سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
نگاری به زریوار خبر:
یکشنبه 29 اسفند 1395 / 11:18|کد خبر : 4672|گروه : فرهنگی

1900 مورد ازدواج و 750 مورد طلاق در سال 95 در مریوان به ثبت رسیده است

رئیس سازمان ثبت اسناد مریوان، گفت :از ابتدای سال جاری تاکنون در روزهای پایانی سال 95، 1900 مورد ازدواج و 750 مورد طلاق در این شهرستان به ثبت رسیده است.

رئیس سازمان ثبت اسناد مریوان، گفت :از ابتدای سال جاری تاکنون در روزهای پایانی سال 95، 1900 مورد ازدواج و 750 مورد طلاق در این شهرستان به ثبت رسیده است.

فایق نگاری رئیس سازمان ثبت اسناد مریوان روز یکشنبه در گفتگو با زریوار خبر، گفت: سازمان ثبت اسناد و املاك يك نهاد حاكميتى است كه زيرنظر قوه قضاييه كه وظيفه توسعه ثبت رسمى در كشور و تثبيت و حمايت از حقوق و مالكيت مشروع و قانونى اشخاص حقيقى و حقوقى به منظور ارتقا نظم حقوقى و كاهش دعاوى و استفاده حداكثرى از فن آوری هاى نوين جهت افزايش ارائه خدمات ثبتى به نحو غيرحضورى مي باشد.

نگاری در خصوص آمار ازدواج و طلاق در سالجاری، گفت: در واحد ثبت اسناد شهرستان مريوان در سال ١٣٩٥كارهاى متعددى از جمله ثبت وقايع ازدواج به تعداد١٩٠٠مورد و تعداد٧٥٠ فقره ثبت طلاق به ثبت رسيده است. وی در خصوص دیگر فعالیت های اداره اسناد و املاک مریوان افزود: در سالجاری همچنین   تعداد٢٣٠٠فقره سندمالكيت مربوط به اماكن روستايى و شهرى و اراضى كشاورزى و اراضى ملى صادر و تسليم شده است. پرونده هاى مربوط به بانكها و موسسات و شهرداريها دركمسيون ماده ٧٧ تعيين تكليف شده اند.

رئیس سازمان ثبت اسناد مریوان ضمن تبریک سال نو، اظهار کرد: اداره ثبت اسناد مريوان برابر رسالت سازمان ثبت تا حدى توانسته رضايت مردم راجلب کند و با وجود  كمى و كاستيهايى ها اميدواريم بتوانيم در سال ١٣٩٦ خدمات بیشتری به مردم مریوان ارائه دهیم.


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

همشهریچهارشنبه 2 فروردین 1396 | 15:40

0
3

فکر کنم متولی ثبت وقایع حیاتی ازدواج و طلاق ثبت احوال باشه و اعلام هرازچندگاهی ازسوی ثبت اسناد جنبه...

0
1
رحیمی شنبه 5 فروردین 1396 | 16:44

بله درست گفتین . فقط جنبه تبلیغاتی داره .

پاسـخ

همشهرى ٢پنجشنبه 3 فروردین 1396 | 18:14

1
1

سلام همشهرى مثل اينكه كل آمارازدواج و طلاق اول به اداره ثبت اسناد ارائه ميشه و دوما تمامى دفاتر ازدواج و طلاق زيرنظر سازمان ثبت اسناد مشغول به فعاليت هستن خواهشا معلوماتت را حداقل يه ذره افزايش بده

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی