سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
همایش سرافرازی ماندگار
پنجشنبه 30 بهمن 1393 / 13:26|کد خبر : 30|گروه : فرهنگی

گرامیداشت معلم فداکار مریوانی/ سه ر به رزییه کی نه مر

همایش سرافرازی ماندگار محمد علی محمدیان معلم فداکار با حضور فرهنگیان و دانش آموزان مریوان برگزار شد.

همایش سرافرازی ماندگار محمد علی محمدیان معلم فداکار با حضور فرهنگیان و دانش آموزان مریوان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، همایش سرافرازی ماندگار به مناسبت گرامیداشت محمد علی محمدیان، بعد از جهانی شدن اقدام وی در تراشیدن سر برای همدردی با دانش آموز خود ماهان رحیمی با حضور مسئولین و معلمان و دانش آموزان شهر مریوان روز پنج شنبه در سالن اجتماعات اداره ارشاد این شهرستان برگزار شد.


در ابتدای این همایش مدیر آموزش و پرورش شهرستان مریوان از اقدام معلم مریوانی تقدیر و از جایگاه معلمان در جامعه و اثر گذاری آنها در تعلیم و تربیت سخن گفت. عبدالحمید فرجی گفت: اقدام محمد علی محمدیان یکی از الگوهای بارزی بود که شأن و جایگاه والای معلم را نشان داد. وی جهانی شدن این اقدام را مایه افتخار برای جامعه فرهنگی دانست.


در ادامه این همایش حامد بهرامی دبیر همایش ادبی سرافرازی ماندگار به خبرنگار زریوار خبر گفت: این همایش با همکاری گروه آموزشی متوسطه ی آموزش و پرورش مریوان برگزار می شود و به این مناسبت، 78 اثر ارسالی با موضوع فداکاری معلم مریوانی، دریافت کرده است. وی با اشاره به اینکه از بین آثار ارسال شده، 35 اثر انتخاب و به دبیر خانه همایش ارسال شده اند، ابراز امیدواری کرد که این گونه همایش ها و بزرگداشت ها، ادامه داشته باشد. در ادامه این همایش چند دانش آموز، فرهنگی و شاعر، از فداکاری، ایثارگری و ماندگاری این معلم مریوانی در ابیات و مقالاتی  یاد و تقدیر کردند. در پایان این همایش از محمدعلی محمدیان با اهدای لوح یادبود، تقدیر شد. محمدعلی محمدیان برگزاری همایش سرافرازی ماندگار (سه ر به ر زییه کی نه مر ) را متلعق به همه جامعه دانست. وی اقدام خود را در راستای عملی کردن، وظیفه انسانی و معلمی خود دانست.

سال گذشتهˈمحمد علی محمدیانˈ، معلم پایه دوم دبستان شیخ شلتوت مریوان به منظور همدردی با دانش آموز خود که بر اثر بیماری و به علت عوارض ناشی از مصرف دارو دچار ریزش موی سر شده بود، موهای سرش را تراشید.

انتهای پیام/ج

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

ناشناسپنجشنبه 30 بهمن 1393 | 14:11

0
0

سه ر به رزیکی نه مر

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی