سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه،
شنبه 27 شهریور 1395 / 09:43|کد خبر : 3879|گروه : اجتماعی

خداحافظی از کمیته امداد با ارائه گزارش عملکرد 5 ساله به مردم

مدیر کمیته امداد مریوان با اشاره به عملکرد 5 و نیم فعالیت خود در کمیته امداد این شهرستان، گفت: بزودی در 33 سال خدمت بازنشسته خواهد شد.

مدیر کمیته امداد مریوان با اشاره به عملکرد 5 و نیم فعالیت خود در کمیته امداد این شهرستان، گفت: بزودی در 33 سال خدمت بازنشسته خواهد شد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، علی شهابی مدیر کمیته امداد شهرستان مریوان به مناسبت جشن عاطفه ها در مسجد جامع این شهر سخنرانی کرد، با اشاره به برپایی پایگاه ثابت و جمع آوری کمک های مردمی در دو مرحله، از عملکرد کمیته امداد در 5 سال اخیر از زمان تصدی خود در این نهاد اشاره کرد، اظهار داشت: از پنج سال گذشته تا کنون 2150 شغل در مدت 5سال و نیم خدمت در این شهرستان ایجاد، 16 میلیارد و450 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده، 7200 مورد آموزش اشتغال احداث و خرید 180 باب مسکن برای مددجویان، 1450 مورد کمک هزینه ازدواج جهت تسهیل در امر ازدواج جوانان پرداخت و مبلغ 13میلیارد 200 میلیون زکات جمع آوری شده است، همچنین برگزاری سمینارهای زکات باحضور روحانیون اهل سنت کشور در شهرستان، برگزاری سمینار باحضوربالغ بر500 روحانی سراسر استان با حضور مسئولین استانی و کشوری و حضورسرپرست وقت کمیته امداد از دیگر اقدامات کمیته امداد این شهرستان بود.

 

شهابی در ادامه گزارش 5 ساله خود گفت: اعتبار ساخت خانه زکات شهرستان مریوان که برای اولین بار در کشوراتفاق افتاده است بزودی به بهره برداری می رسد. وی حضور  رییس امداد کشورجناب مهندس فتاح به شهرستان مریوان را مایه خیر و  امتیازاتی خوبی برای مددجویان به همراه داشت. در این سفر علاوه بر حضور در منازل مددجویان برآورده نمودن نیاز چند خانوار در این سفر و اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار اضافه بر بودجه جهت مسکن، ازدواج، درمان و... به همراه داشت.


وی بیان کرد: کمیته امداد مریوان در کنار وظایف روزمره انجام شده تغییر در ساختارامداد رایانه شدن امورات از جمله اتوماسیون اداری ایجاد سامانه های جامع خدمات امداد سامانه خدمات کارآفرینی و سایرسامانه های اشتغال مشارکت شبکه های نیکوکاری، مددکارمحوری، نیازسنجی خانواده ها، نیازسنجی اشتغال و ...  از جمله اقدامات پنج سال اخیر بود.
 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) در پیش از خطبه های نماز جمعه، گفت: بعد از پنج سال و نیم تصدی این مسئولیت با 33 سال خدمت تا پایان شهریور ماه در خدمت مردم شهرستان مریوان خواهد بود و در پایان این ماه بازنشسته خواهد شد.
 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

مددجوشنبه 27 شهریور 1395 | 10:25

3
3

اقای شهابی مردی بسیار محترم بودن ولی گله ای کوچک از ایشان دارم من که واقعا مستحق زیرپوشش بودن رو داشتم و کارمندهاشون این تشخیص رو دادن ولی ایشان درحق من بسیار سخت گیری کرد وخداوند شاهده کسی چون من اگر واقعا زیر اهرم فشار نبود هرگز دست نیاز به سوی کمیته امداد دراز نمیکرد.اقای شهابی عزیز کاش کمی دراشک هایی که پیشتان ریختم اندکی تامل میکردید....دراخر باید بگویم با این وجود بسیار سپاسگزارتان هستم

پاسـخ

رزگارشنبه 27 شهریور 1395 | 10:32

2
3

امید و آرزوی موفقیت برای آقای شهابی داریم. ایشان مدیری دلسوز و مردمی بودند حیف شد

پاسـخ

تشکردوشنبه 29 شهریور 1395 | 08:10

2
2

از زحمات این برادر امدادگر تشکر می کنیم . ایشان زحماتی زیادی کشیدندفردی دلسوز وبا اخلاق بودند. ولی مهره هایی که نماینده محترم برای جانشینی وی معرفی نموده اند بسیار ناتوان هستند.

پاسـخ

احولچهارشنبه 31 شهریور 1395 | 12:21

0
0

سپاس و دستمریزاد و خداقوت به جناب شهابی. این مسئول صادق و شریف ونجیب.مدام سالم و تندرست باشید. با تشکر فراوان از پوشش خبری زریبار خبر

پاسـخ

جوگیرشنبه 3 مهر 1395 | 13:21

1
2

جوگیر نشین
برو کمیته امداد سرواباد میگن دین در برابر پول
در سرو اباد باید به اجبار یا وام بگیری یا از خیلی چیزها محروم میشی
جناب جوانمردی عزیز فکر کنم ارزش داشته باشه ازش یه گزارش تهیه کنین
و چرا و چون این کارو از اقای کریمی جویا بشین
مردم هورامان بخاطر نگرفتن وام از کمیته از خیلی مزایا بیبهره شدن اگه زدن زیرش یه سر بیا هورامان و سوال کن

پاسـخ

محمدپنجشنبه 8 مهر 1395 | 01:13

0
0

مهره هایی که نماینده محترم پیشنهاد داده جزء بهترین مهره هان، و امیدوارم بهترین مدیر را برای کمیته امداد شهرم انتخاب کرده باشند

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی