سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
عرفانی به زریوار خبر:
جمعه 12 آذر 1395 / 20:40|کد خبر : 4198|گروه : اجتماعی

مدرسه دره وران هیچ مشکلی ندارد/ تصاویر پخش شده شبکه های اجتماعی مدرسه قدیمی و غیر قابل استفاده است

مدیر آموزش و پرورش مریوان در پی انتشار تصاویری در فضای مجازی در خصوص تخزیب مدرسه روستای دره وران، گفت: مدرسه روستای دره دوران هیچ مشکلی ندارد و تصاویر پخش شده متعلق به مدرسه قدیمی و تخریبی این روستا است.

مدیر آموزش و پرورش مریوان در پی انتشار تصاویری در فضای مجازی در خصوص تخزیب مدرسه روستای دره وران، گفت: مدرسه روستای دره دوران هیچ مشکلی ندارد و تصاویر پخش شده متعلق به مدرسه قدیمی و تخریبی این روستا است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، بهمن عرفانی مدیر آموزش و پرورش مریوان به دنبال پخش شدن تصاویری در خصوص باد بردن سقف مدرسه روستای دره وران این شهرستان با حاضر شدن در روستای دره وران و بازدید از مدرسه این روستا، گفت: عکس منتشر شده در فضای مجازی به سقف مدرسه قدیمی و تخریبی روستای دره وران است و چند سالی است این مدرسه غیر قابل استفاده است.
 

وی افزود: مدرسه دره وران هیچ مشکلی ندارد اما این مدرسه قدیمی و در لیست مدارس تخریبی آموزش وپرورش مریوان است که بر اثر باد شدت باد سقف شیروانی آن از جا کنده شده است.


بر اثر باد شدید 12 ساعت گذشته که طبق گفته هواشناسی بیش از 108 کیلومتر برساعت در شهرستان مریوان وزیده است خسارات زیادی در روستاها و شهرهای مریوان بوجود آورد اما تاکنون در خصوص میزان خسارات بخصوص در روستاها هیچ گونه اظهار نظری از سوی مسئولین شهرستان انجام نشده است.

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

دره ورانیجمعه 12 آذر 1395 | 21:04

3
0

بایستی مد نظر قرار گیرد که مدرسه جدید دره وران توسط بسیج سازندگی سپاه شهرستان مریوان ساخته شده و مزین به نام شهید بزرگوار لطیف راستی می باشد. راستی اگر سپاه نبود که این مدرسه را بسازد الان چی به سر بچه ها می آمد؟؟؟؟

2
0
سرنژمار یکشنبه 14 آذر 1395 | 07:38

واقعا ما هم از بسیج سازندگی تشکر میکنیم چون مدرسه روستای ما هم همین وضع را داشت که با همت بلندشان بدون کمک آموزش و پرورش مدرسه را درست کردند.
جناب روشن ممنونیم.

پاسـخ

کریم زادهشنبه 13 آذر 1395 | 07:51

2
0

باسلام شکر خدا که این تصاویر مربوط به مدرسه قدیمی و تخریبی روستاست و گرنه باید چه مدت طول می کشید تا درست شود فقط خدا می داند؟
لطفا به ایشان اعلام بفرمائید هنوز روستاهای زیادی از این سبک مدارس استفاده میکنند به فکر باشید تا اتفاقی نیفتاده است

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی