سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
در مراسم اختتامیه مشخص شد
چهارشنبه 25 فروردین 1395 / 15:55|کد خبر : 3097|گروه : فرهنگی

هنرمندان مریوانی جوایز جشنواره هنرهای نمايشی قرآن و عترت كردستان را درو کردند+اسامی

برترين هاي جشنواره هنرهاي نمايشي قرآن و عترت كردستان روز چهارشنبه در آييني با حضور جمعي از هنرمندان در مجتمع فرهنگي و هنري فجر سنندج معرفي شدند.

برترين هاي جشنواره هنرهاي نمايشي قرآن و عترت كردستان روز چهارشنبه در آييني با حضور جمعي از هنرمندان در مجتمع فرهنگي و هنري فجر سنندج معرفي شدند.

به گزارش زریوار خبر به نقل از ايرنا در اين آيين و براساس راي هيات داوران جشنواره، در بخش نمايشنامه نويسي سامان احمدي از سنندج نويسنده نمايشنامه 'دخيلي براي نينوا يافتگان' رتبه سوم و امير شهبازيان از مريوان نويسنده نمايشنامه 'هياهوي كفترخونه من' رتبه دوم را از آن خود كردند.


هيات داوران جشنواره در بخش نمايشنامه نويسي هيچ اثري را شايسته مقام اول معرفي نكرد.


در بخش تئاتر خياباني و در زمينه طراحي بروشور اين بخش از هيرش نقشبندي طراح بروشور نمايش 'بلا به دور' از سنندج تقدير شد.


جايزه طراحي لباس بخش تئاتر خياباني اين جشنواره نيز به صورت مشترك به طراح لباس نمايش 'آفرينش' هلاله قادري سوران حسيني از مريوان اهدا شد.


در بخش موسيقي نيز از ريبين محمدي آهنگساز نمايش 'هناس' از مريوان تقدير شد.


همچنين جايزه بخش طراحي فضا نيز به طراحي فضاي نمايش' بني آدم اعضاي يكديگرند' اثر مختار محمدي از مريوان اهدا شد.


در بخش بازيگري زن نيز مقام اول جشنواره به بهره عارفي بازيگر نمايش ' دنياي كاغذي' از مريوان، مقام دوم به كژال راستبين بازگير نمايش'تاخير' از مريوان و مقام سوم به آرزو منصوري بازيگر نمايش' بازي سرنوشت' از سنندج رسيد.


همچنين در بخش بازيگري زن از بازيگر خردسال جشنواره رُزا زارع زاده از سقز تقدير شد.


در بخش بازيگري مرد نيزمختار محمدي از مريوان بازيگر نمايش' بني آدم اعضاي يكديگرند' از مريوان، لقمان قادري بازيگر نمايش' دنياي كاغذي' از مريوان و مهراي مكاري بازيگر نمايش' بلا به دور' از سنندج به ترتيب عناوين اول تا سوم را كسب كردند.


در بخش طرح و ايده نيز جايزه ويژه جشنواره به محمد زارع زاده نويسنده نمايش' آن پيامبر پاك' از سقز رسيد.


مقام اول بخش طرح و ايده نيز به نمايش' بني آدم اعضاي يكديگرند اثر مختار محمدي از مريوان، مقام دوم به نمايش'هناس' اثر سيد سروش پيغمبري از مريون و مقام سوم نيز به صورت مشترك به نمايش' مرگ اوين' اثر عزيز زادسر از مريوان و نمايش' تاخير' اثر كژال راستبين از مريوان رسيد.


در بخش كارگرداني نيز از محمد سليمي كارگردان نمايش' مين و زندگي' از ديواندره تقدير شد و مقام اول اين بخش نيز به مختار محمدي كارگردان نمايش' بني آدم اعضاي يكديگرند' از مريوان رسيد.


بخش كارگرداني اين جشنواره مقام دوم و سوم نداشت.


كورش احمدي، ابراهيم كاظمي و يونس سحرآميز داوري بخش تئاتر خياباني و صابر نيكبخت، بهار لطافتيان و پيمان ادب آموز داوري بخش نمايشنامه نويسي جشنواره هنرهاي نمايشي قران و عترت كردستان را بر عهده داشتند.انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

اراس خورندپنجشنبه 26 فروردین 1395 | 10:59

1
0

افرین بو مریوانیه کان سپاسی هموام بریزانه اکین ک ناوی شاری مریوانیان برزکردوه ب تایبه ت گروه کاک لقمان قادری ک من اجراکیانم دیوه به راسی زورزورجوانه

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی