سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
یکشنبه 28 آذر 1395 / 22:05|کد خبر : 4274|گروه : سیاسی

انتقاد از عملکرد اصلاح‌طلبان کُردستان تعجب برانگیز است

سخنگوی شورای هماهنگی اصلاح طلبان مریوان، گفت: مدتی است یک سوالی برایم پیش آمده که چرا شلاق نقد آمیز دوستانمان پیکر نحیف اصلاح طلبی در کوردستان را نشانه گرفته است.

سخنگوی شورای هماهنگی اصلاح طلبان مریوان، گفت: مدتی است یک سوالی برایم پیش آمده که چرا شلاق نقد آمیز دوستانمان پیکر نحیف اصلاح طلبی در کوردستان را نشانه گرفته است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، سخنگوی شورای هماهنگی اصلاح طلبان مریوان در واکنش به اظهارات امید عزیزیان در یادداشتی که در سایت زریوار خبر نوشته شده بود، گفت: مثل اینکه پیروزی ترامپ تأثیر انتخاباتی خود را در فضای سیاسی ایران و به ویژه کوردستان نشان داده است !


وی در یکی از گروه های تلگرامی با انتقاد از دوستان همفکر، افزود: مگر چند درصد از مدیران سیاسی و اجرایی استان اصلاح طلب می باشند؟! آیا به راستی اصلاح طلبان آن قدر قدرت تصمیم گیری را در ایران و کوردستان به دست گرفته اند که اینگونه به بازخواست آنها اقدام شود و مدتیست یک سوآل برایم پیش آمده که چرا شلاق نقد آمیز دوستمان جناب عزیزیان پیکر نحیف اصلاح طلبی در کوردستان را نشانه گرفته است و هیچگونه شمع و چراغ کم نور نقد را به دالان و پستوهای نهان و عیان تمامیت خواهان نمی اندازد ؟!


سخنگوی شورای هماهنگی اصلاح طلبان از نقد مدیریت و عملکرد مدیران ارشد استان کردستان توسط برخی از اصلاح طلبان همفکر خود ابراز تعجب می کند و نقد نکردن جریان مقابل که وی آنها را تمامیت خواه می داند جای سوال می داند.


امید عزیزیان دانش آموخته علوم سیاسی و از منتقدان برخی از مسئولین ارشد و اصلاح طلبان استان کردستان که وی آنها را دروغ گو و تمامیت خواه می داند در پاسخ به اظهارات سخنگوی شورای هماهنگی، گفت: من هشت سال تمام قدرت یک دست را نقد کردم و تمام اسناد و فیلم های آن موجود هست  که بر کسی پوشیده نیست. در حال حاضر هم من منتقد مدعيان اصلاح طلبی هستم که بر سریر قدرت هستند.
 
بله حق باشماست مدیران اصلاح طلب خیلی کم هستند و بیشتر فرصت طلب و دروغ گو هستند که به اسم اصلاح طلبی بر سریر قدرتند.
 

عزیزیان در اظهارات تند، ادامه داد: نیروهای تمامیت خواه و منافق بدتر از راست افراطی کشور را بر پرتگاه نابودی هدایت می کند.  کسانی که مدعی اصلاحات شده اند و هیچ احترامی به اصول اصلاحات نمی گذارند و در سایه و پشت پرده به ضد و بندهای سیاسی مشغول هستند بسیار خطرناک تر از نیروهای افراطی راست مملکت را فنا می کنند.
 

وی همچنین افزود: بدترین اتفاق برای یک کنشگر سیاسی تبدیل شدن امید به یاس هست و گرنه من با بخشی از سخنان شما موافقم. این آقایان مدعی اصلاح طلبی هستند و اگر شهامت داشته باشند طی بیانیه ای اعلام کنند که تمامیت خواه هستند و علاقه ای به اصلاحات ندارند رفتار ما نیز آنگاه به سان هشت سال آن دولت خواهد شد و دوباره آنها را خطاب قرار می دهیم.
 

عزیزیان تأکید کرد: به اعتقاد من بخش زیادی از مدیران فعلی نه اصلاح طلب و نه اصول گرا و نه معتقد به هیچ منشی بلکه دروغ گو و فرصت طلب اند که منافع باندی و فردی تنها هدفشان بوده و نه از طریق سازو کار های دموکراتیک بلکه از طریق روشهای ناجوانمردانه و باند بازی به قدرت رسیده اند .

من منتقد محافل مخوف قدرتم حالا اسم آن هرچه باشد. 

در اوج قدرت احمدی نژاد زمانی که این مدعيان مشغول مدرک گرفتن در دانشگاها دسته چندم بودند دائما نقد می کردم و می نوشتم و همایش برگزار می کردم لذا ترسی در من از نقد قدرت نیست و این ثابت شده است
 

مطلب فوق مربوط به فضای مجازی می‌باشد و سایت زریوار خبر صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست 
 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهروندیکشنبه 28 آذر 1395 | 22:18

2
2

خب شما هم پذيرفتين كه در كردستان مدير اصلاح طلب كم هستند و اين يعني تصديق حرف اقاي عزيزيان؛ و اين جاي تعجب در كم كاري يا كم بكارگيري اصلاح طلبان نيست

2
0
شه و گار دوشنبه 29 آذر 1395 | 14:24

کم چیه ؟اصلا آب شدن الحمدالله 7 طبقه رفتن زیر زمین !!!!! خخخخ

پاسـخ

گەلاجاریکشنبه 28 آذر 1395 | 23:01

9
3

بابا اصلاح طلب!!!! برو دهانتو بشور بعد اصولگراهارو تمامیت خواه و ... بخوان. تو خودت کوتوله سیاسی هستی. تو هم فرصت طلبی هستی که دنبال پست و مقامی وگرنه تو رو چی به سیاست.

1
2
حه سه ن دوشنبه 29 آذر 1395 | 14:22

ئه ی له ده ورت گه ریم . به شه رفی . روحی . دلی . شیری دایکت حه لال بیت .

پاسـخ

عین الدين پیروانییکشنبه 28 آذر 1395 | 23:22

6
3

باسلام وتشکر ازاظهارات آقای عزیزیان دانش آموخته ی علوم سیاسی

پاسـخ

لقمانیکشنبه 28 آذر 1395 | 23:30

5
3

آقای نوری عزیز خیلی هم نحیف نیستید خدا را شکر در دولت تعقل و امید و تدبیر و ... به هر کسی بد گذشته باشه به شما و مدعیان اصلاح طلب بد نگذشته. من به اصلاح طلب بودنم افتخار می کنم اما متاسفانه بعضی ها در تعریف اصلاح طلبی فقط پست و کرسی می بینند..............

لطفا بخاطر جریان اطلاح طلب هم شده تجدید نظر کنید

پاسـخ

شریفیدوشنبه 29 آذر 1395 | 00:07

3
1

باسلام
جناب عزیزیان راست گفته اند واین راستگویی زمانی ثمر می دهد که گوش جامعه مشتری وخریدار راستی وراست گویی باشد تنها انسان به معنی واقعی کلمه می تواند در کنار جستن اسایش خود در اندیشه اسایش دیگران هم باشد ادعای تنها برای اصلاح گری کافی نیست مردم از این مدعیان فرصت طلب بیزارند کاری نمی شود کرد سخن از ویرانگری فلان جناح سیاسی در دولت های پیشین تکرار مکررات است اگر می توانید جبران مافات کنید هر چند از مسول بی اختیار کاری برنمی اید

پاسـخ

گاراندوشنبه 29 آذر 1395 | 00:33

3
9

اصلاح طلبان کورد خار چشم دشمنان ملت کورد

3
1
سوران دوشنبه 29 آذر 1395 | 14:21

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ عجب خاری !!!! بپا نره تو چش خودت !!!!!!! ههههههه

پاسـخ

مریوانیدوشنبه 29 آذر 1395 | 00:40

5
1

دقیقا.... از وقتی جریان اصلاح طلب نحیف شد که آن را محفلی کردید و بر اساس تشخیص سلیقه ای خود، اصلاح طلبان واقعی و بی ادعا را حذف نمودید. شما که ماندید کدامتان بی ادعا و بی چشم داشت بودید؟!! آن یکی که پایانه را تخته کرده یا این یکی که در رکاب اربابش زمین میلیاردی تصرف کرده؟ و یا حضرتعالی که هر روز یک مدیریت برای خود میتراشید و... دیر به این نتیجه رسیدید قربان آنوقت که آرای شوراییتان را میشمردید یا کاندیدای مجلستان کمتر از یک انسان معمولی رای آورد باید ازعان میکردید که چقدر بدنه ی اصلاحات را در کردستان و مخصوصا در مریوان نحیف کرده اید!!

پاسـخ

ژیاردوشنبه 29 آذر 1395 | 14:18

3
1

نقد !!!!! اصلاح طلب !!!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

پاسـخ

ههههسه شنبه 30 آذر 1395 | 14:12

2
0

خدا شاهده الان مدعیان اصلاحات درمریوان ازهمه طیف ها جای نقد زیادتری دارن اولا اصلاح طلبان قدیمی واولیه کجاهستند؟ثانیا درشورای شهر مدعیان اصلاحات نابود کردند شهر

پاسـخ

الفسه شنبه 30 آذر 1395 | 17:46

4
0

قربان شما اگه به دنبال پست نبودید
1- کسی که یک لحظه اصلاح طلب نبوده رو بعنوان کاندید اصلاح طلبان معرفی نمی کردید
2- قبل انتخابات پست ها را تقسیم نمی کردی و ]]]] که دوست خودت انجا رئیس است را برای خودت بزرای
متاسفم برای اصلاح طلبی که شما عضو و نایب رئیسش هستی

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی