سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
بنیانگذار تئاتر خیابانی مریوان بیانیه ای صادر کرد
جمعه 9 مهر 1395 / 23:06|کد خبر : 3951|گروه : فرهنگی

سوتفاهم ها و حاشیه های اختتامیه یازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان را فراموش کنیم

بنیانگذار تئاتر خیابانی مریوان  و دبیر اجرایی نهم دوره تئاتر خیابانی مریوان در بیانیه ای ، گفت: همه هنرمندان در کنار هم نسبت به بهتر شدن جشنواره کمک و سوتفاهم های حاشیه ی اختتامیه را فراموش کنیم.

بنیانگذار تئاتر خیابانی مریوان و دبیر اجرایی نهم دوره تئاتر خیابانی مریوان در بیانیه ای ، گفت: همه هنرمندان در کنار هم نسبت به بهتر شدن جشنواره کمک و سوتفاهم های حاشیه ی اختتامیه را فراموش کنیم.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، فاتح بادپروا بنیانگذار تئاتر خیابانی مریوان  و دبیر اجرایی نهم دوره تئاتر خیابانی مریوان پس از اختتامیه یازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان بیانیه ای صادر کرد؛ در این متن کوتاه آمده است: به عنوان بنیانگذار جشنواره بین المللی تاتر خیابانی مریوان و مسئول اجرائی دوره های پیشین بغیر از دوره هشتم و امسال با کمال افتخار اعلام می نمایم که جشنواره خیابانی مریوان هیچ دوره ای وارد جناح بازیهای سیاسی رایج در ایران نشده و نخواهد شد و از تمامی هنرمندان مریوانی و کسانی که در این دوره زحمت کشیدند تشکر و قدردانی می نمایم و اکنون صاحبان اصلی این رویداد عظیم هنری مردم مریوانند.

 

لذا خواهشمندم همه باهم در بهتر برگزار شدن جشنواره همت کنیم  و عاجزانه تمنا دارم سوتفاهم های حاشیه ی اختتامیه را فراموش کنیم . و فراموش نخواهیم کرد زحمات و پشتیبانیهای شورای شهر و شهردار مریوان و حمایت نمایندگان ادوار گذشته و اکنون نیز حمایتها و دلسوزیهای جناب منصور مرادی را با خود داریم و حضور هنرمندان نام آشنای کورد که در دنیا شناخته شده اند و باعث افتخار و سر بلندی کوردستانند. در نهایت سپاسگذار  و قدر دان تمام کسانی هستیم که حامی جشنواره می باشند . چون بغیر از تخصص و دیدن ژانرهای مختلف تاتر خیابانی اوقات فراغت و شادابی جامعه و سرگرمی و جمع شدن هنرمندان ایران جهان در مریوان. بحث توریستی و اقتصادی و اجتماعی و تبادل فرهنگها و ... از دیگر فوائد جشنواره می باشد.

 

 فاتح بادپروا

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

شهروندشنبه 10 مهر 1395 | 00:17

3
2

این همه گرفتاری و بدبختی، داریم این روزها، شمام زوم کردین رو تئاتر خیابانی، یکی نیست بگه تئاتر خیابانی کدوم درد این ملت و دوا میکنه؟؟؟ مشکلات مردم و نشون خود مردم میده؟؟ این چرندیات زمانی بهش توجه میشه که مردم آسایش روحی و روانی داشته باشن، این روزا همه بی انگیزه و دپرسن، شمام به جای تبلیغات برا تئاتر خیابانی، مشکلات مردم و مطرح کنید

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی