سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
جمعه 13 اسفند 1395 / 16:11|کد خبر : 4592|گروه : اجتماعی

اغنیا وکیل پرودگار بر روی زمین هستند/ از بیت المال و سرمایه مردم مواظبت کنید

امام جمعه مسجد قبا مریوان در خطبه های نماز جمعه، گفت: نزد پروردگار خیرین و اغنیا جایگاه بزرگی دارند و آنها را وکیل خود در زمین نام برده است.

امام جمعه مسجد قبا مریوان در خطبه های نماز جمعه، گفت: نزد پروردگار خیرین و اغنیا جایگاه بزرگی دارند و آنها را وکیل خود در زمین نام برده است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، ماموستا فایق رستمی امام جمعه مسجد جامع بهاران در خطبه های نماز جمعه این شهر ، گفت: نباید با اعمال و رفتار و اظهارات خود در جامعه عامل اختلاف و فتنه شویم وی همچنین از مواظبت سرمایه های مردم و بیت المال تأکید کرد و افزود: یکی از توصیه های خلفا و بزرگان دین و پیامبر اسلام مواظبت از سرمایه و بیت المال است وی از خدمات شایان مسئولین خدوم جهت حفاظت از سرمایه مردم و نگهداری از سرمایه مردمی تشکر و قدردانی کرد.

وی در بخشی دیگر از خطبه خود به اغنیا و خیرین اشاره کرد و افزود: پرودگار از اغنیا به عنوان وکیل خود نام برده است و فقیران و نیازامندان را نیز اولاد و نزدیک خود قرار داده است. وی کمک به نیازمندان را یکی از بزرگترین ثواب های الهی برشمرد.

ماموستا رستمی اشاره به نزدیک شدن سال جدید از خیرین و اغنیا خواست به نیازمندان کمک کنند در سال جدید را با مشکلات کمتر و شادی و خوشحالی شروع کنند.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

فرهنگیجمعه 13 اسفند 1395 | 18:09

0
0

متاسفانه در این سالها شاهد حیف و میل شدن بیت المال توسط مدیران دنیا پرست دولتی هستیم که با حقوقهای نجومی و بذل و بخشش بیت المال میان همفکران و هم جناحی هایشان در حال تقویت اهداف گروهی خود می باشند و حال و وضع معیشتی مردم برایشان کمترین اهمیتی ندارد. دولت باید در خدمت ملت باشد و این وظیفه ذاتی دولت است و هر آنچه دولت دارد از صدقه سر همین مردم است.

پاسـخ

کاوهجمعه 13 اسفند 1395 | 18:12

0
0

در دولت بیت المال برای اهداف سیاسی و حزبی و منافع شخصی دولتی ها و طرفدارانش خرج میشود و اگر کسی انتقادی کند دهها برچسب و تهمت به او می زنند. این رسم انسانیت و مردم داری نیست

پاسـخ

صادقیجمعه 13 اسفند 1395 | 18:48

1
0

رحمت خدا بر جناب ماموستا رستمی امام جمعه محبوب و مردمی مریوان باد. عاملین فتنه و اختلاف در کشور انشالله ریشه شان خشکانده خواهد شد. ملت ایران از فتنه گران متنفر بوده و بساط فتنه را در چند ماه آینده بر خواهند چید.

1
0
مریوانه که م جمعه 13 اسفند 1395 | 21:44

و مرگ بر حامیان آشوب و فتنه و ظالمان که در حق مردم مریوان و ایران ظلم میکنند و مسبب تفرقه بین مسلمانان هستند و مدعیان دروغین اسلام و منفعت طلبان خائن هستند که خداوند وهابی داعش و کافران را قطعا به سزای عمل ننگینشان میرساند

پاسـخ

پیمانجمعه 13 اسفند 1395 | 19:15

0
0

آقایان به اصطلاح اصلاح طلب بیت المال را سرمایه خود میدانند و مردم را در فقر و گرسنگی و بیکاری قرار داده اند و انتظار دارند دوباره با وعده های توخالی مردم را گول بزنند تا همچنان بیت المال را در انحصار خود و اهدافشان قرار دهند و حالا که چند دستشان برای مردم رو شده و هیچکدام از وعده‌هایشان را در حق مردم عملی نکردند دارند با سو استفاده از بیت المال مردم را فریب می دهند تا قدرت و ثروتشان را حفظ کنند اما مردم فهیم تر از آن هستند که آقایان تصور میکنند.

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی