سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
دوشنبه 14 تیر 1395 / 15:33|کد خبر : 3508|گروه : اجتماعی

هدف رسانه ها باید ارتقای سطح دانش و آگاهی افراد جامعه باشد/ طرح توزیع کتاب در بیمارستان های مریوان

مدیر شبکه بهداشت و درمان مریوان در نشست صمیمانه با خبرنگاران این شهرستان، گفت: هدف رسانه ها در مریوان باید ارتقای سطح دانش و آگاهی افراد جامعه باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مریوان در نشست صمیمانه با خبرنگاران این شهرستان، گفت: هدف رسانه ها در مریوان باید ارتقای سطح دانش و آگاهی افراد جامعه باشد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، دکتر هوشیار سایه میری مدیر شبکه بهداشت و درمان مریوان در نشست صیمیانه با خبرنگاران این شهرستان، اظهار داشت: رسانه نقش عمده ای در شکل دهی به افکار عمومی دارند و می توانند فرهنگ را تحت تاثیر خود قرار دهند.

 

وی هدف و غایت نهایی رسانه را افزایش امید و ارتقای سطح دانش و آگاهی افراد جامعه دانست. وی در پاسخ به سوال خبرنگار زریوار خبر مبنی بر مقایسه فضای رسانه ای چهار سال گذشته تا به امروز، گفت: رسانه را در سال های گذشته به عنوان مزاحم تصور می کردیم اما با گذشت زمان به باور و یقین بنده رسانه یار مهم و نقش تعیین کننده در جامعه دارد.

 

در این نشست صمیمیانه دکتر سایه میری با تعدادی از خبرنگاران مریوان از طرح توزیع کتاب در بیمارستان ها این شهرستان خبر داد و گفت: طرح توزیع کتاب در بیمارستان های مریوان به پیشنهاد یکی از بیماران در آینده نچندان دور اجرای خواهد شد.

 

در این دیدار یک ساعته خبرنگاران با بیان دیدگاه ها و مشکلات و دغدغه های حوزه کاری خود از مسئولین ارشد شهرستان در خواست کردند نسبت به رسانه با نگاه عادلانه تر توجه کنند.

 

در پایان این دیدار صمیمانه هدایای از طرف مدیر شبکه بهداشت و درمان مریوان به خبرنگاران اهدا شد.


این دیدار به مناسبت 14 تیرماه روزقلم برگزار شد، روز قلم ، روز چهاردهم تير ماه به پيشنهاد انجمن قلم ايران و تصويب شورای فرهنگ عمومی ، به عنوان ( روز قلم ) در تقويم رسمي جمهوری اسلامی ايران به ثبت رسيد.

 

سایت خبری تحلیلی زریوارخبر از نگاه رسانه ای و برخورد دکتر هوشیار سایه میری مدیریت شبکه بهداشت و درمان نسبت به حوزه رسانه و اهمیت و توجه وی به اصحاب رسانه تقدیر و تشکر می کند.

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

Rozaدوشنبه 14 تیر 1395 | 19:43

0
0

متوجه نشدم به بیمارای بیمارستان کتاب می دن بخونن؟!

پاسـخ

منتقدشنبه 19 تیر 1395 | 13:44

0
2

آقاي سايه ميري
آيا مي دانيد که در همان شبکه تحت پوشش خودتان چندين نفر اهل قلم و حتي صاحب کتاب وجود دارد.
آيا براي آنها هم کادويي خريديد.
آيا مي دانيد چندين نفر اهل قلم در مجموعه تحت پوشش شما وجود دارد.
بس است اين همه ژست بازي

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی