سایت خبری تحلیلی

آرشیو اخبار / بایگانی پیوند سایتی RSS
شنبه 22 دی 1397 / 07:00|کد خبر : 1088|گروه : فرهنگی

زنده به گور کردن شخصیت زن هدف اصلی جاهلیت مدرن است

در جاهلیت اولی شاهد زنده به گور کردن جسم زن بودیم اما در جاهلیت مدرن امروز، در میان توحش غرب که برخی به اشتباه از آن به تمدن یاد می کنند، روح، شرافت و هویت زن نابود می شود.

در جاهلیت اولی شاهد زنده به گور کردن جسم زن بودیم اما در جاهلیت مدرن امروز، در میان توحش غرب که برخی به اشتباه از آن به تمدن یاد می کنند، روح، شرافت و هویت زن نابود می شود.

به گزارش زریوار خبر، مادر یعنی عشق،یعنی زندگی ،یعنی یک دنیا مهر و عطوفت بدون هیچگونه چشمداشتی. آری شخصیت زنان و ماداران در دین مبین اسلام در حدی است که به عنوان هسته اصلی شکل گیری خانواده از آن یاد می شود و با مطالعه تاریخ و سرگذشت پیشینیان از صدر اسلام تا کنون این واقعیت بر کسی پوشیده نیست که بسیاری از نضهت ها و جنبش های مردان به پیشگامی و یا تشویق زنان بوده است.

خانواده که متشکل از پدر،مادر و فرزندان است در دین مبین اسلام تنها سازمان اجتماعی بادوام است که نقش تمرکز و گرفتن انرژی مثبت برای فعالیت های روزانه را بر عهده داشته و دارد.

نقش زنان و ماداران در خانواده نقش کلیدی است که به عنوان مایه آرامش و آسایش در خانواده بشمار می آید. همان گونه که می دانیم در دوران جاهلیت قدیم شاهد زنده به گور کردن جسم دختران بودند،اما در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی و توحش غربی و غالب شدن جاهلیت مدرن،شخصیت زنان زنده به گور می شود.

در جاهلیت مدرن ،شیطان وقتی می خواهد به جنایتی دست بزند ،این جنایت را خدمت معرفی می کند و مصداق بارز آن امروزه به نام آزادی زن،او را به ابزار دست سودجویی و لذت طلبی معرفی کرده است.

همانگونه که شواهد جاهلیت مدرن نشان می دهد،زنان به عنوان کالای لوکس برای فروش هر چه بهتر اجناس تولیدی آن کشورها بشمار می آیند که با تعمد فرهنگ غرب این نگرانی در بین جامعه ما نیز در حال رسوخ است.

در زندگی های غربی به حدی شخصیت زن و مادر لگد مال شده است که دیگر حقوق انسانی و انسانیت او مطرح نیست و زنان وسیله ای برای کنیزی و بردگی شده اند.

حال با تمام مشکلات و بدبختی های فرهنگ غرب در خصوص جایگاه زن و مادر،آنها می خواهند حقوق زن را به ما بیاموزند!!!

آنها زن را از زینت انداخته ، مادری را از او گرفته و وسیله لذت جویی قرار داده اند و باعریان و لخت کردن در جلو دوربین های فیلم برداری از او حیوان و جانداری برای بهره بری جنسی ساخته اند.

آری در جاهلیت مدرن شخصیت زنان در حال زنده به گور شدن هست و می خواهند با ترفندهای مختلف آن را به جامعه اسلامی نیز انتشار دهند.

در حال حاضر دشمنان ما با به راه انداختن فرهنگ غربی می خواهند آن فرهنگ منحط را جایگزین فرهنگ دینی و اسلامی ما نمایند و یکی از ابزارهای خطرناک آنها،شبکه های ماهوراه ای است.

متاسفانه امروزه بر اثر رشد و توسعه وسایل ارتباط جمعی و تهاجم گسترده فرهنگ انحطاط و ضد اخلاق ،زنان جامعه اسلامی و به تبع آن خانواده دچار تزلزل و بحران شده است.

تخریب فرایندهای ارزشی و اسلامی،به ابتذال کشیدن خانواده های ایرانی،رواج بی بند و باری،شکستن قبح بی وفایی در خانواده از مهم ترین خطرات شبکه های ماهواره ای است که در جاهلیت مدرن خانواده های ما و به تبع آن زنان و مادران جامعه ما را تهدید می نماید.

کاهش اهمیت خانواده،تغییر در سبک زندگی به ویژه حجاب و الگوی روابط زنان و مردان،رواج آرایش و پوشش غربی به ویژه در بین بانوان جامعه اسلامی ایرانی از دیگر اهداف عمده جاهلیت مدرن است.

از نظر اندیشمندان ،تعهد زناشویی ،قوی ترین و پایدار ترین عامل پیش بینی کننده کیفیت و ثبات روابط زناشویی است.

در جاهلیت مدرن روابط زوجین ایرانی در معرض تغییر ساختاری قرار گرفته و دگرگونی و پراکندگی بسیاری در آن رخ داده است . ا رواج شبکه های ماهواره ای در جاهلیت مدرن ،دشمنان ما می خواهند با فرهنگ انحطاط غربی ،وفا،تعهد،شرم،وفاداری،حس مسئولیت ،تقوا  را از خانواده های ایرانی بگیرند.

خیانت زن و شوهر نسبت به یکدیگر و ایجاد فضای آزادی مطلق برای فرزندان از دیگر ارمغان های جاهلیت مدرن در عصر حاضر است.

به طور کلی با رواج جاهلیت مدرن ، دشمنان اسلام با رواج فرهنگ غربی در جامعه می خواهند نقش محوری مادران و زنان به وادی فراموشی سپرده شود.

انتهای پیام/

ZariwarKhabar Telegram Channel

نظرات بینندگان :

س ص ح پ قیکشنبه 23 دی 1397 | 00:23

1
1

واقعا نباید زن را در چاه غرب مدفون کرد . بیاییم به گذشته مان یک دیدی بیاندازیم اجداد ما تا چه اندازه با شرف وعزت واقتدار زندگی کرده اند . 1- لباس کردی 2- حجاب کردی 3- حیا وحرمت کرد این 3- مورد کافی است .
که کردرا خوب بشناسیم ، لباس کردی خود بهترین حجاب است . هم در گرما وهم
در سرما وهم درپوشش اسلامی نمونه است . حجاب کردی که انواع آن مشهور به 1-
سرکه یی 2- چاروکه 3- دستمال قدیمی وجدید 4- شده 5- پوشین وغیره که
روپوشهای هستند ، سرو گردن را بخوبی بآن میپوشیدند ، این یک مختصری از
وضعیت خوب ونجابت وشرف کرد است . حیای کرد را از زنان باشرف مشاهده میشد ،
که عروس سالها صورت خودرا از مردهای فامیل میپوشید وکلیمۀ حرف نمیزد واین
رسم را ( شرم کردن ) میگفتند ، با کمال تاسف اکنون بعضیها میگویند ( تمدن )
داشته باشیم ، ابروهارا میزنند . بجای مو (رنگ ) میزنند ، ناخن را دراز
میگزارند ، شروال فارسی یا زیر شروالی میپوشند ، خلاصه با این وضع که می
بینیم این افراد نباید ادعای کرد بودن را داشته باشند . علم ودانش کردو
گفتار علمای کرد ، (( علم چون درخت عمل ثمرن - علم بی عمل دار بی برن -
علم و عمل و عمرت بو زیاد - علم بی عمل مدره وباد - هرچیو زایع بو پریش هن
بدل - ایلا بی بدل عمرن و عمل . ))

پاسـخ

شهروندیکشنبه 23 دی 1397 | 21:20

1
1

مثلا اینجا خیلی ارزش داره؟جای زن ها یا تو پارچه فروشی ها یا آرایشگاها بیشتر کجا قرار داره..وجا الگو سازی شده که زنان انسان هستند همه چیز شعار شده شما هم یه کم سطح رسانه اییتونو بالا ببرید

پاسـخ

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت زریوارخبر در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
* به دلیل تراکم نظرات ممکن است نظر شما با تاخیر تایید شود.

نام *
 

کد امنیتی