سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
شنبه 1 فروردین 1394 / 21:07|کد خبر : 349|گروه : سیاسی

مرز بین اصلاح طلبان و فتنه گران قانون است

یکی از فعالان اصلاح طلب مریوان با اشاره به اتفاقات بعد از انتخابات سال 88 گفت: اصلاح طلبان پایبند به قانون هستند و باید بین اصلاح طلبان و فتنه گران فرق گذاشت و فرق بین این دو احترام به قانون است.

یکی از فعالان اصلاح طلب مریوان با اشاره به اتفاقات بعد از انتخابات سال 88 گفت: اصلاح طلبان پایبند به قانون هستند و باید بین اصلاح طلبان و فتنه گران فرق گذاشت و فرق بین این دو احترام به قانون است.

یکی از فعالان اصلاح طلب شهرستان مریوان در گفت و گو با خبرنگار زریوار خبر اظهار داشت: اتفاقات بعد از انتخابات سال 88 ناگوار بود. مسعود کریمی با اشاره به اینکه از انتخابات مجلس دوره چهارم تا کنون به عنوان فعال سیاسی و اصلاح طلب در مریوان حضور دارد افزود: بسیاری از فعالان سیاسی اصلاح طلب در انتخابات سال 88 در مریوان حضور پررنگی داشتند و کارنامه قابل قبولی در جذب و تشویق مردم برای حضور  گسترده در پای صندق های رأی برجای گذاشتند.


 
وی با اشاره به اینکه استقبال مردم در انتخابات سال 88 در شهرستان های مریوان و سروآباد از جریان اصلاحات چشمگیر بود ادامه داد: با توجه به سازوکار انتخابات در ایران نمی توان ادعای ناسالم بودن در آرای انتخابات را پذیرفت. وی انتخابات سال 88 را یکی از انتخابات سالم کشور دانست و بوجود آوردن برخی اتفاقات و آشوب ها در برخی شهرها را محکوم کرد. وی تحمیل هزینه به نظام و خود خواهی و ندانم کاری برخی از سیاسیون را نتیجه لجبازی آنها دانست. وی تأکید کرد: به عنوان فعال اصلاح طلب به حاشیه بردن کشور در انتخابات دوره گذشته را نمی پذیریم.


 
کریمی خاطر نشان کرد: اگر نیروهای متعهد در نظام نبودند کشور در سال 88 به طرف آشوب و تحمیل هزینه های سنگین تر پیش می رفت که خوشبختانه با تدبیر مسئولین نظام ختم بخیر شد.
 


کریمی حضور مردم در راهپیمایی 9 دی سال 88 را نقطه پایان برای فتنه گران دانست و آگاهی و شناخت احاد مردم از ماهیت آنها، فتنه گران را در رسیدن به هدف خود ناکام گذاشت.
 


این فعال اصلاح طلب افزود: بین اصلاح طلب و فتنه گر باید فرق گذاشت وی پایبند بودن اصلاح طلبان را به قانون یکی از مؤلفه های مهم در جدا کردن و قائل شدن مرز بین اصلاح طلب و فتنه دانست. وی  تفکرات اصلاحات را قانون مدار و فتنه گران را آشوب طلب بی قانون خواند.


 
کریمی با اشاره به اینکه مردم به اندازه کافی آگاهی و شناخت سیاسی دارند و نظام به جایگاه و اقتدار بالای دست یافته است. وی به فریب خوردگان توصیه کرد به قانون احترام بگذارند و به آغوش نظام برگردند.


 
انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

برچسب ها

انتخابات سال 88 فتنه اصلاح طلبان

بازدید ها : 1166

نظرات بینندگان :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی