سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
گزارشی که حتی برخی محافل می‌گویند به دست رئیس جمهور رسیده است
شنبه 11 دی 1395 / 12:56|کد خبر : 4331|گروه : سیاسی

ریزش آرای روحانی در مناطق مرزی

بر اساس گزارشی که حتی برخی محافل می‌گویند به دست رئیس جمهور رسیده است، وضعیت حجت‌الاسلام روحانی در مناطق مرزی و خصوصاً مناطق قومیت‌نشین مناسب نیست و به دلیل عدم تحقق وعده‌های دولت، سرعت ریزش آرای وی در این مناطق زیاد شده است.

بر اساس گزارشی که حتی برخی محافل می‌گویند به دست رئیس جمهور رسیده است، وضعیت حجت‌الاسلام روحانی در مناطق مرزی و خصوصاً مناطق قومیت‌نشین مناسب نیست و به دلیل عدم تحقق وعده‌های دولت، سرعت ریزش آرای وی در این مناطق زیاد شده است.

به گزارش زریوار خبر، بر اساس گزارشی که حتی برخی محافل می‌گویند به دست رئیس جمهور رسیده است، وضعیت حجت‌الاسلام روحانی در مناطق مرزی و خصوصاً مناطق قومیت‌نشین مناسب نیست و به دلیل عدم تحقق وعده‌های دولت، سرعت ریزش آرای وی در این مناطق زیاد شده است.


برخی نزدیکان گروه اعتدال تصمیم دارند در این خصوص فعالیت‌هایی را سامان دهند بر این اساس تلاش دارند تا هر کدام از مسئولان دولتی که وجهه خوبی هم دارند، به یکی از استان‌های مرزی رفته و وضعیت را بررسی و رایزنی‌هایی در این خصوص داشته باشند.


گفته شده سفرهای محمود واعظی به کردستان، نوبخت به همدان و کرمانشاه و وزیر بهداشت به سیستان در همین راستا بوده که بتوانند شوکی به مردم وارد کنند و یک قول و وعده‌ای هم بدهند تا بیشتر از این ریزش رأی نداشته باشند و بتوانند آن را متوقف کنند.


منبع: تابناک

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهرامشنبه 11 دی 1395 | 13:34

0
0

فرستادن اقایان به این استانها برای آقای روحانی هیچ فایده ایی ندارد مردم دیگر گول نمی خورند زمان عوام فریبی به سر آمده است کلید آقای روحانی نتوانست هیچ قفلی راباز کند اعتدالیون یا منفعت طلب ها هم بهتر است دست از عوام فریبی بردارند

پاسـخ

مرز نشینشنبه 11 دی 1395 | 13:54

4
0

وعده هایشان دروغ بود بلاخره مردم هم می فهمند دیگر زشته برای باردوم کلاه سرمان برود.
خداحافظ روحانی .............................

پاسـخ

یک فرهنگیشنبه 11 دی 1395 | 15:04

0
0

آمدی جانم به قوربانت ولی حالا چرا؟ ببخشید مردم را بلانسبت ....... قولهای زیادی دادی ولی به هیچ قولتان عمل نکردی .مگر مردم کورد ایرانی نیستند تابع دستور رهبر معظم انقلاب نیستیم .ولایت مدار نیستیم در هشت سال جنگ زیر بمباران چه بمبهای شیمیای لاپالم .بمبهای خوشه ای .هشت سال آقای روحانی کم نیست متاسفم قراربود استاندار کورد باشد ولی چه شد اگر کورد استاندار باشد تجزیه طلب هستیم نخیر ما از تمام ایرانیها ایرانی تریم افتخار هم می کنیم که ایرانی هستیم هیچ کس هم حق ندارد که از ما کوردها خودش را ایرانی تر بداند .فرماندار که انتخاب می کنید افراد خوش نام انتخاب نکردند به مرز نشینان اهمیت ندادید .در رابطه بت مناطق آزاد دولت فقط رفع مسولیت کرد ولی عملا هیچ کتری انجام نداد زیر ساخت درست نکروید وخیلی چیزها که در این چهار ستل که انجام ندادید متاسفم رای می دیم ولی نه بخ شما آقای روحانی یک چیز دیگر مردم کوردستان دیگر با مفهومهای چون اصلاح طلبی وتدبیر وامید فریب نخواهند خورد در انتخابات مجلس هم نشان دادیم

پاسـخ

س ص ح پ قیکشنبه 12 دی 1395 | 20:15

1
0

حقوق بگیران نجومی از ملّت گرسنه خبر ندارند ، مملکت را ویران کردند ، انتظار تشویق وتشکر را دارند ؛

پاسـخ

س ص ح پ قجمعه 17 دی 1395 | 01:15

1
0

رئیس جمهور هر کشوری برای کشورش محترم است ، من از شما خواهشمند م . به بیمارستانها وروستاها وبازارها رفته ودیدن فرمائید ، مردم پول خرید ندارند ، کفش ولباس مایحتاج خودشانرا تهیه کنند ، دانش آموز به معلمش مینویسد اگر دارید لباس کهنه بزرگ یا کوچک دورش نیاندازید بمن بدهید ، بپوشم سرما آزارم میدهد ، اما آقایان مسئولین ومدیران صدها میلیون پول بجیب میکشند ، شما شخص محترم را من که نمی شناسم . خیلی خیلی ببخشید ، یا خبر نداری از کشور یا شوخی می کنید . وسلام . دراین حال رئیس محترم جمهور میفرمایند خلاف نکرده اند ، هزاران میلیارد مفت خوری شده اشکال ندارد ، آیا ملت خوابش برده یا واقعا صبور است ؛
پاسـخ

پاسـخ

س ص ح پ قشنبه 18 دی 1395 | 00:03

0
0

من نمیدانم : چرا اکثرا بعد ازنظریه بنده نظری داده نمیشود چرا ؟

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی