سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
شنبه 4 دی 1395 / 11:53|کد خبر : 4304|گروه : اقتصادی

انتقاد کارگران و کارفرمایان نانوایی های مریوان از کیفیت آرد

کارگران و کارفرمایان نانوایی های مریوان از کیفیت پایین آرد انتقاد دارند.

کارگران و کارفرمایان نانوایی های مریوان از کیفیت پایین آرد انتقاد دارند.

به گزارش زریوار خبر به نقل از ایلنا، جمعی از کارگران و کارفرمایان نانواییهای سنگکی مریوان در تماس با ایلنا از کیفیت آرد دریافتی انتقاد کردند.
 

به گفته این کارگران، وزارت بازرگانی بر کیفیت گندم خریداری شده توسط کارخانه های آرد شهرستان نظارت ندارند و این گندم از کیفیت لازم برخوردار نیست.
 

کارفرمایان نانوایی‌های مریوان می گویند: اگر کار به همین روال پیش برود، در آینده نزدیک مشتریان خود را از دست خواهد داد و بازار کار کساد خواهد شد.
 

کارگران نیز با بیان این که بهتر است به جای تسلط واسطه گری در بازار گندم و آرد، نظارت حاکم شود؛ می گویند: این بی کیفیتی نه تنها در تعارض با منافع مردم است، بلکه  امنیت شغلی کارگران نانوایی ها را از بین می ‌برد و به ازدیاد نرخ بیکاری می انجامد.


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

کاکمشنبه 4 دی 1395 | 22:42

3
2

درست است که آرد بی کیفیت است ولی می توان باکمی تدبیر نان رادرست پخت کرد ،در بعضی مواقع نانوایان نان نصف سوخته یا خام تحویل مشتری می دهند

پاسـخ

علادوشنبه 6 دی 1395 | 01:05

0
0

نان های سنگک که بعد نیم ساعت قابل خوردن نیست و نانهای لواش هم فوقش یک روز قابل خوردنه، کیفیت نانهای مریوان زیر صفره و در کشور بدترین است و جالبه نانوایان محترم از کیفیت آرد اظهار نا رضایتی کرده اند ولی همین مردم که شب و روز از نانوایان و نان های غیر قابل مصرفی که از روی ناچاری می خرند غر می زنند اما هیچ کسی که ادعای حمایت از حقوق مردم رو داره مانند اتحادیه و تشکلهای مردمی در این باره انتقادی نکرده اند تا خود نانوایان با غیرت اعتراض کردند

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی