سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
روز چهارشنبه برگزار می شود
یکشنبه 15 اسفند 1395 / 14:21|کد خبر : 4600|گروه : فرهنگی

همایش تخصصی «نگاهی به تاریخ ادبیات هه ‌ورامی» /همایش استانی «ملا عبدالکریم مدرس» اردیبهشت 96 در دانشگاه پیام نور مریوان برگزار می شود

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مریوان با اشاره به برگزاری همایش تخصصی " نگاهی به تاریخ ادبیات هورامی" در 18 اسفند ماه، گفت: همایش استانی «ملا عبدالکریم مدرس» اردیبهشت سال آینده در دانشگاه پیام نور مریوان برگزار می شود.

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مریوان با اشاره به برگزاری همایش تخصصی " نگاهی به تاریخ ادبیات هورامی" در 18 اسفند ماه، گفت: همایش استانی «ملا عبدالکریم مدرس» اردیبهشت سال آینده در دانشگاه پیام نور مریوان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، دکتر کاظم حسنی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مریوان با اشاره به اینکه از 4 ماه گذشته تا کنون 12 همایش علمی و فرهنگی در این دانشگاه برگزار شده است، گفت:  روز چهار شنبه 18 اسفند همایش تخصصی «نگاهی به تاریخ ادبیات هه ‌ورامی» در این دانشگاه برگزار می شود.

وی محور های این همایش را 10 محور با هدف بررسی و تحلیل زبان ادبیادت و تاریخ  هورامان در سالن همایش های دانشگاه پیام نور با حضور صاحب نظران و نویسندگاه استان کردستان و مهمانانی در اقلیم کردستان عراق بعدازظهر روز چهار شنبه ساعت 14 الی 17 بعدازظهر برگزار می شود.

حسنی خاطرنشان کرد از 4 ماه گذشته همایش های با موضوعات کودکان کار، زیبار و پیامدهای زیست محیطی آن، زبان و ادبیات و ... برگزار شده است وی افزود: در 19 اردیبهشت ماه سال آینده نیز همایش استانی ماموستا عبدالکریم مدرس -فقیه، مفسر، محقق، مترجم و شاعر معاصر کرد - در دانشگاه پیام نور مرکز مریوان برگزار می شود.

رئیس دانشگاه پیام نور مریوان از برگزاری همایش شهر وشهروند، همایش کومسای در این دانشگاه را نشان از اهمیت و توجه این دانشگاه به مسائل فرهنگی و اجتماعی و علمی دانشگاه  است.

گفتنی است تعداد دانشجویان دانشگاه پیام نور مریوان بیش از  2 هزار و 100 نفر است در این دانشگاه 30 رشته گرایش، 10 هیئت علمی و 180 استاد مدعو فعالیت می کنند.
 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

مریواندوشنبه 16 اسفند 1395 | 09:43

1
1

آفرین به دانشگاه
عنوان همایش نشان از تدبیر و تخصصی بودن ان دارد

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی