سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
تکذیب خبر خودسوزی جوان مریوانی در ادارە بنیاد شهید
سه شنبه 26 بهمن 1395 / 18:09|کد خبر : 4514|گروه : سیاسی

دروغ پردازی رسانه های خارج نشین در خصوص خودسوزی جوان مریوانی/ مدنی فرد: در سلامت کامل بسر می برم+فیلم

آراس مدنی فرد جوان مریوانی بعد از انتشار خبری در برخی از سایت های خارج نشین مبنی بر خودسوزی وی در اداره بنیاد شهید این شهرستان با تکذیب این اخبار از وضعیت جسمانی و سلامتی کامل خود خبر داد.

آراس مدنی فرد جوان مریوانی بعد از انتشار خبری در برخی از سایت های خارج نشین مبنی بر خودسوزی وی در اداره بنیاد شهید این شهرستان با تکذیب این اخبار از وضعیت جسمانی و سلامتی کامل خود خبر داد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، در روزهای گذشته تعدادی از سایت ها و رسانه های خارج نشین با انعکاس خبری مبنی خودسوزی جوان مریوانی بدلیل مشکلات مالی از وضعیت وخیم وی بر اثر جراحات ناشی از سوختگی خطرناکی و بستری شدن وی در بیمارستان خبر دادند.

در این سایت های خارج نشین آمده است: صبح روز ۲۴ بهمن در شهر مریوان جوانی با نام آراس ۳۳ ساله فرزند یکی از خانوادەهای موسوم بە "بنیاد شهید" رژیم ایران با مراجعه به اداره بنیاد شهید مریوان در این اداره اقدام به خودسوزی کرده است.

آراس مدنی فرد با تکذیب این خبر، از سلامتی کامل خود خبر داد و از رسانه ها خواست با اخبار نادرست باعث ناراحتی خانواده و بستگان وی نشوند.

آراس مدنی فرد با ارسال ویدئوی با بیان اینکه وی هیچ وقت خودسوزی نکرده است، گفت: اکنون در سلامت کامل بسر می برم و از بستگان و دوستان و همچنین مردم خواست به این اخبار کذب گوش ندهند.

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

کوردی1سه شنبه 26 بهمن 1395 | 19:14

4
1

درسته حالیا بنابردلایلی مشکلات مالی در مملکتمان وجود دارد ولی به جرات میتوان گفت که رسانه های خارج نشین یه کم دروغگو تشریف دارند و میخواهند به اخبار کوچک پیاز داغ زده که خوشمزه تر جلوه دهد...!

پاسـخ

س ص ح پ قجمعه 6 اسفند 1395 | 23:12

0
0

در منطقه لیلاخ بندۀ خدای را میشناسم (********* دهگلان ) که در کانالهای تلویزیون ( خارج - از ایران ) اعلام کردند . ایشان را ترور کرده اند . ودر بیمارستان درحال مرگ است . فیلمش اکنون موجود است . اتفاقا درحال پخش فیلم کنار زن وبچه ئش مشغول صرف غذا بوده است . به اهل خانواده ئش میگوید . اگر اکنون در کنار تان نبودم باور میکردید . باکمال تاسف اینگونه اقدامات را بعنوان خدمت بمردم بخورد مردم میدهند . ومی خواهند بگویند در ایران امنیت نیست . امنیت ایران هواپیماهای کشورهای خارج تایید میکنند . که شبانه روزی مثل ماشینهای خط شهری در رفت و آمدند . وملت بیدار است هیچگاه بقول این بزر گوار بنام ( کوردی 1 ) مشکلات مالی ویا گرانی و شاید مشکلات عدیده باشد . اما دروغ گوئی دشمنان نمی تواند آسایش وامنیت را ازما بگیرد این نعمت بزرگی است . که درکنار آن میشود بنعمتهای خدادادی دیگر برسیم ؛ زندگی بدون امنیت وپرورش بچه ها و جوانان واحترام و خدمت به جامعه وخلق خدا امکان ندارد . باید شکر گزار خدا باشیم واز نیروی امنیتی ونظامی انتظامی قدر دانی کرد . وسلام

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی