سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
کناره گیری مدیر آموزش و پرورش مریوان
سه شنبه 28 بهمن 1393 / 11:03|کد خبر : 21|گروه : اجتماعی

دلایل شخصی علت اصلی کنارگیری مدیر آموزش و پرورش مریوان

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مریوان با اشاره به اینکه در دو هفته آینده از این سمت کنار خواهد رفت گفت: علت اصلی کناره گیری بنده از این سمت، مشکلات شخصی است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مریوان با اشاره به اینکه در دو هفته آینده از این سمت کنار خواهد رفت گفت: علت اصلی کناره گیری بنده از این سمت، مشکلات شخصی است.

به گزارش خبرنگار زریوار خبر، در هفته های گذشته شنیده هایی مبنی بر تغییر مدیر آموزش و پرورش شهرستان مریوان بیش از هر وقت دیگری بر سر زبان ها افتاد. 


در سفر هفته گذشته رشید قربانی به مریوان، خبرنگار ما در رابطه با تغییر مدیران آموزش و پرورش استان کردستان همزمان با انتخاب وی به عنوان مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان سوال کرد که وی گفت: بعد از پذیرش این مسئولیت تلاش کرده ایم با بررسی و ارزیابی عملکرد مدیران شهرستان های استان، افراد مناسبی جایگزین مدیران فعلی شوند. وی در مورد برخی از مدیران سروآباد و کلاترزان نیز گفت: در این دو مورد مدیران آنجا بازنشسته شده بودند که افراد دیگری جایگزین آنان شده اند.


قربانی در پاسخ به این سوال که آیا مدیر آموزش و پرورش شهرستان مریوان با وجود شایعاتی مبنی بر رفتن وی، تغییر خواهد کرد گفت: عملکرد اداره آموزش و پرورش شهرستان مریوان در سال جاری بسیار خوب بوده است به طوری که مریوان در کنکور سراسری، رتبه اول، در فنی حرفه ای رتبه سوم و در مقطع متوسطه رتبه 2 استان را به خود اختصاص داده است و اگر آقای فرجی خود بخواهند در این سمت باقی بماند، ما از ایشان حمایت می کنیم.


عبدالحمید فرجی مدیر آموزش و پرورش شهرستان مریوان که نزدیک به 2سال قبل به این سمت معرفی و منصوب شدند به خبرنگار زریوار خبر در رابطه به شایعاتی مبنی بر رفتن وی از مریوان گفت: این موضوع امکان دارد در هفته ها و یا حتی روزهای آینده صورت گیرد. وی کار و مدیریت آموزش و پرورش مریوان را دارای مشکلات و مسائل خاص خود دانست و دلیل اصلی رفتن از مریوان را مشکلات شخصی عنوان کرد.


گفتنی است عبدالحمید فرجی استعفای خود را نوشته است و در آینده نزدیک فرد دیگری که از افراد غیر بومی است جایگزین وی خواهد شد.


انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

فرهنگیچهارشنبه 29 بهمن 1393 | 12:14

0
0

باسلام
من به نوبه خود از آقای فرجی تقدیر و تشکر می کنم بابت خدمتشون تو این مدت و آنچه در توان داشتن انجام وظیفه نمودند. و امیدوارم از این به بعد با توجه به ظرفیت و توان خود مسئولیت های بزرگ رو به عهده بگیرند.

پاسـخ

فرهنگیچهارشنبه 29 بهمن 1393 | 12:26

0
0

ضمن تقدیر و تشکر از آقای فرجی که توانستن در طول این مدت با توجه به توان خودشان به منطقه مریوان خدمت نمایند. وامیدوارم از این به بعد با توجه به توان خود مسئولیت های بزرگ رو به عهده بگیرند.

پاسـخ

معلم مریوانیچهارشنبه 29 بهمن 1393 | 18:33

0
1

هر چه زود تر بروند بهتر است چون ایشان اصلا توان اداره کردن آموزش و پرورش را ندارند ،از همیشه بیشتر آموزش و پرورش مریوان دچار رکود شده

پاسـخ

کیانی از مریوانجمعه 18 اردیبهشت 1394 | 16:35

0
0

باسلام
من به نوبه خود از آقای فرجی تقدیر و تشکر می کنم بابت خدمتشون تو این مدت و آنچه در توان داشتن انجام وظیفه نمودند. و امیدوارم از این به بعد با توجه به ظرفیت و توان خود مسئولیت های بزرگ رو به عهده بگیرند. بخداقسم تابحال چنین فردفداکار به این شهرستان نیامده است.دعای ما اینست هرچه زودترمشکلاتش حل شود.

پاسـخ

کیانی :ازشهرستان مریوانجمعه 18 اردیبهشت 1394 | 16:43

0
0

بهترین خدمت گزار وزحمت کش شهرستان بود ایکاش ده سال دراین منطقه می ماند :ضمن تقدیر و تشکر از آقای فرجی که توانستن در طول این مدت با توجه به توان خودشان به منطقه مریوان خدمت نمایند. وامیدوارم از این به بعد با توجه به توان خود مسئولیت های بزرگ رو به عهده بگیرند.امیدوارم هرچه سریع مشکلاتت حل شود.

پاسـخ

محمددوشنبه 28 اردیبهشت 1394 | 17:08

0
0

با سلام
من از زحمات آقای فرجی تشکر می کنم . فرهنگی

پاسـخ

مرادیپنجشنبه 31 اردیبهشت 1394 | 01:14

0
0

من هم به نوبه ی خود از اقای فرجی بابت زحمت ها وتلاش هایی که در راستای نظام تعلیم و تربیت شهرستان مریوان در مدت دو سال کشیدند, تشکر و قدر دانی می نماییم.
از خداوند متعال امیدوارم که همواره شاد و سلامت باشند و گرد نگرانی و افسوس بر چهره ی ایشان ننشیند.

پاسـخ

محمدیشنبه 9 خرداد 1394 | 12:13

0
0

آقای فرجی براستی انسان والایی می باشید امیدوارم همواره موفق باشید

پاسـخ

نویدشنبه 9 خرداد 1394 | 12:19

0
0

معلم مریوانی امیدوارم خودراازقیدوبند\\r\\n\\r\\nتعصبات بی مورد نجات دهید وعقدهایت رادرمواردکلیدی خالی ننماییدبرات متاسفم

پاسـخ

معلم مریوانیپنجشنبه 21 خرداد 1394 | 08:55

0
1

صدای تپل از دور....هر چه زود تر بروند بهتر است چون ایشان اصلا توان اداره کردن آموزش و پرورش را ندارند

پاسـخ

معلم ..پنجشنبه 21 خرداد 1394 | 23:36

0
0

از زحمات آقای فرجی تشکر می کنم

پاسـخ

ازادجمعه 12 تیر 1394 | 17:19

0
1

لطفا به مسولین بگید مراجعین را پشت در اینقدر معطل نفرمایند .کلاس زیادی هنوز برای جامعه ما زوده.من یکباربخاطر نداشتن سه هفته ای دبیر ادبیات فرزندم درسالl93مراجعه کردم

پاسـخ

شهروندشنبه 12 دی 1394 | 18:55

1
1

خدا را شکر که رفت.

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی