سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
گفتگو با پدر نارین،
دوشنبه 16 اسفند 1395 / 11:45|کد خبر : 4603|گروه : اجتماعی

تنبیه بدنی دانش آموز دختر سروآبادی توسط معلم/ نارین در بیمارستان بستری شد

دختر دانش آموز کلاس سوم ابتدایی اهل روستای کرآباد از توابع شهرستان سروآباد نزدیک دو ماه پیش بر اثر تنبیه بدنی معلم دچار خونریزی از ناحیه بینی شد که بعد از گذشت 50 روز همچنان بینی این دختر دانش آموز خونریزی می کند.

دختر دانش آموز کلاس سوم ابتدایی اهل روستای کرآباد از توابع شهرستان سروآباد نزدیک دو ماه پیش بر اثر تنبیه بدنی معلم دچار خونریزی از ناحیه بینی شد که بعد از گذشت 50 روز همچنان بینی این دختر دانش آموز خونریزی می کند.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، نارین عزیزی دختر دانش آموز کلاس سوم ابتدایی اهل روستای کرآباد از توابع شهرستان سروآباد که نزدیک دو ماه پیش مورد ضرب و شتم از سوی آموزگار خود ک. ف قرار گرفت کما کان بعد از گذشت بیش از 40 روز همچنان در راه بیمارستان است. تشخیصی دکتر معالج عمل جراحی نارین در بیمارستان مرکز استان یا کرمانشاه است.

کامل عزیزی پدر نارین در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما گفت: وقتی دخترم سر کلاس از هم کلاسی های خود پاک کن خود را می خواهد با عکس العمل عجیب از سوی معلم مواجه می شود که ناگهان بر روی صورت نارین سیلی می زند.

پدر نارین آه بلندی می کشد و ادامه می دهد: سر کار در مرغداری روستای رزاب بودم که زنگ زدند، گفتند دخترت حالش بد شده است باید منتقل کنید به بیمارستان وقتی رسیدم بالای سر نارین کلی خون ازش رفته بود همکلایش تعریف می کردند که معلم دوبار به صورت دختر سیلی زده است.. دختری که تا اون موقع خودم از گل نازک تر بهش نگفته بودم اما الان ...
 

کاک کامل ادامه داد: وقتی معلم به صورت دخترم نارین سیلی می زند بدون توجه به خونریزی و عدم انتقال او به مراکز درمانی به نارین می گوید برو صورتت رو بشور پس از چند بار شستشو بازهم خونریزی بند نمی یاد و معلم با گرفتن دماغ نارین به بالا باعث انتقال خون به داخل معده و روده ی دختر بچه ی 9 ساله می شود که در نهایت با مراجعه به بیمارستان لخته های خون را از داخل روده با آندوسکوپی تشخیص و درمان کردند اما بعد از انتقال نارین به منزل روز بعد با استفراق و خوریزی بینی مواجه شد.

پدر نارین گفت: وقتی نارین را به بیمارستان سروآباد و سپس به بیمارستان بوعلی مریوان منتقل کردم حدود یک هفته در بیمارستان بوعلی به دلیل عفونت شدید روده و معده و انباشته شدن خون در این قسمت از بدن بستری بود.

 

تنبیه بدنی دانش آموز دختر سروآبادی توسط معلم/ نارین در بیمارستان بستری شد

 

تنبیه بدنی دانش آموز دختر سروآبادی توسط معلم/ نارین در بیمارستان بستری شد

کاک کامیل که صاحب دو دختر و یک پسر است با ابراز ناراحتی از این موضوع که من تا کنون هیچ وقت از گل نازک تر به بچه های خود نگفته ام و اینکه چرا باید شخصی که نام مقدس معلمی که شغل انبیاست با بد نام کردن نام معلم این بلا را سر دخترم بیاورد ادامه داد: وقتی دخترم را در بیمارستان آندوسکوپی کردند با توجه به اینکه من و خانمم از دردها و اذیت این آزمایش هراس داشتیم و وقتی نارین را بیهوش کردند هر دو گریه کردیم و با دلی آکنده از تالم و درد که چرا نباید در این مدت نه معلم و نه هیچ کدام از مسئولین آموزش و پرورش از وضعیت دخترم بی خبر باشند به قصد شکایت به دادگاه سروآباد رفتم.

پس از اینکه معلم نارین و خانواده اش متوجه شدند که شکایت کردم با موضع گیری های گاه و بیگاه خانواده ی معلم و خود او مواجه شدیم به این صورت که بعد از بازگشت از بیمارستان وقتی دخترم به مدرسه بازگشت و حالت سرگیجه داشته و برای دست و صورت شستن به سرویس بهداشتی مدرسه می رود خونریزی شدید می کند و وقتی موضوع سرگیجه و خونریزی را به معلم می گوید، بازهم نارین را به مرکز درمانی نمی رساند و خونریزی دخترم را باور نمی کنند تا اینکه معلم از یکی دو نفر از دانش آموزان می خواهد تا مطمئن شوند که واقعا نارین خوریزی بینی دارد یا نه؟! بعد از گزارش دانش آموزان از صحت ماجرال باور می کند.

پدر نارین با ابراز تاسف از مدیریت آموزش و پرورش گفت: مسئولین آموزش و پرورش به خود اجازه ندادند که یکبار حال دخترم را جویا شوند وی با ناراحتی گفت: حتی برای دلخوشی نارین از وی عیادت نکردند و از دانش آموزی که بیش از 30 روز به مدرسه نرفته است احوالی نمی پرسند.

وی ادامه داد: این معلم حتی تاکنون از طرف مسئولین اداره آموزش و پرورش نیز تذکری دریافت نکرده چراکه چند روز پیش که خانم بنده نارین را به مدرسه بازمی گرداند هیچکدام از عوامل مدرسه و آموزش و پرورش از وضعیتش خبری نداشتند و سراغش را نگرفتند برای دریافت کارنامه اش به مدرسه مراجعه می کند معلمش رو به مادر نارین می گوید که دیدید هیچ کاری از پیش نبردید و ونتوانستید هیچ کاری بکنید با یک سیلی که من رو اخراج یا تنبیه نمی کنند.

نارین نیز که هم اکنون به خاطر پارگی مویرگ های بینی خود در بیمارستان مریوان بستری شده بود و تشخیص دکترها انتقال نارین به مراکز درمانی سنندج یا استان های دیگر جهت عمل جراحی و سوزاندن مویرگ های بینی و جلوگیری از خوریزی به داخل معدوه و روده نارین است. کامل پدر نارین، گفت: نارین را از بیمارستان بوعلی مریوان مرخص کردند و درصورت تامین هزینه های بیمارستان نارین را در بیمارستان های کرمانشاه بستری می کنم.

تنبیه بدنی دانش آموز دختر سروآبادی توسط معلم/ نارین در بیمارستان بستری شد

نارین دانش آموزان کلاس سه ابتدایی روستای کرآباد با تعریف و تایید ماجرا گفت: دیگر نمی خواهم به مدرسه بازگردم و هر وقت چشمم به این معلم می افتد حالم خراب می شود و حالت سرگجه و تهوع دارم.

او می گوید چرا باید به خاطر یک اشتباه که از سوی همکلاسی ام رخ داده بود و ممکن بود از هر دانش آموزی در سن من رخ بدهد این گونه تنبیه شوم و این همه خون از من برود و حتی یکبار هم معلم از من عذر خواهی نکرد. نارین از این ناراحت بود که معلم حرف هایش را در خصوص خوریزی بینی اش باور نمی کند.

مادر نارین هم که خیلی از این وضعیت ناراحت و غمگین است به خبرنگار ما گفت: در حین انجام آندوسکوپی جگرم آتش گرفت. من همیشه از آندوسکوپی می ترسیدم و آن را برای هیچ کسی حتی دشمنانم آرزو نمی کردم آن وقت باید مقابل چشمان خود شاهد آندسکوپی دخترم باشم.

مادر نارین می گوید چرا نباید مسئولین مدرسه و آموزش و پرورش سروآباد پیگیر حال دختر ما باشند و چرا نباید حتی یکبار هم به ما زنگ بزنند آیا این قانون آموزش و پرورش درست است که یک محصل(دانش آموز) را این گونه به حال خود رها کنند؟ این واقعا بدور از انصاف است!

سایت زریوار خبر با هدف مشخص شدن این موضوع به آموزش و پرورش شهرستان سروآباد مراجعه کرد و خواستار پیگیری این موضوع و اعلام نظر آموزش و پرورش در این خصوص شد اما با گذشت بیش از چند روز مسئولین آموزش و پرورش سروآباد از ارائه گزارش و علت واقعی حادثه و همچنین از اقدامات آموزش و پرورش در خصوص این دختر دانش آموز و معلم خاطی هیچ اظهار نظری نکرده اند.

سایت زریوار خبر از مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان انتظار دارند جهت بررسی وضعیت این دختر دانش آموز و معلم مورد نظر تحقیق و جهت تنویر افکار عمومی اطلاع رسانی کنند.

گفتنی است مطابق ماده 77 آئين نامه انضباطی مدارس٬» اعمال هرگونه تنبيه از قبيل اهانت٬ تنبيه بدنی و تعيين تکاليف درسی جهت تنبيه ممنوع است» اما برای برخورد با تخلفات احتمالی دانش آموزان٬ قانون سلسله مراتبی را بر اساس اصول تربيتی تعيين کرده است که برای تنبيه دانش آموزان باید به آن توجه شود.
 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

فرهنگیدوشنبه 16 اسفند 1395 | 11:53

32
18

آ.پ سروآباد پاسخگو باشد دیگر زمان تنبیه بدنی گذشته آقایان. آقای عزیزی پاسخگو باش

4
9
بصیرت دوشنبه 16 اسفند 1395 | 20:24

آقای فرهنگی
کهنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری
چه ربطی دارد رئیس کی باشد خطا در بین تمام کارمندان هست و هر اداره ای دارای سیستم ارزیابی عملکرد و حراست و دادگاه است مگر چندین سال پیش خطایی از این دست در این منطقه رخ داد رئیس آموزش و پرورش را محاکمه کردند ؟؟؟ شما و زریوار خبر طوری نوشته اید آقای عزیزی که انگار ایشان دستور داده اند که این فرد معصوم را تنبیه کند ولی فرهنگی نیستی و توان ارزیابی موضوع را ندارید.
سایت محترم زریوار خبر لطفا سانسور نکنید و پخش کنید .

پاسـخ

آریندوشنبه 16 اسفند 1395 | 11:57

29
16

واقعاجای تاسف دارد که باانجام حرکت این معلم دختربچه ای ازدرس ومدرسه بیزار بشه مسولین آموزش وپرورش سروآبادلطفا جوابگوباشید

پاسـخ

آریندوشنبه 16 اسفند 1395 | 11:57

24
14

واقعاجای تاسف دارد که باانجام حرکت این معلم دختربچه ای ازدرس ومدرسه بیزار بشه مسولین آموزش وپرورش سروآبادلطفا جوابگوباشید

پاسـخ

Yassدوشنبه 16 اسفند 1395 | 11:57

25
13

این دیگه چیه الان در قرن ۲۱م باز هم داره درمدارس های ما خشونت میشه اونم در علیه دختران عر کی این کار را کرده به شدت باید مجازات باشه حتی اگه تقصیر دانش اموز هم باشه معلم کارش تعلیم و اموزش و در کنارشم صبر و خدمته متاسفم واقعا

پاسـخ

جلالدوشنبه 16 اسفند 1395 | 12:21

18
9

بازم این معلم های نسل گزشته خوبن این جدیدا که با رتبه های نجومی کنکور معلم شدن وایی

5
3
'گزشته سه شنبه 17 اسفند 1395 | 08:15

معلومه معلم های نسل گذشته خوب بهت املا یاد ندادن!!!!!!!!!

0
0
سعید جمعه 20 اسفند 1395 | 12:28

حالا خدا رو شکر دانشگاه های معتبر کشور درس نخوندین. مدرک کیلویی تو دانشگاه خودتون بهتون دادن حالا براش کلاسم میذارید

پاسـخ

مشاورحقوقیدوشنبه 16 اسفند 1395 | 12:23

23
12

متاسفم گلم که سیستم آموزش و پرورش روان سالم معلمان رانباید در نظربگیرد تا توامثال توراکم ببینیم.بایدقانون تکلیف همچین تربیت دهندگانی رامشخص کند اموزش پرورش گویادرخواب است.من خودشاهدبدخلقیوبی اعصابی معلمانی شده ام بارها.مدرسه سعادت نیزدرمریوان نمونه ای دیگردارد که به نوبه ی خودم بنده نیزپیگیرخواهم شد اگربیش ازاین تداوم یابداخلاق این معلم تعلیم ندیده.من از آموزش پرورش تقاضامیکنم لطفاهرمعلمی حدمعلم بودن خود رااگرنمیداندوباتنبیه گفتاری مانندتهدید وتنبیه جسمانی برخوردفیزیکی پیش میرودراپیگیرشوندواخطاراصلاح اخلاق رابه انهابدهند درغیراین صورت ماخانواده ها هرگزقبول نمیکنیم شکی به فرزندانمان واردکنندصرفابه این خاطر که نمیتوانندماننده یک معلم سی چهل ساله رفتارکنند.حتی اگربارهاتوجیه نشوندبچه اند دیگر انتظاربیشترنبایدازبچه هاداشته باشند.لطفامعلمی که نارحتی اعصاب دارد راهرگزلیاقت معلمی ندانید چون اینگونه اتفاق ها جبران ناپذیرخواهدبود.خانواده ای حادثه ناخوشایندلطفاپیگیرقانونی کنند تاباشدمعلمی نگوید بخاطرکتک زدن بچه ات من را هرگز اخراج نخواهندکرد.

11
11
در جواب مشاور حقوقی سه شنبه 17 اسفند 1395 | 08:17

عجب متنی!!!!!!!! اینجوری هم میخوای لایحه بنویسی
مرد حسابی کمی جمله سازی رو یاد بگیر

11
3
مشاورحقوقی. سه شنبه 17 اسفند 1395 | 15:02

تعجیل درنوشتن و همزمان انجام چندین امور منجربه ساده نویسی فراوان بنده شد دوست عزیز.مسیله مهم همه ما همدلی وحق ضایع نشدن این دختر معصوم می باشدزیرا کم نیستندزیرآبی های دیگر همنوعان جناب معلم.که بچه ها را بعد از تنبیهشان حتی علنا تهدیدبه بازگونکردن نزداولیایشان،می کنند.امیدواریم هرگز در مریوان و حومه که نه در سراسردنیا باهمچین صحنه هایی مواجه نشویم.روح هر بشری در هر سنی ضربه ببیند بازسازی اش بسیار دشوار است.چه برسد یک کلاس سوم ابتدایی آن هم دختر.سپاس از انتقادتان بزرگوار.

10
5
حکمت چهارشنبه 18 اسفند 1395 | 10:23

جناب مشاورحقوقی،مسیله؟

4
5
مشاورحقوقی چهارشنبه 18 اسفند 1395 | 14:00

دوست عزیز گوشی بنده الفباش کامل نیس انگلیشه الفباش نصب شده نرم افزاریه

پاسـخ

سروآبادیدوشنبه 16 اسفند 1395 | 12:24

14
15

مسئولین آموزش و پرورش سرواباد خواهشا پیگیر باشند چون با این تنبیه هایی که میکنن فقط دانش آموز رو از مدرسه زده میکنن

پاسـخ

عزیزیدوشنبه 16 اسفند 1395 | 12:25

14
18

واقعا جای تعجب دارد چرا مفاخری فرماندار سروآباد پیگیر این قضیه نشده است ولی چنانچه در سایت های خبری یکی بهش بگه کج راه میره تا استان و مرکز و وزارت کشور پیگیر آن میشه ، چرا برای مسئولین شهرستان سروآباد پیگیری نمی کنند؟

پاسـخ

کریمیدوشنبه 16 اسفند 1395 | 12:33

12
14

مگه میشه؟ مگه داریم؟

پاسـخ

هوراماندوشنبه 16 اسفند 1395 | 12:36

27
31

سلام کاک کامیل
من باشم جای جنابعالی دقیقاً عین همون سیلی ولی با چندین درجه شدید تر به اون نامعلم سیلی خواهم زد تا ادب بشه

22
2
هورامان2 دوشنبه 16 اسفند 1395 | 20:33

افرین به ادبت. باید از شما الگو گیری کرد به به. احسن

10
3
سالم دوشنبه 16 اسفند 1395 | 22:12

الان افتخار میکنی؟

پاسـخ

ناشناسدوشنبه 16 اسفند 1395 | 12:44

13
11

همه معلم ها بد نیستند ولی باید مدیریت آموزش وپرورش برخورد کند تا همه معلم ها مقصر جلوه دادن نشن. من خودم معلم هستم و هیچ وقت به خودم اجازه حرف زشتی و یا خدای ناکرده تنبیه بدنی یک دانش اموز را به خود ندادم. مگر ا.پ حراست و بازرسی نداره.

پاسـخ

کریمیدوشنبه 16 اسفند 1395 | 12:57

7
9

لطفابقیه نظراتم رو که اولش نوشتم مگه میشه؟مگه داریم ؟رو بذارید.همیشه حقایق گفته هامونوارایه بدید زریوارخبر.ممنون.

پاسـخ

محمددوشنبه 16 اسفند 1395 | 13:08

11
8

واقعا عجب آدم هایی پیدا میشن ..

متأسفم..

پاسـخ

شهرونددوشنبه 16 اسفند 1395 | 13:15

12
7

تا مراتب اداری مدارس اصلاح نگردد و معلم نیز اهرمهایی برایدفشار به کودکان ناهنجار داشته باشد وضع تغییری نخواهد کرد. قرار نیست که فقط معلمین را بکوبیم
باید روالی تعریف شود که اگر کودکی به دلایل عدم تربیت صحیح خانواده مشکلات اساسی در مدرسه بوجود می اورد امکان برخورد غیر از فیزیکی از جمله اخراج موقت و دائم‌و یا تغییر مدرسه تعریف گردد تا کی باید انتظار داشته باشیم یک معلم در برابر سی نفر دانش اموز همواره صبر و تحمل را داشته باشد یک طرفه با قاضی رفتن زیاد زیبنده نیست ایا هیچ کدام از ما فرزندانمان را تنبیه بدنی نمی کنیم ایا معلم از ما به دانش اموز دلسوز تر است؟!!

پاسـخ

ولی دانش آموزدوشنبه 16 اسفند 1395 | 13:24

10
15

واقعا جای تاسفه برای معلمی با این همه سابقه دست به چنین کاری زده ، آقای معلم اگر با بچه خودت این کارو بکنن چه عکس العملی از خود نشان می دهید.

پاسـخ

سیواندوشنبه 16 اسفند 1395 | 13:25

7
10

با سلام
واقعا جای تاسف است است معلمان این رفتار تنبیه را مُد می دانند نخیر ما درس خوان هستیم اگر تنبیه جان بگیرد ما از درس بیزار نیستیم ولی معلمان عزیز هستن نام های معلم با یه معلم لکه دار می شود آیا ریس آموزش و پرورش می خواهد ما درس نخوانیم می خواهد این ظلم ادامه داشته باشد لطفا پیگیر باشید *********** ممنون

پاسـخ

مریمدوشنبه 16 اسفند 1395 | 13:26

11
14

واقعا جای تامل دارد جناب آقای عزیزی پس چرا کاری نمیکنید وآن به اصطلاح معلم را بازخواست نمیکنید

پاسـخ

شهرونددوشنبه 16 اسفند 1395 | 13:30

17
16

ضمن ارزوی بهبودی برای دانش اموز عزیز ازتمامی کسانی که این مطلب را خوانده اند خواهش می کنم کاری نکنیم به خاطر اشتباه کوچکی که این معلم عزیز که یکی از معلمین دلسوز وبا سابقه اموزش وپرورش سرواباد می باشد انگیزه خدمت را از ایشان وبقیه معلمین عزیز بگیریم در تمام صنفها اشتباه غیر عمد صورت خواهد گرفت بنا بر این باید صعه صدر داشته باشیم تا خدای ناکرده باعث رنجش معلمین عزیز نشود

11
12
شهروند٢ دوشنبه 16 اسفند 1395 | 13:47

بزار برنجن از اينجور معلما
١٠٠ صد سال سيا نباشن
آخه به اون ميگن معلم

7
5
معلم دوشنبه 16 اسفند 1395 | 15:53

اشتباه معلم دنیا را به تباهی می کشد / این معلم نماها نباید جایی در سیستم آموزشی داشته باشند / آن سیلی ها در واقع به آبروی جامعه فرهنگی زده شده و مجازات فوری این معلم... خواسته تمام معلمین مریوان می باشد.

9
5
حکمت دوشنبه 16 اسفند 1395 | 15:57

شهرونددرجه هزار،اگرمعلم دلسوزبودعذرخواهی میکرد،ازاوملاقات میکرد چرانیمه پرلیوان رانمی بینی دانش آموزنه ساله چرابایدازدستان غول آسای معلم سیلی بخورد؟ معلمین که همه خوب نیستندوهمه هم بدنیستند،

5
3
سعید دوشنبه 16 اسفند 1395 | 16:09

جالبه واقعا ، مثل اینکه این دختر خانم و.والدینش ی چیزی هم بدهکار شدند ، شما ب این اتفاق میگید اشتباه کوجیک ؟!
میشه بگید چ نسبتی با این نا معلم دارید ،!؟
دولت تدبیر و امید از مدارس و بیمارستان هاش روز ب روز داره یک هنر میاد بیرون.

4
3
رحیم پور دوشنبه 16 اسفند 1395 | 22:02

کسی که غیر عمد مرتکب اشتباهی میشود بعدا پشیمان شده و طلب بخشش و سعی در جبران میکند نه اینکه بگوید :(دیدید زدم و شما هم کاری از پیش نبردید!!!)

19
5
کامل سه شنبه 17 اسفند 1395 | 10:55

باید عرض کنم این معلم هم عذر خواهی کرد هم به عیادتش رفت. حالا نمیدونم اشتباه تایپی. رخ داده که ماجرا عوض شده و گفتن اصلا از دختر بچه نپرسیده !!!!!!!!!!!!!

5
10
11111 سه شنبه 17 اسفند 1395 | 18:01

خواهشا از این معلم دفاع الکی نکنید بذارید تنبیه بشه تا درس عبرتی بشه براش نه اینکه بگه هیچکس نتونست کاری از پیش ببره خداشاهده زشته این دخترمعصوم چکارکرده

4
2
حسینعلی پنجشنبه 19 اسفند 1395 | 13:26

من از اون معلم دفاع نمیکنم -ماهمه روزی دانش آموز بودیم و میدونیم معلم یعنی چه ولی باور کنید کرامت معلم نیز رنگ و بویی ندارد دانش آموز خیلی راحت به معلم توهین میکند و احترامی برای معلم نمانده شما خودتان را جای یک معلم بزارید که تمام والدین از او تدریس میخواهند دانش آموزی نمونه میخواهند ولی آیا میدانید میحیط کلاس یعنی چه و به خثوص در مدارس دخترانه احترام معلم چقدر است در هرصورت خوب نیست ولی اوهم تعمدی این کار را نکرده هرچی بوده برای تربیت بوده ولی اینگونه رقم خورده و حتما به عیادتش رفته نه یکبا ر بله زیاد و حتی به اندازه بچه خودشهم براش ناراحته

پاسـخ

روژیندوشنبه 16 اسفند 1395 | 13:39

7
12

واقعا جای تاسفه .... اقای عزیزی حتما پیگیری کنید ..

پاسـخ

امانیدوشنبه 16 اسفند 1395 | 13:49

8
9

صعه ی صدر؟؟؟؟ معلمی که دوسال مونده به بازنشستگیش.این دختربچه روازنزدیک دیدم وشاهد شستشوی معدش بودم. اگه فرزندخودتون توسط تنبیه بدنی معلمش همچین حالتی پیدا کنه میتونی صعه ی صدرداشته باشی این معلم بایدمجازات بشه. زورش به بچه اونم دختربچه ابتدایی رسبده. دراوج عصبانیت حق نداشت دست روش بلند کنه.

پاسـخ

سارودوشنبه 16 اسفند 1395 | 14:11

9
8

واقعا جای تاسف داره .. تا کی باید شاهد چنین رفتارهایی باشیم کسی که مبلغ فرهنگه چراباید واژه ی مقدس معلمی رو برای خودش زیر سوال ببره

پاسـخ

حکمتدوشنبه 16 اسفند 1395 | 14:18

24
16

آفرین به آموزش وپرورش چه دسته گلهایی درمدارس دارید.متأسفم نه کسی تتبیه میشود،نه کسی استعفامیدهدونه اخراج میشود.درهمین مریوان هم داریم معلمانی که حرفهای زشتی به دانش آموزمیزنندکه ازکتک زدن هم بدتراست .اگرلازم باشدباسندومدرک معلمی رامعرفی کنم که پارسال درکلاس ورزش به خانواده دانش آموزان توهین کرده،جنابخان دوست داری کسی به پدرت توهین کند؟متأسفم امروزکاراکثرمعلمان خوردن وخوابیدن است نه نظارتی نه هیچی . سیاستهای اصلی آموزش وپرورش طی چندسال گذشته بکلی عوض شده نتیجه آن این است که بیسوادی وترک تحصیل افزایش یافته کار معلم ومدرسه بجای آموزش ،این روزهاشده پول خرج کردن به دانش آموزوطلب پول ازآنهابه هر بهانه ای.چراآموزش وپرورش مریوان به مدارس رسیدگی نمیکند؟چرابه درددل دانش آموزتوجه نمیکنند؟چراازآنهادرباره معلم پرسیده نمیشود؟چرا مدارس ومعلم بحال خودرهاشده اند؟چرامعلم به دانش آموزوچراچرابه خانواده او توهین میکند؟ چرامردودی وترک تحصیل زیادشده؟ حتماهمه تقصیرهاگردن دانش آموزاست.این اتفاق اگرهرجای دنیابود،************

پاسـخ

کریمیدوشنبه 16 اسفند 1395 | 15:04

5
9

جناب شهروند این اشتباه کوچکی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسـخ

دل سوختەدوشنبه 16 اسفند 1395 | 15:06

4
11

جناب شهروند این اشتباە نیست این بە نام معلم بایستی هفدەسال پیش اخراج میشد چون همین تنبیهاتش نصف تنبیهاتیە کە من هفدەسال پیش دانش آموز همین نامعلم بودم اون موقع کسی نبود ونمیدانست اما امروز وقتش رسیدە اگر سرپوش نزارن روش...زریوارخبر خواهشن بچاپ..

2
0
شهروند٢ دوشنبه 16 اسفند 1395 | 15:57

والا منم همينو ميگم
اومده از طرف كه همچين سيلي زده به دختره يه ماهه افتاده بيمارستان
اين اولين مورد نيست آخرينشم نيس
خدا بهمون رحم كنه

1
0
شاهرخ دوشنبه 16 اسفند 1395 | 20:35

دل سوخته جان دلم برات سوخت

پاسـخ

باراندوشنبه 16 اسفند 1395 | 15:28

6
10

سیلی معلم به این دختر بچه باعث شده در بیمارستان بستری بشه و خونریزی بینی داشته باشه . حالا ببینید اموزش و پرورش چطوری موضع میگیره یه طوری قضیه را برعکس جلوه میده که سیلی زدن بچه اصلا دیده نشه. همیشه اینطوری بوده . بنظر من ا.پ باید یکبار هم که شده طرف این دختر بچه را بگیره . این دختر بچه اسیب دیده. بیشتر از اسیب جسمی اسیب روحی دیده. بخدا دوران کتک زدن دانش آموزان کذشته

پاسـخ

ناشناسدوشنبه 16 اسفند 1395 | 16:17

3
2

مدرسه هاش خیلی رنگینن که حالا معلماش چنین حرکتی بکنند کدوم عقده ای چنین کاری کرده با بچه مردم مگر مردم از سره راه آوردن که معلم بتواند چنین *** بکند لطفا چاپ کنید

پاسـخ

حامددوشنبه 16 اسفند 1395 | 17:37

7
1

قبول دوران تنبیه بدنی گذشته ولی وقتی خانواده بچه هاشونو تربیت نمیکنن معلم بیچاره باید تو کلاس چی بکشه از دستش وقتی باعث شلوغی کلاس میشه حق اموزش بچه های دیگه رو ضایع میکنه. انتظار دارین وقتی دانش اموز با حرف زدن ساکت نشد معلم هم بیاد باهاش شلوغی کنه که دل بچه نرنجه. لطفا بچه هاتونو تربیت کنین شاید مشکل از خانواده س

پاسـخ

سعیددوشنبه 16 اسفند 1395 | 18:01

1
1

والدین این دانش آموز نزنیم باشید اگه در این مورد کوتاه بیاید در حق تمام دانش آموزان اجحاف کرده اید ، کار به جایی رسیده که برخی معلم نما ها با والدین دانش آموزان هم رفتار زشت و بی ادبانه دارند . البته این در صورتیه که دانش آموز در مدرسه دولتی باشه نه مدرسه به اصطلاح غیر انتفاعی یا بخش خصوصی !!
متاسفانه حتی رفتار معلم ها با دانش آموزان هم به مقدار پولی که برای دانش آموز از طرف والدین هزینه میشه مربوطه !!
اونا یی که مخالف عرض،بنده هستن پیشنهاد میدم اول به سری به مدارس دولتی بزنم بعد برن مدارس غیر انتفاعی رو ببینند .

پاسـخ

هم هاتدوشنبه 16 اسفند 1395 | 19:22

5
3

بعضی معلمین به جای اموزش دادن باید یرن اموزش اداب معاشرت ببینن

پاسـخ

دانش اموزدوشنبه 16 اسفند 1395 | 19:43

2
1

وقتی که درجامعه فکر و ذکر معلمین شرکت درانتخابات شورا ، یا بادیگارد شدن برای پست و مقام در اطراف نمایندگان می باشد کار سوی دیگر پای ثابت بنگاه های معاملات ملکی ماشین می باشند .**********

پاسـخ

فرهنگیدوشنبه 16 اسفند 1395 | 20:49

8
1

باسلام،اکثر نظرات از روی احساسات می باشد و هیچ یک از این افراد شرایط یک معلم را در نظر نگرفتند و حتی کوچکترین حقی را به این معلم ندادند اما کنترل کلاس های درس این روزها بسیار مشکل است و هنر و استفاده از ابزارهای گوناگون می خواهد.دانش اموزان نصف روز را در خانه و نصف دیگر را در مدرسه می گذرانند و از نظر اینجانب معلم ها به اندازه ی والدین نسبت به کودکان در پرورش نقش دارند،و تمامی ما از طرف والدین تنبیه شده ایم و نباید این مسئله را انقدر ها جدی و مهم گرفت،سیلی زدن کمترین نوع تنبیه می باشد و هیچ معلمی هدفش از تنبیه اسیب رسانی به دانش اموزان نیست بلکه نصیحت می باشد..خارج از بحث شاید این کودک از قبل مشکل مویرگی داشته و ایجادش تقصیر معلم نبوده ،

پاسـخ

محمود رضازادهدوشنبه 16 اسفند 1395 | 20:55

0
8

از مدیریت محترم آموزش وپرورش سروآباد خواهشمندم در مورد پی گیری این قضیه به طور جدی اقدام نموده وبا معلم خاطی برخورد قانونی شود با شاهد تکرار چنین موردی نباشیم

پاسـخ

فرهنگیدوشنبه 16 اسفند 1395 | 20:55

11
1

چرا یک معلم زحماتش دیده نمی شود؟؟چرا کسی از معلمین برای تمامی روزهای مفید و خوب با دانش اموزان تشکر نمی کند؟و چرا فقط این جور مسائل بیشتر دیده می شود؟در طول سال روزهای زیادی را دانش اموزان و معلمین با هم می گذرانند هیچ یک از روزهای دیگر دیده نمی شود.اما تا یک مشکل پیش می اید همه پشت معلم را خالی می کنند.چرا معلمین اینقدر در جامعه بی ارزش شده اند؟سالانه چندین نفر توسط پزشکان کشته می شوند و با انها هیچ برخوردی نمی شود،اما کوچکترین حرکات معلمین جلوی چشم است،

پاسـخ

حسینیدوشنبه 16 اسفند 1395 | 21:50

1
7

سلام واقعا جای تاسف دارد حیف اسم معلم برای بعضی از انسانها ،مثل چیزی اون آموزگار تو دوران دانشگاه بجای تعلیم و تربیت واحدهای دیگه پاس کرده....لطف اسم اون معلیم رو بذارید که برای بقیه درس عبرت باشد

10
4
محمدی سه شنبه 17 اسفند 1395 | 00:36

متاسفم برای طرز تفکرتون

پاسـخ

مسعوددوشنبه 16 اسفند 1395 | 22:08

14
2

به نظر من این معلم بهترین معلم دنیاست چون هیچ وقت ماه پشت ابر نمی مونه.تا چیزی رو ندید باور نکنید.اینا چیزی می خوان که تو این دوره .وزمانه.به سختی پیدا میشه(پ)

20
0
زارعی سه شنبه 17 اسفند 1395 | 00:54

پ مثل پول.

لطفا پخش کنین

5
1
دوست حقوقیت چهارشنبه 18 اسفند 1395 | 16:02

جناب مشاور چن جمله دیگه بنویس ماهم چن تا غلط بگیریم حوصله مان سر نرود . شک دارم مشاور باشین!!

0
0
کارزان چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 | 20:19

خودت اینطوری هستی فکر میکنی همه اینجورین ؟؟؟ والدین سلامتی بچه هاشون رو میخوان نه پول زود قضاوت نکید

پاسـخ

مسافردوشنبه 16 اسفند 1395 | 22:34

5
10

سلام بااین تعطیلات وحقوقی که میگیرن باید این حرکت را انجام بدن من در دوران تحصیلاتم چندین دانش اموز را داشتیم که بخاطر این رفتارهای بی شرمانه ترک تحصیل کردن .معلمی که در طول هفته چهار رو ز تدریس دارن دیگه نمیدانم چرااین کارها را انجام میدن.دراخر میگویم خطاب به این معلم .انسانم ارزوست

پاسـخ

هم هاتدوشنبه 16 اسفند 1395 | 22:51

17
2

معلمین باید روحشان بزرگ باشد وخطای کوچک بچه هارو بزرگ نبینن

11
1
نیک خواه سه شنبه 17 اسفند 1395 | 00:52

لایک

12
1
فرهنگی سه شنبه 17 اسفند 1395 | 10:43

دقیقا

پاسـخ

معلمدوشنبه 16 اسفند 1395 | 23:48

12
5

من هم متن گزارش را خواندم و هم نظر خوانندگان و بنده هم اگر بخواهم نظری بدهم می گویم که این کار را ناپسند می دارم و لی اگر واقع بینانه به موضوع هم بنگریم باید گفت خیلی از دیدگاه نسبت به معلمین مغرضانه و ناعادلانه است چون تنها قشری که امروز به انسان با دید انسانی نگاه می کند ملعم و آموزش و پرورش است. یک پزشک با دید یک بیمار به مخاطبش نگاه می کند و یک مغازه دار با دید مشتری و پول ولی یک معلم همیشه با دید آینده و جامعه عاری از خشنوت و سازندگی و رفاه و همیشه دغدغه اش فردای جامعه است. بله هستند کسانی معلم نما باشند ولی بیشتر و فراوان از انسانهای جامعه که کورکورانه و لی تدبیر نظر می دهند و سخن می گویند و هیچگاه با دید قضاوت عادلانه به استقبال قضایا نمی روند و همیشه از چندجا سخنی شنیده باشند طوطی وار تکرار می کند. و از همه مهمتر رسانه های مختلف از جمله سایت های نامدیرانه که انها هم معرضانه و یکطرفه به قضاوت می نشینند و بدون انکه نظری مسولان ذیربط در ای مورد را جویا شوند با احساسات مردم بازی می کند و سریع خبرهای اینگونه را انعکاس می دهند این نگران کننده در جامعه ما امیدورام با دیدگاه عادلانه به اینگونه قضایا نگاه کرد و در صورت بیان دیدگاه خاطی قضاوت صحیح را شارعانه گفت انگاه انعکاس داده شود. با سپاس فراوان

پاسخ مدیریت :
سلام. سایت زریوار خبر با مسئولین آموزش و پرورش سرواباد در این خصوص صحبت کرده است اما پاسخی دریافت نکرده است. یکبار نیز حضور در محل ساختمان آموزش و پرورش شهرستان با مسئول حراست صحبت شده است اما تا کنون از سوی این مجموعه اظهار نظری قابل انتشار بیان نشده است در انتهای این خبر خواستار توضیح و اظهار نظر آموزش و پرورش شدیم اما متاسفانه تاکنون موضع گیری نشده است. البته در این موضوع که این دختر دانش آموز سیلی خورده و در بیمارستان بستری شده است هیچ شکی وجود ندارد اما متاسفانه برخی افراد به دنبال منحرف کردن اصل موضوع که همانا تنبیه بدنی است می باشند!!!.

13
7
کریمی تهران سه شنبه 17 اسفند 1395 | 09:03

چیشد؟حالاهرخبریوحقیقتی که بخادیکیو اصلاح کنه وقانون پیگیرش بشه نباید به مردم برسه؟دختره موریگ بینی اش پارشده بازهی میگید بشینیدمنطقی قضاوت کنید؟چه طوطی واری جناب معلم؟توی هیچ جای دنیا تبلیغی برای قبول کتک کاری وتندروی نیست شماهنوزدارین بادیدواقعی نگری میخایدبگیدنخیراینطوری نیست؟صرفابه این خاطر معلمید؟مااینجا آیایک نفر معلمی روخراب کرده؟فقط خطاب به معلمی که دست بزن داشته.هرمعلمی هم پشت این ماجرای وحشتناکوبگیره مطمیناخودش هم فارغ ازاین اخلاق نیست.بسه دیگه بابانمیخادقشرمعلم ب جواب بیاد اینجاخطاب به کتک کاری این ازخدابی خبره.لطفانخایدبادو کلام که هیچ منطقی قبول نمیکنه سرپوش کنیدهمچین ماجرایی رو.مردم خودشون عقلوفهم دارن خوب و از بد تشخیص میدن.

8
5
معلم سروابادی سه شنبه 17 اسفند 1395 | 20:56

جناب بنده منظورم امسال جنابعالی است که باید فرزندان را خوب تربیت کنید که این مشکلان پیش نیاید و اگر در یک پادگان این اتفاق رخ می داد یک امر عادی بود!!! بنده خودم در روز شاهد انواع تربیت دانش آموزان هستم و بعضی از دانش آموزان هستم که از جان و دل برایش مایه می گذارم و وجود افراد بد تربیت و ناهنجار واقعا آسیب رسان است

4
1
کریمی تهران چهارشنبه 18 اسفند 1395 | 20:33

پادگان یارو همسن منو توهسش جاییه که باید یه سری تنبیهات باشه اونم باوجودخطاهایی محض.مااینجاداریم از گوشتواستخونه یه بچه کوچولوحرف میزنیم.ازآموزش وپرورش درحد تدریس دروس و یادگیری گفتار و نوشتار.نه تنبیه بدنی.پادگانو مدرسه رو در یه سطح آموزش قرارمیدید.لطفا زوایای دو مکان رو قشنگ نگاه کنید بعددرحدمساوی بودن یانبودنش اظهارنظر بدید.مچکر

1
3
معلم سروابادی پنجشنبه 19 اسفند 1395 | 12:16

مگر پادگان گوشت و استخوان خون و پست نیست من نمی فهم شما چی می گوید بخدا

3
3
سعید نوری جمعه 20 اسفند 1395 | 12:38

معلم عزیز به بحثی که به شما مربوط نیست وارد نشید. شما زرنگ باش گند همکارتو توجیه کن. نمیخواد در مورد پادگان نظر بدی

پاسـخ

شباهنگسه شنبه 17 اسفند 1395 | 00:13

5
1

بە عنوان یک معلم کردستانی. باشنیدن چنین خبرهایی چە از سوی معلمین و چە از سوی دانش آموزان در هر مقطعی خیلی ناراحت میشم رسالت ما معلمین پرورش نسلی شاد، امیدوار، انساندوست و .... هست. حتی اگر دانش آموزی درس نخوان و شلوغ باشد بە عنوان یک انسان نە یک معلم حق نداریم تنبیە کنیم نهایتش اینکە کە مراتب را بە مدیر و مسئولان و خانوادە دانش آموز با مدرک و سند ارائە دادە تا ادارە خود تصمیم گیری کند. اگە این خبر صحت داشتە باشە،بە عنوان یک فرهنگی از جامعە فرهنگیان استان کردستان از خانوادە نارین بخاطر اشتباە همکاری کە باید صبوری و شکیبایی و مهربانی را بە کلاسش هدیە میکرد عذرخواهی میکنم و باایشان همدردی می نمایم.

پاسـخ

مریوانسه شنبه 17 اسفند 1395 | 08:02

3
14

آقای. عزیزی. لطفا نام. این معلم. فداکار رافاش کنید تا دیگر به. خود اجازه ی همچین جسارتی را ندهد

1
6
سعید نوری جمعه 20 اسفند 1395 | 12:35

اسمش بگن + چه برخوردی باهاش کردن؟ تا عبرتی بشه برا بفیه معلم *******

پاسـخ

حامدسه شنبه 17 اسفند 1395 | 09:37

3
4

وقتی رییس اموزش و پروورش سرواباد نه بر اساس شایستگی بلکه بر اساس روابط و حضور در ستاد روحانی به عنوان رییس انتخاب میشود مشخص است که جرات بیان مشکلات مجموعه خودش را نخواهد داشت .ضمنا برادر خانم مدیر اموزش و پرورش سرواباد به نام محمد حقیری در بازرسی و شکایت استانداری است به این دلیل فرماندار و اموزش و پرورش و اداره کل******گرفته اند .اگر کس دیگری بود .تا حالا دهها بار جلوی اموزش و پرورش تجمع میکردند.

پاسـخ

مرادیسه شنبه 17 اسفند 1395 | 11:05

13
4

باسلام خدمت شهروندان و زریبار خبر با این حرفهای زشت و ناپسند فقط افکار مردم را بد بین میکنند این جوری هم نیست که همشهریان و زریبار خبر و بابای و مادر اون بچه صحبت میکنند باید در دنیا و قیامت جوابگو این حرفهای کذب باشند قبل از این که از مدیر مدرسه و همکاران معلم در این مورد نظر خواهی کنند این حرفها را به زبان نیاورید بخصوص زریبار خبر مردم توقعات بیشتر از رسانه ها دارند که شفاف سازی کنند نه بد بینی و... لطفا از دید پدر و مادرش به قضیه نگاه نکنی افسوس که همه شهروندان هر حرفی به میان میایید فوری دنبالش میروند و واقعیت را پنهان کرده -شهروندان لطف الکی قضاوت نکنی باسپاس

پاسـخ

سروآبادیسه شنبه 17 اسفند 1395 | 11:29

4
6

آقای عزیزی درخاب 100 ساله تشریفدارند و تا اداره سروآباد را به نابودی نکشد بیدار نمی شود .

پاسـخ

مریوانیسه شنبه 17 اسفند 1395 | 12:37

4
2

معلمی شغل انبیاست
اما کدام معلم ....معلمی کەبرای همدردی باشاگرد مریضش سرش رامیتراشد وبە او زندگی دوبارە هدیە میدهد بهش جاودانگی میبخشد وخودش راسنبل انسانیت بەجهان معرفی میکند..
یانە معلمی کە تنبه دانش آموزش هیجان وانرژی جاودانگیش است...
معلمی کە دوسال ماندە بەبازنشستگیش چنین اخلاقی دارد حاشا بە خدمتش چندین سال است
چنین شکنجه های رادانش آموزان این آقای بەنام معلم متحمل شدن ولی هیچکس صدایش در نیامد تا شکر خدا تلگرام خیلی از انسانیتهارا افشا کرد بە سندیت جناب دل سوختە هفدەسال پیش بیشتر از اینها شاگردانش راتنبیە کردە است ..
همە معلمان چنین نیستند پس بیایم دواسم را تعیین کنیم معلم و شاغل ...
.....ان شااللە خوهر کوچکمان نارین هرچە زودتر خوب شوند وبتواند بە ادامە تحصیلاتش امیدوار باشد....

پاسـخ

من هورامانمسه شنبه 17 اسفند 1395 | 13:32

6
13

معلمی شغل نیست یک رسالت است ، این معلم لیاقت این رسالت رو نداره وما خواستار مجازات شدید ایشان هستیم .

2
0
هورامان نیستم جمعه 27 اسفند 1395 | 18:12

بعید میدونم بفهمی رسالت یعنی چی

پاسـخ

مریوانسه شنبه 17 اسفند 1395 | 14:14

1
11

بالاخره همه اشتباه میکنن ولی بعدش یجورایی جبران میکنن ولی این معلم چقدر **** بوده که بازم *****ازخودش درآورده اینو باید ادبش کرد چون ظاهرا پدرومادرش از عهده این کار برنیومدن باید مسئولین ادبش کنن

پاسـخ

هورامیسه شنبه 17 اسفند 1395 | 14:56

4
10

خداوکیلی متاسفم برای آموزش و پرورش سروآباد . واقعا که

پاسـخ

کامرانسه شنبه 17 اسفند 1395 | 19:02

3
2

واقعا که اه داره این کار مگه من ایشونو درک کنم خودم کلاس پنجم بودم بخاطر تنبی زیاد معلمم از درس ومدرسه بیزار شدم و هیچ وقت معلمم رو نمی بخشم اون بود که منو بدبخت کرد هیچ وقت چهره واسم معلمم ازیادم نمیره واقعا که تاسف داره واسه کلمه مقدس معلم

3
2
معلم سه شنبه 17 اسفند 1395 | 20:58

اگر دکتر و مهندس می شدید خودت زحمت کشیده بودید دیگر درست می گویم یعنی معلم تو سرنوشتت خیچ نقشی نداشت!!!!.؟؟؟

0
1
کامران چهارشنبه 18 اسفند 1395 | 15:53

فدات شم من نوشتم کلمه مقدس معلم یعنی یکیه مثل انبیا پس انبیا انتظار تقدیر ندارند وظیفشونو براورده میکنن معلمم همچنین حال معلی که سرشو تراشید حال معلمی که هر روز بخاطر یک دانش اموز باید 50کیلو متر بره تا وظیفشو انجحام بده اینا جای تقدیر وتشکر دارند

پاسـخ

کریمسه شنبه 17 اسفند 1395 | 22:07

10
2

واقعا تو این دوره زمانه یه دانش آموزایی هستند که با تنبیه هم تربیت نمیشه بدبخت معلم بیچاره که باید با این دانش آموزا تو مدرسه سر کنه اون وقت یه عده میگن تنبیه چی تنبیه بدنی ممنوعه ؟ دانش آموز بیتربیت رو باید اینقدر زد تا آدم بشه

پاسـخ

رستمیسه شنبه 17 اسفند 1395 | 23:35

15
6

بر اساس این همه نظر سنجی.به نظر من حرف اصلی راآموزش وپرورش سرواباد باید بزند پس اداره ای به این بزرگی حتمن دقیقا آگاه است که این مورد را نادیده میگیرد چون می داند که چه کاسه ای زیر نیم کاسه است پس دمشون گرم که پشت این معلم دلسوز را گرفته اند.

پاسـخ

للللللچهارشنبه 18 اسفند 1395 | 11:53

15
18

منتظر پلمپ سایتتون باشین

9
3
کریمی تهران چهارشنبه 18 اسفند 1395 | 20:35

پلمپ سایت؟

11
5
حکمت پنجشنبه 19 اسفند 1395 | 22:13

منتظرپلمپ این معلم وهمچنین دهان شماهستیم.نفرین بردهانی که بی موقع باز شود...کی پلمپ میکنه؟شما؟مگه داریم؟مگه شمارییس اداره 'بووووووووووق' هستی؟شایدشماکس وکارآن معلمی؟شاید........شایدشماقائم مقام اداره ی بووووووووووووووووق باشی،ها؟

5
10
پاسخ حکمتی شنبه 21 اسفند 1395 | 12:01

دلم برات سوخت بابات برات بوق نخریده اینقدر بوق بوق میکنی روزگار سختیه غصه نخور غصه چیز خوبی نیس خودم برات یه بوق کوچولو میخرم افرین پسر خوب

7
3
پاسخ حکمتی! دوشنبه 23 اسفند 1395 | 10:54

اولابابای خودت،انگاردلت خیلی بوق میخواد،فدای بچه گیت،هنوزخیلی بچه ای. مانده تامفهوم بوق رابفهمی،خیلی مانده تادرک درستی ازنظرات مردم وبحثهای اجتماعی پیداکنی.مانده تابفهمی کورکورانه ازکسی طرفداری نکنی ودرباره پلمپ حرف بزنی،فدای دلت که برای هرکسی میسوزه بدبخت.کجای نظرمن غصه بود؟ آی کیوازکجافهمیدی روزگارسختیه خواهشاشفاف سازی کن تابدانم. الکی نظرنده دراجتماعات شرکت کن تادرک وهوشت تقویت بشه نکنه درلابلای درختان بلوط وکوه هازندگی کرده ای،که یکدنده وخودرأی شده ای؟ وقتی میخوای نظربدی،مشورت کن .پرسیدن ورایزنی بهترازندانستن است..گرفتی؟؟؟

3
7
پاسخ به انشتین حکمت سه شنبه 24 اسفند 1395 | 13:31

دکتر حکمت چه سوادی دارین بی نظیری وقت بزار بیاییم با دوستان جمع شویم برایمان کلاس تقویت iq بزار فیض ببریم وجود افرادی مثل شما مایه سربلندی کشوره یه امضا بده لطفا بزنم به در اتاق نه بهتره مجسمه یه شمارو روی برج میلاد درست کنن شناخته شین موفق باشی پروفسور حکمت

6
2
حکمتhekmat پنجشنبه 26 اسفند 1395 | 22:50

وقت من همیشه پره،من بیشترامضامیگیرم تاامضابدم چون خودم رابالاترازبقیه نمی بینم.اینجاصحبت ازمریوان است چه ربطی به برج میلادداره؟حیفه جوش نیارسکته میزنی میمیری ایران باوجودتوهشتادمیلیون نفره.الآن دارم فکرمیکنم که اگرپست ومقامی داشتی،چکارمیکردی؟حتمادکتراعصاب وروانشناس برو حسابی آمپرت بالاست نگرانم جمعیت ایران کم بشه البته شایدلازم نباشه چون خودت دکتربه نظرمیرسی ،،پروفسوراداره بوووووووق جواب های،هوی است.

1
4
حکمتی جمعه 27 اسفند 1395 | 18:13

هوی

پاسـخ

شهروند مریوانچهارشنبه 18 اسفند 1395 | 12:33

13
3

با سلام خدمت تمام مردم شریف.
بنده تنبیه بدنی رو تحت هیچ شرایطی قابل قبول نمیدونم. ولی این که مردم عزیز این قدر احساسی تصمیم میگیرند اصلا جالب نبوده وزحمات هر قشری رو زیر سوال بردن به دور از انصافه.امیدوارم مردم عزیز و فهیم در موارد مشابه بعدی با تفکر ومنصفانه برخورد کنن.

پاسـخ

عبداللهچهارشنبه 18 اسفند 1395 | 14:39

10
2

این کارواقدام معلم موردتایید هیچ کسی نیست وبایدازمراجع قضایی پیگیری گردد .این یک حقیقت است .وازاین حقیقت های تلخ درجامعه فروان است اما آیا مدیر زریوارخبر جرات رسانه ای کردن آن رادارد.ولی ظاهرا دیوار آموزش وپرورش کوتاه است .واین چیز ها راازرسانه میلی جهت تخریب قشرمعلم یادگرفته ای.

پاسـخ

بی طرفشنبه 21 اسفند 1395 | 23:29

7
1

با عرض سلام وخسته نباشید باید گفت جای تاسف دارد اگر پدر ولی.یا معلم جاشونو .فقط یه لحظه عوض کنند همدیگرو درک خواهند کرد.پس ولی دانش آموزاگار کار معلم مورد تایید شما نیست نبایید اینجوری جلو می رفتید مگر قانون با هزاران تبصره کار خودش را بلد نبود .که به شخصیت این معلم حتی اگر هم مقصر باشه آبروشو رسانه ی کردی .خوب اگر ولی دانش آموز ثابت نشد باید فکری دیگر باید کرد.

7
1
سکوت یکشنبه 22 اسفند 1395 | 22:51

دقیقا. اشتباه ترین کار رسانه ای کردنش بود
واقعا متاسفم برای کسی که پیگر رسانه ای کردنش بوده

0
7
21 سه شنبه 24 اسفند 1395 | 10:37

همون بهترکه اسم خودتو گذاشتی سکوت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!حق ضایع کردن سکوته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟111

5
1
۰۰ سه شنبه 24 اسفند 1395 | 13:25

ببند

3
0
بنده خدا یکشنبه 29 اسفند 1395 | 09:20

ایکاش دوستان بزرگواری که نظر دادند یه ذره آگاهانه و با انصاف قضاوت می کردند ما ها که نظر میدیم نه جای اون معلم خاطی هستیم نه جای پدر و مادر نارین . فقط این مطلب را خواستم یادآوری کنم تورا به خدا هیچوقت بدون آگاهی کامل از موضوعی زود قضاوت نکنیم

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی