سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
در صورت اجرایی نشدن وعده ها؛
چهارشنبه 22 دی 1395 / 10:24|کد خبر : 4372|گروه : اجتماعی

نماینده مریوان وزارت نیرو را تهدید کرد

منصور مرادی گفت: طی سفر معاون وزیر نیرو به کردستان مقرر شد آب سدها به کردستان اختصاص داده شود،در همین رابطه ما نمایندگان استان اگر تا سه ماه دیگر این وعده اجرایی نشود در جلسات مربوط به آب شرکت نخواهیم کرد.

منصور مرادی گفت: طی سفر معاون وزیر نیرو به کردستان مقرر شد آب سدها به کردستان اختصاص داده شود،در همین رابطه ما نمایندگان استان اگر تا سه ماه دیگر این وعده اجرایی نشود در جلسات مربوط به آب شرکت نخواهیم کرد.

به گزارش زریوار خبر، نماینده مردم مریوان و سرو آباد در مجلس شورای اسلامی طی مصاحبه ای با خبرگار پارلمانی کردپرس در خصوص سفر اخیر معاون وزیر نیرو به استان کردستان،گفت:طی چند روز گذشته،جلسه مهمی مربوط به حوزه آب در سطح استان با حضور آقای انصاری معاون سد وزیر نیرو برگزار شد.


وی ادامه داد:در این جلسه مشکلات مهم آب و تخصیص آب استان مطرح شد و این که چرا وعده وزیر مبنی بر تحت پوشش قرار دادن آب سدها  انجام نشده است.


وی تصریح کرد:با توجه به آن که آقای انصاری معاون وزیر نیرو، مسئول معین استان در راستای اقتصاد مقاومتی است لذا انتظار داریم،دولت توجه ویژه به استان کردستان داشته باشد و در راستای عملی شدن اهداف اقتصاد مقاومتی برنامه درستی در خصوص استان کردستان اجرا نماید.


مرادی با تاکید وضعیت بحرانی روستاهای استان کردستان توضیح داد:بسیاری از روستاهای ما به دلیل نبود آب تخلیه شده اند و این زنگ خطری برای استان است.


وی یادآور شد:الان رشد جمعیت روستاهای ما رو به کاهش است و به دلیل کم آبی این آمار روزبه روز بیشتر می شود.


نماینده مریوان افزود:ما اصرار داریم که هر چه زودتر در مورد تخصیص آب سدها به استان کردستان توجه ویژه ای انجام گیرد،تا وضعیت کشاورزی و اقتصادی روستاها بهتر شود و شاهد مهاجرت معکوس باشیم.


وی تاکید کرد:ما تا سه ماه آینده جواب می خواهیم،اگر  جواب مثبتی نبینیم دیگر در جلسات مربوط آب شرکت نخواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

ریبوارچهارشنبه 22 دی 1395 | 17:25

1
0

تهدید جناب نماینده خیلی جدی بوده. و اگر ایشان در جلسات مربوط به آب شرکت نکنند پس چه بر سر آب مملکت خواهد آمد؟؟

پاسـخ

کاروپنجشنبه 23 دی 1395 | 17:38

1
0

آقای مرادي اگر قرار باشد به فکر بازگشت معکوس روستایان باشند لازمه رسما موضع خود را در این رابطه اعلام و برنامه هایش را شفاف به مردم حوزه های انتخابیه خود اعلام کند، یعنی واقعا چنین چیزی را می خواهد و انقدر احساس مسولیت می کند ؟!

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی