سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
اداره کتابخانه های عمومی مریوان و سروآباد برگزار می کنند،
چهارشنبه 18 آذر 1394 / 23:53|کد خبر : 2275|گروه : فرهنگی

نخستین نشست به اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده در مریوان برگزار می‌شود

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مریوان، گفت: نخستین نشست به اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده «کتاب‌خوان» با همکاری اداره کتابخانه های عمومی مریوان و سروآباد در 21 دیماه سالجاری برگزار می‌شود.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مریوان، گفت: نخستین نشست به اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده «کتاب‌خوان» با همکاری اداره کتابخانه های عمومی مریوان و سروآباد در 21 دیماه سالجاری برگزار می‌شود.

 عدنان یعقوبی در گفت‌وگو با خبرنگار زریوار خبر، اظهار داشت: کتابخانه‌های عمومی شهرستان مریوان و سروآباد برای نخستین بار با همکاری هم نشست به اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده در مریوان را برای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار می‌کنند.


وی با اشاره به اینکه برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی در راستای افزایش سرانه مطالعه عموم مردم برگزار می‌شود، ابراز داشت: کتابخانه‌های عمومی از همه ظرفیت‌ها برای تحقق اهداف استفاده می‌کند.


رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی مریوان با اشاره به اینکه در این راستا نخستین نشست به اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده «کتاب‌خوان» در مریوان برگزار می‌شود، ابراز داشت: این نشست روز دوشنبه 21 دیماه ماه آینده برگزار می‌شود.


وی ادامه داد: این نشست با حضور کتابداران، نویسندگان، اهالی رسانه و فعالیت حوزه کتاب ساعت 10:30 دقیقه صبح الی 12 ظهر در سالن اجتماعات اداره ارشاد مریوان برگزار می‌شود.


یعقوبی با بیان اینکه کسانی که قصد حضور در این نشست را دارند خواست تا 25 آذرماه نسبت به ثبت و حضور در این نشست  به کتابخانه های سطح شهر مریوان و سروآباد مراجعه کنند.


یعقوبی به هدف برگزاری نشست به اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده اشاره کرد و یادآور شد: این نشست با هدف معرفی کتاب‌های مختلف و متنوع برگزار می‌شود.


وی با اشاره به اینکه برگزاری این نشست علاقمندان را به مطالعه عادت می‌دهد، افزود: با این اقدام کتاب‌های مفید و کاربردی به عموم مردم معرفی می‌شود.


انتهای پیام/

 

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

کتیبخوین.چهارشنبه 18 آذر 1394 | 14:20

0
4

حااای هات کاری کرد! عجب فعالیت؟!

قرانیک ناژیت. ئه وانه که کتیب ئه خویننو که ی یه ن بو لای تو؟؟!!

پاسـخ

سه ولاوايییکشنبه 22 آذر 1394 | 20:38

3
0

هيوادارين نؤبه تی سولاوايچ بده ن له و مه جليسا نه ک هه ر بؤ خبره که.ئه يبينينه و؟

پاسـخ

دانش آموزپنجشنبه 10 دی 1394 | 09:25

0
4

به جای این کارا یه کم به فکر نظافت کتابخونه ها باش !

پاسـخ

یه دانشجوپنجشنبه 10 دی 1394 | 09:28

0
4

جلوی قفسه ها عکس گرفتی ولی عمرا 10 جلد کتاب خونده باشی. حیف که اون باید می بود ، رفت ..... البته خوب کاری کرد!!!! روحیه اش رو خوب می شناسم!!!!

پاسـخ

معلمپنجشنبه 10 دی 1394 | 09:46

0
4

بیشین بابا حال نداریم

پاسـخ

کتابخون و دانشجودوشنبه 14 دی 1394 | 17:47

0
4

من نمیدانم اگه این بنده خدا (آقای بداخشانی رو میگم) نبود ، تا این حد هم کتابخانه ها ی مریوان معرفی و شناخته میشد ؟ تو این مدت ، آقای یعقوبی تا حالا چه گلی به سر کتابخانه ها زدن؟؟ یاد اون سخنرانی آقای بدخشانی توی نماز جمعه بخیر !!! عجب خوب صحبت کردن تو ی رادیو مریوان هم همیشه دعوت میشدن. ایشالا هر کجا هستند موفق باشند .

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی