سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
چهارشنبه 29 بهمن 1393 / 08:33|کد خبر : 27|گروه : اجتماعی

فیلم جلسه طرح سوال از شهردار و حاشیه های آن

دومین جلسه طرح سوال از شهردار شهر مریوان حاشیه های به همراه داشت که بدون هیچ نتیجه خاصی پایان یافت.

دومین جلسه طرح سوال از شهردار شهر مریوان حاشیه های به همراه داشت که بدون هیچ نتیجه خاصی پایان یافت.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، جلسه طرح سؤال از شهردار در حالی روز سه شنبه در شورای شهر مریوان تشکیل شد که دو ماه پیش در تاریخ سوم دی ماه امسال، شهردار مریوان به 22 سؤالات شورای شهر، پاسخ داد. 


این جلسه که مواقعی با موقفه ادامه پیدا می کرد حاشیه های به همراه داشت که زریوار خبر تصمیم به انعکاس  بخش های از آن را گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

افشینچهارشنبه 29 بهمن 1393 | 12:05

0
0

فرارشهردار گویای همه چیز بود اما متاسفانه همدستان شهردار در شورای شهر نخواهند گذاشت استیضاح شود

پاسـخ

روزبهچهارشنبه 29 بهمن 1393 | 22:29

0
0

به نظر من يه سري غير بومي اومدن مريوان تمام مشكلات شهر هم مال اونهاست. حاشيه نشيني، دست فروشي، ادعا و تمام بي نظميها هم مال اين غير بومي هاست. متاسفانه داخل شوراي شهر و ادارات هم نفوذ كردنو الان هم درسته تو شهرداري يه سري مشكلات هست ولي بازداشت دختر 5 ساله و يه سري اتهامات ديگه به شهردار اصلا اساس نداره. حتما آقاي سجادي بيشتر خواسته و بهش ندادن. شهردار هم بايد شخصيت و جايگاهش حفظ بشه

پاسـخ

رزگارپنجشنبه 30 بهمن 1393 | 13:38

0
0

سیداحسان سجادی همچنان خود گفتند تحت هیچ شرایطی کاندیدای مجلس نیست و واقعیتی رو جلو چشم مردم و مسولین گزاشت و خود شخص بازداشت شده و بچه 5 ساله هم آنجا بودند و شماره پرونده رو برای رسانه ها قرات کردند و شهردار چون راهی برای تکذیب نداشت در جلو چشم تمام مردم حاضر در جلسه فرار کردند . سجادی در جلسه ای که همه مردم و11 شورا و شهردار بودند گفت حرف من نادرست اما 11 شورای محترم حاضر در جلسه آیا شهردار 12 مغازه را که به سرمایه داری به اسم ... داده اند شما در جریان هستید؟ اگر هستید لطفا در همین جلسه اقرار کنید تا من از شهردار عذرخواهی کنم اما شوراها حرفهای سجادی رو تایید کردند و بازداشت دختربچه و پدرش هم تایید شد و شهردار فرار کرد . لطفآ افرادی را که به خاطر مردم خودرا به آب و آتیش میزنند را قدردان باشیم. سجادی مدیر برتر کل کشور بوده اند و این بزرگترین افتخار واسه ما مردم مریوان هست که چنین افرادی را در شورا داریم . دوستات بجز سجادی و محمد بهرامی همه مخالف اسیضاح هستند چون مغازه های پاساژ شهرداری به اسم نزدیکان بعضی از شوراها سند زده شده . سجای از قطعی گاز مردم شکایت کرد سجادی از اخراج کارگر و استخدام نزدیکان شهردار و بعضی از شوراها شکایت داشت یجادی از فروش ملک مردم مریوان با مغازه ای 15 میلیون شکایت داشت سجادی از عدم رسیدگب به محله های فقیر نشین گله مند بود و... چرا با دید مغرضانه نگاه کنیم ؟!!!مگر همه ما نمیدانیم که شهردار از پاسخها امتناع کرد مگر نمیدانیم شهردار فرار کرد .سجاب در جلو خبر نگاران بگه من کاندید مجلس نمیشم و اینها تبلیغات شهردار و بعضی از شوراهای همدستش هست که میخواهند طرح سوآل بنده را جوری نشان دهند که میخواهم رای جمع کنم و سجادی در جلو چشم خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت بنده تحت هیچ شرایطی کاندید مجلس نیستم و تا شهریور 96 در شورا به مردم مریوان خدمت میکنم و از تخلفهای شهردار و شورها نمیگزرم . فرار شهردار و عدم پاسخ ایشان به سوآلات گویای همه چیز بود.

پاسـخ

نادرپنجشنبه 30 بهمن 1393 | 23:11

0
0

توصیه:
شواری محترم مخصوصا جناب آقای سجادی بیشتر باید به فکر خود سازی خوشان باشند تا شهرسازی. این عزیزان بیشتر ظاهر سازی می کنند تا اینکه واقعیت رو برای مردم فهیم مریوان روشن کنند پس تورو بخدا یه ذره هم برای خدا کار کنید نه برای عوام فریبی ؟

پاسـخ

احمدپنجشنبه 30 بهمن 1393 | 23:15

0
0

جناب آقای سجادی ظاهر سازی نفرماید ماکه میدونیم شما دنبال چه مسله ایدپس با این شهردار بشنید وبه فکر حل مشکل مردم باشید نه دعوا بین خودتون..

پاسـخ

رضایییکشنبه 3 اسفند 1393 | 11:41

0
0

همه نقاب به چهره ایم.هیچ کس مصالح خود رو فدای مصالح شهر نمیکند.همه آمده اند که اول خود سود ببرند بعد اگر فرصتی باقی مانداندکی سود هم به شهر برسانند.بااین تفکر مریوان همین باقی خواهد ماند. بی نظم واعصاب خرد کن!!!!

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی