سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
سه شنبه 18 فروردین 1394 / 19:09|کد خبر : 434|گروه : اجتماعی

وضعیت فاضلاب محله نوبهار مریوان نیازمند توجه مسئولین+تصاویر

سرازیر شدن فاضلاب محله نوبهار شهر مریوان در چند ماه گذشته برای مردم آن محل مشکلاتی ایجاده کرده است که با وجود پیگیری های صورت گرفته تا کنون اقدامی موثر از سوی مسئولان برای حل این معضل صورت نگرفته است.

سرازیر شدن فاضلاب محله نوبهار شهر مریوان در چند ماه گذشته برای مردم آن محل مشکلاتی ایجاده کرده است که با وجود پیگیری های صورت گرفته تا کنون اقدامی موثر از سوی مسئولان برای حل این معضل صورت نگرفته است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، یکی از اهالی محله ی نوبهار مریوان با ارسال چند عکس از فاضلاب این محله به زریوار خبر از  سرازیر شدن فاضلاب در بخشی از این محله خبر داد. وی با بیان اینکه در چندین مورد مراجعه اهالی محل به اداره آب و فاضلاب و مکاتبه ی مرکز بهداشت با شهرداری و اداره آب و فاضلاب و همچنین انعکاس آن به فرمانداری مریوان تاکنون با وجود پیگیری های صورت گرفته از سوی ساکنان این منطقه هنوز اقدامی مثبت از سوی مسئولان برای حل این معضل صورت نگرفته است.

 

شهروندان نوبهار مریوان در بیان گلایه‌ها و درخواست‌های خود به سایت خبری تحلیلی  زریوار خبر اعلام کردند که ادامه رها شدن فاضلاب در محله نوبهار واقع در ضلع جنوبی مسجد طلحه برای کودکان خطرناک است و خواستار حل این معضل شدند. شهروندان این محله ضمن تأکید بر نگرانی از تأثیر منفی و مخرب وضعیت موجود بر سلامتی مردم به ویژه کودکان می افزایند با توجه به اینکه شرایط آب و هوا در حال گرم شدن است و احتمال شیوع بیماری های واگیر در روزها و ماههای آینده بیشتر می باشد از مسئولین درخواست کردند نسبت به حل فوری این معضل اقدام کنند.


حمید شالپوش مدیر آب و فاضلاب شهری مریوان در گفت و گو با خبرنگار زریوار خبر در این رابطه گفت: به محض اطلاع از موضوع، با فرستادن اکیپ اداره آب و فاضلاب، وضعیت محله نوبهار را اینگونه تشریح کرد: در سالهای گذشته بدلیل ساخت و سازهای غیر مجاز در این محله و همچنین افزایش آب های سطحی، گرفتگی و سرازیر شدن فاضلاب را موجب شده است.


شالپوش با بیان اینکه اداره آب و فاضلاب آمادگی دارد تا با احداث شبکه جمع آوری فاضلاب وضعیت موجود را سامان دهد تأکید کرد: قبل از هر کاری شهرداری لازم است در این محله با کف سازی و ساخت معبر، زمینه ساخت شبکه جمع آوری فاضلاب را برای اداره آبفای شهری مریوان فراهم کند.

 

وی تأکید کرد به محض ساخت معبر و کف سازی در این محله توسط شهرداری در اولین فرصت جهت ساماندهی وضع موجود اقدام خواهد کرد.

 

 

 

 

انتهای پیام/  

 

ZariwarKhabar Telegram Channel

برچسب ها

فاضلاب شهرداری گلایه مردم

بازدید ها : 3264

نظرات بینندگان :

جمالسه شنبه 18 فروردین 1394 | 19:31

0
0

سلام میری اونجا نوبهار خونه بخری میگن گرونترین نقطه شهره !!!!!!

پاسـخ

شهروندسه شنبه 18 فروردین 1394 | 23:36

2
0

همشهری نوبهاری وقتی بدون مجوز شهرداری و خودسرانه در تعطیلات و شب ها اقدام به ساخت وساز غیرمجاز می کردید،بایستی فکر اینجاش را هم می کردید .عامل مشکل ایجاد شده خود شمائید .

پاسـخ

منتقدچهارشنبه 19 فروردین 1394 | 07:33

0
1

آخه نا شهروند!!!!!!!!! عزیز شهرداری متولی ساخت و ساز مجاز یا غیر مجاز می باشد. شما کی هستید که در این مورد نظر می دید. در ثانی تمام خونه هایی که شما می بینید از شهرداری برگه عدم خلاف و در واقع نوعی جواز ورود به محلات شهری را گرفته اند.
از اینها که بگذیرم الان اونها ساکن بخشی از شهر مریوان هستند شهرداری و اداره آب و فاضلاب که در قبض آب آنها عوارض دفع فاضلاب دریافت می کند باید به فکر آنها باشد
از سایت زریوار خبر هم متشکریم

پاسـخ

حامی شهروندچهارشنبه 19 فروردین 1394 | 10:08

1
0

آخه آقای نا منتقد بلد نیستی نقد کنی بیجا اسمش رو نقد نگذار .
همه ما ها فقط خودمون رو می بینیم و چون خودم مون ذی نفعیم میایم قضاوت میکنیم.
من پارسال واسه ی ساخت و ساز 30 میلیون ازم گرفتم همین دیروز با اقتدار تمام و دفاع از صیانت شهروند بودنم رفتم شهرداری چون برگه برنده دستم بود جناب آقای معاون شهرداری و چند نفر از اعضا محترم شورا را مجبور شدن برای بازدید به محله مان اومدن و قول مساعدت خدمات شهری رو ازشون گرفتم که در اولین فرصت اقدام کنند.
شهرداری یک سازمان غیر انتفاعی است و اداره کردن و مدیریتش نیازمند پول شهروندان است نه شهر نشینان . همه ی افرادی که در شهر هستتند که نمیشه اسم شهروند روشون گذاشت ! خیلی ها شون شهر نشینن و این کا ملا یک امر طبیعیست که( شهر نشینان) دچار یه همچین مشکلاتی شوند.

پاسـخ

فرماندارچهارشنبه 19 فروردین 1394 | 11:50

0
0

با سلام
مدیران سایت آیا می شه از طریق فرمانداری و ادارات مربوطه پیگیری گردد.
اگر می شه به داد مردم برسید

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 19 فروردین 1394 | 13:21

0
0

شهروند عزیز وقتی ساخت و ساز غیر مجاز می سازی باید اینجوری پیش بیاد تا بعداً دیگه خلاف ساخت و ساز نکنی ضمناً شهرداری و اداره اب و فاضلاب حقشونه که در قبض آبتون عوارض بگیرن تا یاد بگیری ساخت و ساز با مجوز چیه خخخخخخخخخخخخ

پاسـخ

خله میتانچهارشنبه 19 فروردین 1394 | 13:43

0
0

آخه نا شهروند!!!!!!!!! مگر خدای نکرده همین عوامل شهرداری نیستند که اجازه میدند شب ها و تعطیلات ساخت و ساز بشه،چند مورد براتون رو کنم قانع بشی

0
0
آشنا چهارشنبه 19 فروردین 1394 | 15:13

سلام کا خله میتان کمی صبر داشته باش و در محلات حاشیه خونه نساز

0
0
شهروند چهارشنبه 19 فروردین 1394 | 21:11

تکیه کلامت ناشهروند شده ! ای شهرنشین خوب . وقتی کارت شهری بهت دادن مطمئناً به مرور و گذشت زمان هم ادبیات شهری یاد می گیری و اونموقع خودت هم به حال شهرنشینیت تأسف می خوری .

پاسـخ

شهروندپنجشنبه 20 فروردین 1394 | 07:48

0
0

آقا یا خانم محترم یه کم ادب داشته باش و فرهنگ شهرنشینی رو یاد بگیر ناشهروند یعنی چی؟ هان! ضمناً اگه میدونستی شهر نشین و ساخت و ساز غیر مجاز چیه امروز فاضلابتون اینطوری نبود با اون کوچه های تنگ و یه متری تون که خونه همسایه روبرو رو میتونید ببینید.خخخخخخخخخخخخخخ

پاسـخ

محمدپنجشنبه 20 فروردین 1394 | 20:23

0
0

نامسلمان ها چرا خودتونو به آب و آتش می زنید ، چرا اینقدر ساده لوح هستید فک می کنید مسولین کاری می کنند مگر تا به حال به نظرات مردم گوش کردن مگر تا به حال اقدامی کردن. مطمن باشید اینبار هم کاری نمی کنند

پاسـخ

ساکن نوبهارشنبه 22 فروردین 1394 | 08:10

0
0

از فرماندار محترم درخواست پیگیری داریم.
در ضمن دوستان عزیز تمام خونه هایی که در محله نوبهار هستند جهت وصل انشعاب آب و برق و گاز از شهرداری جواز وصل انشعاب گرفته اند.

پاسـخ

همشهرییکشنبه 23 فروردین 1394 | 11:17

0
0

باسلام به جای این همه چونه زدن لطفا به فکر نانوایی ها باشید غیرتتون اونجا بیدار شه تو نانوا با شاطر

پاسـخ

نوبهاریکشنبه 20 اردیبهشت 1394 | 23:25

0
0

درود به آقای فرماندار برای پیگیری شما و درود فراوان تر برای سایت باارزش زریوار خبر

پاسـخ

بهاریسه شنبه 6 مرداد 1394 | 21:54

0
0

از سایت شما که مشکلات محله را انعکاس دادید متشکریم.مممممم

پاسـخ

اسماعیلدوشنبه 6 مهر 1394 | 01:45

0
0

با تشکر شهرداری فکری به حال اسفالت این محله ‌‌،نوبهار، بکند.

پاسـخ

تاتادذئدذیکشنبه 1 فروردین 1395 | 13:32

0
0

محله ی نو بهار نابود بو

پاسـخ

ریارشنبه 4 خرداد 1398 | 13:10

0
0

سلام من اسمم محمد است

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی