سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
چهارشنبه 29 بهمن 1393 / 14:11|کد خبر : 28|گروه : اجتماعی

شکایت نماینده مریوان و سروآباد از وزیر نیرو در کمیسیون اصل 90 مجلس

نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به بی توجهی وزارت نیرو به عدم حل مسئله ی اخذ مابه التفاوت 4 هزار مشترک برق در مریوان از ارجاع این موضوع به کمیسیون اصل 90 قانون اساسی خبر داد.

نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به بی توجهی وزارت نیرو به عدم حل مسئله ی اخذ مابه التفاوت 4 هزار مشترک برق در مریوان از ارجاع این موضوع به کمیسیون اصل 90 قانون اساسی خبر داد.

 به گزارش خبرنگار زریوار خبر، امید کریمیان با اشاره به اینکه در ماههای گذشته پیگیر حل مسئله ی اخذ مابه التفاوت برق مشترکین اعلام کرد: کمیسیون اصل 90 نیز مطالبه هزینه انشعابات برق را به قیمت روز غیر قابل دفاع می داند و باید این موضوع هر چه سریع تر حل شود.


کریمیان تاکید کرد: مدیریت برق استان کردستان در خصوص این موضوع تمکین نکند رأی دیوان عدالت اداری مبنی بر تخطی از قانون و دریافت هزینه نامشروع از اقشار ضعیف را دنبال می کنم که این موضوع ممکن است به انفصال دائم مدیران مربوطه از خدمات دولتی منجر شود.
 

نماینده مردم مریوان و سروآباد در نامه ای به وزیر نیرو در تاریخ 28 بهمن ماه از وزیر نیرو خواسته است برای جلوگیری از تضییع حق اقشار ضعیف ، اقدامات لازم هرچه سریعتر صورت پذیرد.
 

پیش از این نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار زریوار خبر با اشاره به اینکه طی اقدامات انجام شده دستور توقف اخذ مابه التفاوت از مشترکين برق شهر مریوان صادر شده است اظهار داشت: در جلسه 8 دیماه با مدیران و مسئولین برق کشور و مدیر عامل برق استان کردستان در تهران برگزار شد مقرر گردید که اخذ مابه التفاوت از مشترکین تا ابلاغ دستور وزیر متوقف شود. افزود: از آنجای که در دولت گذشته هیات وزیران اجازه ارائه خدمات به سکونت گاههای غیر رسمی در سالهای 1387 و 1388 را به حدود 4 هزار مشترک در مریوان با قیمت 445000 ریال بابت هزینه نصب واگذار کرده بود چرا هزینه انشعاب و نصب کنتور برق همان زمان را که 200 هزار تومان بوده نسبت به مابه التفاوت آن اقدام نکرده است و بعد از چند سال در سالجاری به کلیه مشترکین اعلام شده است تا نسبت به مابه التفاوت هزینه انشعاب به مبلغ 7470000 ریال اقدام کنند.

 

 

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

مرادی بهمنیکشنبه 1 آذر 1394 | 12:35

0
0

مرسی

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی