سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
با حکم وزیر بهداشت؛
شنبه 4 دی 1395 / 18:50|کد خبر : 4307|گروه : پزشکی

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی کردستان منصوب شد

وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر سیامک واحدی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني کردستان منصوب کرد.

وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر سیامک واحدی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني کردستان منصوب کرد.

به گزارش زریوار خبر به نقل از وبدا متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقاي دكتر سیامک واحدی

عضو محترم هیأت علمی دانشگاه

 

با سلام؛

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالي، به موجب اين ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني کردستان منصوب مي شويد.
 

از جناب عالي انتظار دارم با استفاده از توان تخصصي و كارشناسي اعضاي هيأت علمي و كاركنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفيت منابع بالقوه ساير بخش هاي حوزه مأموريت خود اقدامات زير را انجام دهيد:
 

1-  تأمين، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم به ويژه محرومين و نيازمندان

2-  ارتقاء برنامه¬هاي جاري حوزه هاي بهداشتي، درماني، آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و دانشجويي

3-  صيانت از منابع انساني، فيزيكي و مالي

4-  عملياتي نمودن برنامه پنجم توسعه و برنامه سلامت دولت يازدهم

5-  توسعه عدالت در سلامت در حوزه مأموريت خود

6-  توجه به امر اعتدال، توانمندي و شايسته سالاري در انتصابات و تكريم اعضاي هيأت علمي و كاركنان حوزه سلامت

اميد است با اتكال به خداوند متعال در انجام شايسته وظايف با رعايت قانون مداري، اعتدال گرايي و منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد موفق و سرافراز باشيد.

 

دكتر سیدحسن هاشمی

وزیـر

به گزارش زریوار خبر، دکتر طیب قدیمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی نزدیک 10 سال به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان بود و دكتر سیامک واحدی نیز نزدیک دو سال در شهرستان مریوان خدمت کرده است.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

همکارشنبه 4 دی 1395 | 19:07

37
2

این وزیر آخر دوره وزارتش یادش افتاد چکار کنه. به چه دردی می خوره. قدیمی که علوم پزشکی کردستان رو به گند کشید. بخصوص مریوان و سروآباد

پاسـخ

همکارشنبه 4 دی 1395 | 19:09

43
1

بند ششم این حکم جای تعمق داره امیدوارم دکتر واحدی بهش توجه کنن. چیزی که سالهاست در علوم پزشکی کردستان رعایت نمی شه

16
0
..... دوشنبه 6 دی 1395 | 14:08

كاملا موافقم.

پاسـخ

شهروندشنبه 4 دی 1395 | 19:48

26
2

خدا ازش نگذره با این کارهایی که در مریوان انجام داد .امیدوارم دکتر واحدی نقیصه ها را جبران کند

9
0
شهروند یکشنبه 5 دی 1395 | 17:30

چرا منفی زدی دوره بخور بخور و جیم بازی تمام شد.

پاسـخ

فوادمصطفیشنبه 4 دی 1395 | 20:26

35
1

‏ضمن عرض سلام وخسته نباشید خدمت بزرگواران انتصاب به حق وشایسته جناب اقای دکترسیامک واحدی مایه مسرت برای استان کردستان میباشد امیدواریم همچون گذشته منشاء خیروتحولات مثبت دراستان باشید.. انشالا اقای حاج مرادی هم بااقای قدیمی دانشگاه راترک کنند چون واقعااین ۱۰سال حوزه علوم پزشکی هیچ رشدی نکرد...

پاسـخ

منتقدشنبه 4 دی 1395 | 21:25

27
1

انشالله همه مسولین رده بالا دانشگاه جابجا بشن خصوصا سیف الله مرادی ******

0
0
همدرد سه شنبه 14 دی 1395 | 00:51

http://2no.co/2fNw5.jpeg
دوست عزیز درد ما مشترک است بد نیست این را هم نگاه کنی.

پاسـخ

فتحییکشنبه 5 دی 1395 | 13:04

22
14

دکتر قدیمی و شرکای عزیزشان برای یک دهه در جهت ارتقا اعضای هییت علمی نه تنها کاری نکردند بلکه هر کس منتقد شان بود ***** قدرت سرکوبشان کردند.

19
0
پرسنل دوشنبه 6 دی 1395 | 09:52

من نظر شما را نقد نميكنم . اما دانشگاه فقط اعضاي هيات علمي نيستند. هيات علمي ها فقط بخش بسيار كوچكي از پرسنل دانشگاه را تشكيل ميدهند. كه الحمدالله هميشه هم در حال ارتقا هستند و البته ناراضي !

0
0
کارمند پنجشنبه 9 دی 1395 | 21:10

قدیمی برو خونه راحت بخواب خخخخخخخخ

پاسـخ

پرسنلیکشنبه 5 دی 1395 | 13:39

24
0

ضمن تبریک ،امیدوارم دکتر واحدی بتواند مشکلات چندین ساله دانشگاه را برطرف کند و عده‌ای از مدیران را که بر کرسی ریاست هستند مثل: مرادی قطبی و عواملشان را یه تکونی بدهد

پاسـخ

منتقدیکشنبه 5 دی 1395 | 21:55

10
0

باید جابجایی سیف الله مرادی در اولویت دکتر واحدی باشه والا هیچ کاری پیش نمیره.

پاسـخ

لطفیدوشنبه 6 دی 1395 | 01:29

6
0

سلام دکتر واحدی تبریک عرض میکنم جنابعالی که دو سالی مریوان تشریف داشتید اطلاع دارید سرعت رسیدگی به بیماران اورژانسی در حد منفیه و دکترهای متخصص حاضر نیستند بخاطر یک فرد که در حال مرگه مطب رو ترک کنند یا نصف از خوابشان بگذرند. اطلاع دارید نرخ درج شده روی جلد داروها با قیمت فروش آنها در داروخانه‌های مریوان چقدر اختلاف داره و نظارتی وجود ندارد و خیلی چیزها که خودتان بهتر از همه می دانید گفتنش بصورت عمومی باعث چه افشاگری وحشتناکی در حوزه بهداشت و پزشکان عمومی ومتخصص و اورژانس و داروخانه ها ی مریوان میشوند پس خواهش میکنم با انصاف و انسانیتی که دارید حالا در پست ریاست بداد این مردم بیچاره برسید

پاسـخ

م.زدوشنبه 6 دی 1395 | 09:03

12
2

انتصاب به جا و شايسته جناب آقاي دكتر سيامك واحدي نه تنها سبب نشاط جامعه دانشگاهي كه مايه مسرت مردم استان كردستان است . با توجه به شناختي كه اينجانب از زماني كه ايشان پزشك عمومي بودند دارم ، دكتر واحدي پزشكي است كه ديدگاهش به بيماران مشتري مدارانه نيست. به درمان بيماران و خدمت به اقشار نيازمند عشق مي ورزند. پزشكي بسيار حاذق و البته متعهد و دلسوزند. در زمينه علوم روابط اجتماعي از بطن جامعه بوده و از روابط اجتماعي بسيار بالائي برخوردارند. سوابق مديريتي درخشاني دارند. از همه مهمتر انساني خوش فكر،متواضع و وارسته اند. جاي تبريك به تك تك مردم شريف استان كردستان دارد.
از خداي بزرگ خواهانم دكتر واحدي را در انجام صحيح اين وظيفه خطير و با ارزش ياري دهد و در انجام اين مهم هم سربلندتر از هميشه باشند. جناب آقاي دكتر واحدي جامعه دانشگاهي بي صبرانه در انتظار تغييرات مثبت در دانشگاه است.
جا دارد به جناب آقاي دكتر هاشمي بگوئيم: جناب آقاي وزير واقعا انتخاب شايسته و به جائي بود. دست مريزاد، دست مريزاد و دست مريزاد.

پاسـخ

کارمنددوشنبه 6 دی 1395 | 13:28

18
0

بنام خدا .واقعا هیچ کدام از بندهای قید شده در نامه وزیر در این دانشگاه 10 ساله که اجرا نشده مخصوصا بند 6 امیدوارم دکتر واحدی منشا تغییرات مثمر ثمری در این دانشگاه باشند .از پارتی بازی و سطحی نگری ******* خسته شدیم.

14
0
طرفدار عدالت سه شنبه 7 دی 1395 | 09:18

كاملا موافقم . ان شا الله بند 6 اولويت اول اول اول دكتر واحدي باشه .اگه بند 6 رعايت نشه ، هيچ اتفاقي با عوض شدن فقط رئيس نمي افته . و دانشگاه همونيه كه بود.

12
0
پرسنل سه شنبه 7 دی 1395 | 13:34

موافقم . همه منتظريم ببينيم چي ميشه؟ تغييرات به نفع همه است.

پاسـخ

کارمند بازنشستهدوشنبه 6 دی 1395 | 22:12

7
0

انتصاب آقای دکتر واحدی راتبریک میگویم امیدوارم تغییراتی افرادی که ریاست انها مرادی ودکترقطبی موروثی شده یه تکونی به آنها داده شود

پاسـخ

اميدوارچهارشنبه 8 دی 1395 | 08:01

4
0

دوستان نگراني همه ما از ادامه وضع موجود كاملا طبيعيه . اما دكتر واحدي مدير بي تجربه اي نيست كه هفته اول جابجا و عدم نياز و ...... بده . قطعا انتظارات دانشگاهيان و جامعه را درك ميكنن و تغييرات لازم را اعمال خواهند كرد اما نه هفته اول . اين كارا كار مديراي تازه به دوران رسيده است كه از راه نرسيده خودشون رو زير سؤال مي برن. اين مديران در حقيقت نامدير و عجول و دهن بين بدون ارزيابي وضع موجود و جايگزين مناسب فقط روي حساب صحبت اطرافيان اقدام ميكنن. اما يك مدير داراي تجربه سنجيده عمل ميكنه و هرگز روز اولي كه ابلاغ گرفت دست به تغيير نميزنه . البته دانشگاه ما از نوع مديران عجول كم نداره و كم نداشته . از طرفي دكتر واحدي از آن دسته مديراني نيست كه وقتي ابلاغ زد ، كنترل و ارزيابي نكنه. بلكه قطعا شيوه مديرت مديران را پايش خواهد كرد و در صورت خطا ي مديران،به فكر جايگزين هاي مناسب هم خواهند بود . با آرامش فرصت بدهيد تا كابينه جديد خودشان را ارزيابي و معرفي بفرمايند. اميداريم با ياري خدا و تدبير ايشان ، دانشگاه روزهاي خوبي در پيش داشته باشد.

پاسـخ

تذكرچهارشنبه 8 دی 1395 | 08:54

5
0

هيچ رياستي جز رياست پروردگار ماندگار و هميشگي نيست. فقط خوبي و بدي ماندگاره . همه درس بگيريد مديران عزير در هر دستگاه و هر جا هر روز اين تغييرات ميبينيد اما همچنان در دوران مديريتتان ناعادلانه رفتار ميكنيد !!؟؟ مديريت را فرصتي براي عدل و انصاف بدانيد.
حضرت علي (ع) ميفرمايند: نيازهاي مردم به شما درهاي رحمت پروردگار است . اما بدا به حال مديراني كه نه تنها درهاي رحمت را به روي خود ميبندندكه درهاي عذاب را با تبعيض و تهمت به روي خود ميگشاند. منظورم هيچ فرد يا افراد خاصي نيست فقط خواستم بگويم شايد گوش شنوائي باشد . خدايا توكل برتو

پاسـخ

خسته از تبعيضچهارشنبه 8 دی 1395 | 12:21

4
0

فرض كنيد همه خوب .اصلا همه مديران عالي و خوش درخشيدند. اما تو رو خدا فرصت را به ديگران هم بدين . آخه ميز رياست كه ارثيه خونه باباي كسي نيست به خدا . بسه ديگه. بسه .

پاسـخ

رحمانیچهارشنبه 8 دی 1395 | 23:21

3
1

دکتر واحدی ازت خواهش میکنیم نظارت و کنترل درست در قسمت اورژانس بیمارستان های مریوان و رسیدگی به افراد بیمار در این قسمتها را شدت ببخشید خیلی از مردم مریوان از بی تفاوتی پزشکان و پرستاران به شدت ناراضی هستند و خودتان هم شاهد این وضع بو ده اید شما را به خدا پشت گوش نندازید و برخورد پرسنل این بیمارستان‌های مریوان با مریضها و مردم اصلا خوب نیست

پاسـخ

یک بیمارپنجشنبه 9 دی 1395 | 12:15

4
0

قبل از هرچیزی درود برشرف جناب وزیر تبارک الله :

جناب دکتر واحدی بهت تبریک میگم . شما یک پزشک با اخلاق و متعهد هستید من کارمند نیستم تا تعصبی حرف بزنم من پارسال تحت نظرشما بودم تو سی سییو بودم حضرتعالی به دادم رسیدید خدا به دادت برسه .
یک پیشنهاد دارم دارودسته قدیمی ***** رو جم کن برن. موفق باشید

پاسـخ

تغيير مديريت لازمه حيات سيستمسه شنبه 14 دی 1395 | 13:42

3
0

تغيير مديريت لازمه حيات سيستم است و تغيير يك مدير الزاما به معناي خوب يا بد بودن مدير نيست ولي لازمه تغيير در يك سيستم تغيير بدنه مديريتي اون هست . بنا بر اين سياست لازمه مديراني كه دوره مديريت طولاني داشته اند كنار گذاشته شوند. البته به يك مدير بايد فرصت مديريت داد تا برنامه هايش را اجرا كند. حتي براي اداره كشور در بالاترين پست و مقام اجرائي، 4 سال و در صورت تائيد مجدد 8 سال در نظر گرفته شده . حالا اين زمان را در دستگاههاي اجرائي خودتان محاسبه بفرمائيد .هر 3 سال يك بار بايد مديران كنار گذاشته شوند .مگر اينكه اكثريت زير مجموعه آنچنان از آنها راضي باشد كه بخواهد دوران مديريت مدير را يك سال تمديد كنند . وگرنه خود مدير هم تغيير شخصيت ميده و فكر ميكنه از اون بهتر كسي نبوده و نيست و اينجاست كه همه چيز خراب ميشه البته جز براي اطرافيان خوشبخت مدير كه در اين زمان بيش از هميشه ايام به كامشان خواهد بود .و خودشان هم نيمچه مديري ميشوند براي بقيه و بقيه سازمان(غير مديران) دادشان به هيچ جا نمي رسد.

پاسـخ

میناپنجشنبه 16 دی 1395 | 08:11

0
1

دکتر اوحدی امید است به پارتی بازی های قدیمی پایان دهید متخصصان حقوق نگرفته در انتظار تغییر هستند. به زیر میزیهای پزشکان در شهرستانها خاتمه دهید . پزشکان چشم وگوش، ارتوپدی در شهرستانها چنان پول وپله جمع کردند علاوه بر طبابت در ساخت وساز ها هم سهیم هستند. چراآنها را به زادگاهشان بر نمی گردانید آنقدر خوردن دارند می ترکند. نمونه این پزشکان در شهر.. زیاد هستند بررسی کنید اجازه قربانی شدن بیش از حد ندهید . وزیر بهداشت هم آخر عمر دولتش یاد کردستان افتاد دستش درد نکند اما بسیار بسیار دیر جنبید .چه پولهای ناحقی که از بیماران بدبخت گرفتند

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی