سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
یک منتقد دولت خطاب به معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان؛
سه شنبه 7 دی 1395 / 13:08|کد خبر : 4316|گروه : سیاسی

کدام خدمتی را در کردستان انجام داده‌اید که مردم از شما تشکر نکرده‌اند؟/ تنها یک طرح عمرانی اجرا‌شده در کردستان را برای مردم بازگو کنید/ مردم همه چیز را می‌بینند و می‌دانند

یک منتقد دولت در کردستان گفت: آقای آشناگر معاون محترم سیاسی امنیتی استانداری کردستان کدام خدمتی را در کردستان انجام داده‌اید که مردم از شما تشکر نکرده‌اند؟.

یک منتقد دولت در کردستان گفت: آقای آشناگر معاون محترم سیاسی امنیتی استانداری کردستان کدام خدمتی را در کردستان انجام داده‌اید که مردم از شما تشکر نکرده‌اند؟.

به گزارش زریوار خبر به نقل از کُردتودی، علیرضا آشناگر چندی پیش در دیدار با تعدادی از جوانان اصلاح‌طلب شهرستان دیواندره با بیان اینکه علیرغم کارها و اقدامات ارزنده انجام شده، دولت مورد هجمه واقع می‌شود، گفت: باید واقع بینانه و با ارائه عدد و رقم از دولت دفاع کنید.
 
او گفته بود: مخالفان در تلاشند تا سطح مطالبات از دولت را بالا ببرند و بالابردن مطالبات کمکی به توسعه استان نمی‌کند!
 
اما یکی از منتقدین دولت تدبیر و امید در استان کردستان در واکنش به اظهارات وی به خبرنگار کُردتودی، گفت: معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان که اخیراً با تعدادی از جوانان اصلاح‌طلب دیواندره‌ای دیدار داشته، گفته است؛ خدمات دولت را منصفانه اعلام کنید. ما هم انتظار داریم این خدمات منصفانه اعلام شود.
 
عباس حسین‌پناهی افزود: اما آقای آشناگر معاون محترم سیاسی امنیتی استانداری کردستان کدام خدمتی را در کردستان انجام داده‌اید که مردم از شما تشکر نکرده‌اند؟.
 
حسین‌پناهی تصریح کرد: شماه بیایید در تلویزیون و رسانه‌ها صریح و منصفانه خدمات این سه سال و چند ماه دولت در کردستان را برای مردم تشریح کنید. آیا واقعا خدماتی داشته‌اید؟
 
این منقد افزود: اینکه در مسائل اقتصادی فاصله بین فقیر و غنی روز به روز بیشتر و بیشتر می‌شود به نظر شما این خدمت رسانی است؟
 
او خطاب به معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: فقط یک طرح عمرانی را برای مردم کردستان نام ببرید که در این مدتی که از عمر دولت تدبیر و امید می‌گذرد در استان کردستان اجرا شده باشد.
 
حسین‌پناهی ادامه داد: در حوزه مسائل فرهنگی چه دستاوردی داشته‌اید؟ آیا نام این را تحول فرهنگی می‌گذارید که یک هفته با پول شورا و شهرداری برای تفریح به بندر انزلی سفر کردید؟.
 
این منتقد دولت تصریح کرد: امروز متأسفانه این آقایان ( مسئولان دولتی ) دچار یک نوع شعارزدگی شده‌اند. آرزوی ما موفقیت دولت است چون موفقیت دولت سربلندی نظام را در برخواهد داشت.
 
وی بیان کرد: امروز انتقاد ما این است که در این مدت بیش از سه سال که از عمر دولت می‌گذرد عملکرد خاصی نداشته‌اید و مردم همه چیز را می‌بینند و می‌دانند.
 
حسین‌پناهی افزود: دولت نه در زمینه توسعه مسائل اقتصادی، نه در زمینه مسائل عمرانی، نه مسائل فرهنگی، نه مسائل آموزشی و نه در هیچ زمینه توسعه و آبادانی کردستان موفقیت و دستاوردی نداشته است.
 
این منتقد گفت: تنها دستاورد دولت در کردستان جابجایی برخی افراد وابسته به یک جناح خاص در ادارات بوده که کاملاً با شعار اعتدال دولت تدبیر و امید در تضاد است و با قاطعیت می‌توان گفت دولت در کردستان در این مدت سه سال و چند ماه تنها مشغول سیاسی‌کاری بوده و است همین!
 
انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

نیماسه شنبه 7 دی 1395 | 16:20

7
4

دولت تدبیر وکلید نه تنها کاری برای کردستان بلکه برای کل ایران انجام نداده که ازش تشکربشه

پاسـخ

احمدیسه شنبه 7 دی 1395 | 19:04

2
3

حرف حساب جواب ندارد. احسن به اقای حسین پناهی

پاسـخ

زنده باد روحانیچهارشنبه 8 دی 1395 | 01:51

2
5

زنده باد جناب روحانی رییس جمهور که ایران را به سمت یک کشور خوب بیش می برن

3
2
گاران چهارشنبه 8 دی 1395 | 19:10

شما درست میگی داره کشورو به سمت باغ گلابی میبره

3
2
خادم الشهدا جانباز اعصاب وروان وشیمیایی ذوالفقاربابایی چهارشنبه 8 دی 1395 | 21:02

اقای برادر ظاهرن خوب بهت رسیدی میشه فلاکت درایران دادمیزنه ازدست اقای روحانی

پاسـخ

زانکوپنجشنبه 9 دی 1395 | 18:43

0
1

کجاست کارهای دولت تدبیر و امید در کردستان؟؟ چرا مردم چیزی را جز باند و باند بازی و پست و ریاست دادن به یک عده همفکران دولت که نظری جز نظر روحانی را بر نمی تابند از دولت در کردستان ندیده اند ؟

پاسـخ

اشنایکشنبه 12 دی 1395 | 11:36

1
0

اینم دسته گل تازه دولت برای کردستان و وضعیت افتضاح بودجه
http://www.tabnakkordestan.ir/fa/news/352362
بنفش ها مچکریم

پاسـخ

س ص ح پ قیکشنبه 12 دی 1395 | 20:33

0
0

در جواب این بزرگوار > < زنده باد جناب روحانی رییس جمهور که ایران را به سمت یک کشور خوب پیش می برند >< رئیس جمهور هر کشوری برای کشورش محترم است ، من از شما خواهشمند م . به بیمارستانها وروستاها وبازارها رفته ودیدن فرمائید ، مردم پول خرید ندارند ، کفش ولباس مایحتاج خودشانرا تهیه کنند ، دانش آموز به معلمش مینویسد اگر دارید لباس کهنه بزرگ یا کوچک بمن بدهید ، بپوشم سرما آزارم میدهد ، اما آقایان مسئولین ومدیران صدها میلیون پول بجیب میکشند ، شما شخص محترم را من که نمی شناسم . خیلی خیلی ببخشید ، یا خبر نداری از کشور یا شوخی می کنید .********وسلام . دراین حال رئیس محترم جمهور میفرمایند خلاف نکرده اند ، هزاران میلیارد مفت خوری شده اشکال ندارد ، آیا ملت خوابش برده یا واقعا صبور است ؛

پاسـخ

کردستانیکشنبه 19 دی 1395 | 00:17

0
0

درود بر شرفت اقای حسین پناهی

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی