ  به منفعت طلبی خواهد بود و کلام آخر این است که در خرداد نود و دو مردم آمدند از فریبکاری و خودسری و خرابکاری در آن هشت سال نجات پیدا کنند که متاسفانه با رأی خودمان دو دستی آن را تقدیم منفعت طلبی و خودسرانی خطرناک تر در استان  نموده و به همین دلیل شمارش معکوس برای ریزش آرای روحانی به واسطه بی کفایتی برخی اصلاح طلبان دولتی در کردستان شروع شده است.

نویسنده: کاظم رحیمیان

مطلب فوق بیانگر دیدگاه و نظر نویسندگان آن است. این سایت در نظر دارد با انتشار نظرات صاحب نظرانی از طیف های گوناگون، چشم انداز متنوع و متوازنی از دیدگاه ها رابه کاربران خود در شهرستان مریوان و استان کردستان ارائه دهد.

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

007شنبه 9 اردیبهشت 1396 | 09:03

5
2

برو کشکتو بساب

پاسـخ

12یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 | 01:25

2
1

اگر مسئول ستاد می شدی شاید جوری دیگر می نوشتید این است قانون باد و بادیسم وبادی بودن

پاسـخ

امیدیکشنبه 10 اردیبهشت 1396 | 10:44

2
0

تابلوست که اصلا شما ضد روحانی نیستی و یه رسانه کاملا مستقل هستی

پاسـخ

س ص ح پ قدوشنبه 11 اردیبهشت 1396 | 22:56

1
0

من میگویم دراین چهار سال گذشته آقایان وقت نکردند . که بداخل کشور برسند . کاملا مواظب بودند ؛ خدای نکرده از خارج موشکهای امریک بطرف ایران پرتاب نشود ؛ اما این چهار سال میخواهند به امورات داخلی بپردازند ؛ وبحقوقهای نجومی و کارانه هشتصدو شصت و شش میلیونی سروسامانی دهند ؛ شما که کم لطفی میکنید ؛ حد اقل خواهش بندۀ فقیررا قبول میکردید ؛ این چهار سال را هم تقدیم میکردید ؛ شاید برجام داخلی هم صورت میگرفت ومعیشت مردم بیشتر از برجام خارجی رونق وسامان پیدا میکرد . متشکرم

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی