سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
نماینده خبرگان رهبری تأکید کرد:
چهارشنبه 12 خرداد 1395 / 20:05|کد خبر : 3322|گروه : سیاسی

مرزهای کولبری مریوان بازگشایی شوند

نماینده خبرگان رهبری در استان کردستان با اشاره به بسته شدن مرزهای کولبری مریوان در روزهای گذشته، خطاب به مسئولین، گفت: بازگشایی مرزهای کولبری این شهرستان در دستور کار مسئولین قرار گیرد.

نماینده خبرگان رهبری در استان کردستان با اشاره به بسته شدن مرزهای کولبری مریوان در روزهای گذشته، خطاب به مسئولین، گفت: بازگشایی مرزهای کولبری این شهرستان در دستور کار مسئولین قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، ماموستا فایق رستمی نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان کردستان در جلسه شورای اداری مریوان که بعدازظهر روز چهارشنبه با حضور مسئولین این شهرستان برگزار شد، خطاب به فرماندار مریوان و مسئولین این شهرستان، گفت: بازگشایی مرزهای کولبری باید در دستور کار مسئولین دولتی قرار گیرد.

 

ماموستا رستمی با اشاره به بسته شدن مرزهای کولبری در روزهای اخیر در مریوان خواستار پیگیری مسئولین و بازگشایی مجدد مرزها شد.

 

وی همچنین افزود: مسئولین دولتی باید به فکر اشتغال جوانان و معضل بیکاری در کردستان باشند.

 

نماینده خبرگان رهبری در استان کردستان در این جلسه همچنین با بیان جایگاه مهم مجلس خبرگان رهبری در حفظ امنیت نظام و کشور، مجلس خبرگان رهبری را حافظ اسلام و رهبری عنوان کرد و اظهار داشت: مجلس خبرگان از جمله مهمترین ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

کوردیچهارشنبه 12 خرداد 1395 | 21:04

5
0

فرمایشات دلسوزانه و قانونی و انسان مدارانه ی حضرت ماموستا، امید بخش بوده و ما مردم هم پشتیبان وی و خواستار بازگشایی مرزها هستیم.
بنده خودم کول بر نیستم ولی ضمن احترام به کولبران بزرگوار و عزیز، بازگشایی مرز را در شرایط امروزی مریوان میتواند بسیار امید بخش باشد

پاسـخ

مدیریانچهارشنبه 12 خرداد 1395 | 22:43

1
4

عرض سلام وادب اولا درود بر سایت مردمی زریوار خبر کە مشکلات مردم را کاملا پوشش می دهد خستە نباشی خدا قوت برادر
دوما تشکر ویژه از حاج ماموستا فایق رستمی بە راستی خیلی زحمتکش است و به راستی که پیگر مشکلات مردم بودە وخواهد بود
وتشکر ویژه از آقای مرادی کە بنده ازمخالفان ایشان بودە ام ولی ده دفعە درمورد پیگری مشکلات مرز باهاشان تماس گرفتم و مشکل را پیگیری نمودە وقول دادن کە یکشنبە مرز باز است
خستە نباشید هم بە فرماندار محترم

پاسـخ

عبدل تباشیرچهارشنبه 12 خرداد 1395 | 22:57

5
0

بازگشایی مرز کولبری نە تنها بە نفع کولبران بلکە باعث رونق اقتصادی برای دیگر شغل ها خواهد بود.انشااللە باپیگیری های حاجی ماموستا و دیگر مسٸولین این مشکل حل شود.

پاسـخ

شهروندچهارشنبه 12 خرداد 1395 | 23:18

3
1

با سلام ماموستا رستمی فردی دلسوز هستند اگر خداقسمت کنه ماموستا و جناب مرادی مشکلات مردم مریوان رو تا حد توان حل می کنند من که دلم روشنه

پاسـخ

مریوانپنجشنبه 13 خرداد 1395 | 23:35

1
0

ماموستا در جلسه اول خبرگان درباره محرومیت مردم کردستان و جریان مرز کولبری و....نطق کردند به امید وعده های ماموستا به مردم کردستان من دلم روشنه

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی